PIS: aktuálne informácie o meste, radnici a spoločenských, kultúrnych a športových akciach v regióne

https://pis.sk/clanok/18016/tanecny_klub_grimmy_vyhral_titul_majster_majstrov_2019_a13_titulov_majstra_sr_2019_vleviciach.html

Tanečný klub GRIMMY vyhral titul MAJSTER MAJSTROV 2019 a 13 titulov MAJSTRA SR 2019 v Leviciach

Mesiac máj bol pre tanečníkov z GRIMMY veľmi náročný na vrcholové súťaže.

Zúčastnili sa dvoch nominačných Majstrovstiev SR 2019  SZTŠ sekcie IDO (jediný športový tanečný zväz uznaný Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR a je členom Slovenského olympijského a športového výboru). Prvé sa konali v Košiciach „MSR – The Next Step 2019“ v Hip-Hop disciplínach, kde získali 8 titulov MAJSTRA SR 2019 a druhé sa konali koncom mája v Leviciach „MSR - Unlimited Dance Cup 2019“ v Street Dance Show, Disco Show, Disco Dance a Disco Freestyle, kde sa im podarilo v silnej konkurencií vybojovať 13 titulov MAJSTRA SR 2019, titul MAJSTER MAJSTROV 2019 a titul medzinárodnej poroty JUDGES CHOICE 2019 (najlepšia choreografia Majstrovstiev SR). Kompletná zbierka titulov MAJSTRA SR za rok 2019 (42) je 21 titulov MAJSTRA SR 2019, 8 titulov I.viceMAJSTRA SR 2019 a 13 titulov II.viceMAJSTRA SR 2019.
Ďakujeme trénerom GRIMMY za perfektnú prípravu a výborné choreografie na MSR v Leviciach – Nataši Cápovej, Zuzane Petruščákovej, Ingrid Fabian, Denise Richtárikovej, Barbore Kamenčíkovej, Eme Tkáčovej, Miroslavovi Čučkovi, Monike Kačmárovej, Vladimírovi Klementovi, Karin Vaňovej a Kataríne Fabianovej.
Už tento týždeň bude 130 tanečníkov GRIMMY z Prešova a Košíc reprezentovať Slovensko na Majstrovstvách Európy v Street Dance Show a Disco Show a Svetovom pohári v Disco Dance disciplínach „DANCE POWER 2019“ v Bratislave (po 10 rokoch vrcholová medzinárodná súťaž IDO na Slovensku.) Bude to doteraz najväčšia výprava GRIMMY tanečníkov na medzinárodnom šampionáte. Súťažiť budú tanečníci GRIMMY vo veku od 4-27 rokov. Koncom júna sa nominovaní tanečníci GRIMMY zúčastnia aj Majstrovstiev sveta 2019 v Disco Dance disciplínach, ktoré sa budú konať v českom Chomútové.

Blahoželáme všetkým GRIMMY tanečníkom k úžasným výsledkom a skvelej reprezentácií klubu a Mesta Prešov a držíme im palce na medzinárodných šampionátoch v Bratislave, Chomútové, Děčíne, Bremerhavene a Montecatini.
Ďakujeme TŠK GRIMMY, Súkromnej ZUŠ GRIMMY a rodičom za pomoc a podporu.
"S radosťou * S rodinou * S pokorou" - GRIMMY FAMILY

Výsledky Majstrovstiev SR „Unlimited Dance Cup 2019“ – Levice (finálové umiestnenia):

- Titul MAJSTRI MAJSTROV
- Titul JUDGES CHOICE (cena medzinárodnej poroty za najlepšiu choreografiu „Magic drink“)
- 13 x MAJSTER SR 2019
- 2 x viceMAJSTER SR 2019
- 8 x II.viceMAJSTER SR 2019

1.miesto - DVK Street Dance Show skupina „MAGIC drink“, choreograf: Nataša Cápová, Ingrid Fabian
1.miesto - DVK Street Dance Show formácia „Sister act in GRIMMY school“, choreograf: Nataša Cápová, Ingrid Fabian
1.miesto - JVK Disco Dance (A) sólo dievčatá - GIROVSKÁ Karin
1.miesto - DVK Street Dance Show sólo chlapci „So FLY“ SMREK Nicolas, choreograf: Nataša Cápová
1.miesto - HVK Disco Free Style sólo - SEIFERTOVÁ Sabrina
1.miesto - JVK Disco Free Style sólo - GIROVSKÁ Karin
1.miesto - DVK Street Dance Show sólo dievčatá „(wo)MAN of the woods“ STAŠOVÁ Michaela, choreograf: Nataša Cápová
1.miesto - JVK Disco Show skupina „The Stepford wives“, choreograf: Zuzana Petruščáková, Ingrid Fabian
1.miesto - DVK Street Dance Show duo „You are not alone“ ŽAŽO Samuel / BENKOVÁ Nelli, choreograf: Nataša Cápová
1.miesto - HVK Street Dance Show duo „In The Farm“ GIROVSKÁ Karin/TOMKOVÁ Viktória, choreograf: Zuzana Petruščáková, Ema Tkáčová
1.miesto - JVK Street Dance Show sólo chlapci „Girl, I can save your life“ JANČUŠ Andrej, choreograf: Nataša Cápová
1.miesto - JVK Disco Show formácia „Heaven or Hell“, choreograf: Zuzana Petruščáková, Ingrid Fabian
1.miesto - MINI Disco Dance formácia „WHO IS IT?“, choreograf: Denisa Richtariková, Barbora Kamenčíková
1.miesto – JVK Disco Dance (B) duo - NOVOTNÁ Alex / UVIROVÁ Lívia
2.miesto - DVK Street Dance Show sólo chlapci „Paperboy“ ŽAŽO Samuel, choreograf: Nataša Cápová
2.miesto - DVK Street Dance Show sólo dievčatá „Fisherman“ COCUĽOVÁ Adela, choreograf: Nataša Cápová
2.miesto - DVK Disco Dance (B) skupina „Azukita“, choreograf: Zuzana Petruščáková
3.miesto - DVK Street Dance Show sólo chlapci „The CHEF“ MIKITA Jakub, choreograf: Nataša Cápová
3.miesto - DVK Disco Show skupina „Forest witches“, choreograf: Zuzana Petruščáková, Ingrid Fabian
3.miesto - DVK Disco Show formácia „The Musketeers“, choreograf: Zuzana Petruščáková, Ingrid Fabian
3.miesto - JVK Street Dance Show formácia „Bathroom story“, choreograf: Nataša Cápová, Ingrid Fabian
3.miesto - HVK Street Dance Show formácia „This is how we do this“, choreograf: Ema Tkáčová, Miroslav Čučko, Monika Kačmárová
3.miesto - MINI Disco Dance duo - LEŠKOVÁ Liliana / FARKAŠOVÁ Ivana
3.miesto - HVK Disco Dance duo mix - ČONKA Jakub / RICHTARIKOVÁ Denisa
3.miesto - JVK Disco Free Style sólo - ZLACKÁ Natália
3.miesto - DVK Disco Dance (C) sólo dievčatá – TOMKOVÁ Veronika

4.miesto - JVK Street Dance Show skupina „Black MAMBA“, choreograf: Nataša Cápová, Ingrid Fabian
4.miesto - HVK Street Dance Show skupina „Wild roses“, choreograf: kolektív
4.miesto - MINI Disco Dance skupina „JACKSON´S 7“, choreograf: Denisa Richtariková, Barbora Kamenčíková
4.miesto - HVK Disco Dance sólo chlapci - ČONKA Jakub
4.miesto - JVK Disco Dance (B) sólo dievčatá – PHILIPPI Sofia
4.miesto – JVK Disco Dance (B) duo - GOČOVÁ Michaela / TKÁČOVÁ Nina
5.miesto - DVK Disco Dance (A) duo - BENKOVÁ Nelli / ŽIGRAJOVÁ Nela
5.miesto - HVK Disco Dance skupina „ENTENTIKY“, choreograf: kolektív
5.miesto - DVK Street Dance Show sólo dievčatá „The MASK“ VASIĽOVÁ Vivien, choreograf: Nataša Cápová
6.miesto - DVK Disco Dance (A) sólo dievčatá - CIGANOVÁ Timea
6.miesto - HVK Disco Dance sólo dievčatá - SEIFERTOVÁ Sabrina
6.miesto – JVK Disco Dance (B) duo - VILLEGAS Shantal / CSETEOVÁ Sofia
7.miesto - DVK Disco Dance (A) skupina „MUFFINS“, choreograf: Zuzana Petruščáková, Katarína Fabianová
7.miesto - MINI Disco Dance sólo - FARKAŠOVÁ Ivana
7.miesto - JVK Street Dance Show duo „Exterminator services“ MICHÁLKOVÁ Lujza / FERENCOVÁ Alica, choreograf: Nataša Cápová
7.miesto - HVK Street Dance Show sólo dievčatá „Chimney – sweep“ TOMKOVÁ Viktória, choreograf: Zuzana Petruščáková, Ema Tkáčová
7.miesto - DVK Disco Dance (B) duo - CETÖOVÁ Laura / SOVIČOVÁ Laura
7.miesto - JVK Disco Dance (C) sólo dievčatá – KONEČNÁ Ľubka
8.miesto - JVK Disco Dance (A) sólo dievčatá - KRAKOVSKÁ Liana
8.miesto - JVK Disco Dance (A) skupina „Cariños“, choreograf: Zuzana Petruščáková, Denisa Richtariková

Ak máte záujem stať sa členom TŠK GRIMMY a SZUŠ GRIMMY, pozývame vás 12. -13.6.2019 na ZÁPIS do GRIMMY.

https://www.facebook.com/events/283267315895418/

Zároveň vás pozývame na záverečnú tanečnú show „GRIMMY SENSATION 2019“, ktorá sa uskutoční 17.6.2019 v Kine Scala, kde sa predstavia všetky úspešné choreografie a tanečníci GRIMMY.
https://www.facebook.com/events/335417593993329/

 
3.6.2019 | Autor: Ingrid Fabian | Šport | čítané: 1117 krát