Nedeľa, 20. október 2019
Meniny má Vendelín | zajtra Uršuľa

Najedzte sa v Prešove do sýtosti: Nájdite si reštauráciu podľa svojej chuti behom chvíľky!

Puby, kaviarne, denné bary, fast-foody, exkluzívne podniky, bagetérie, typické slovenské gastro prevádzky, cukrárne, pizzérie i bistrá – poznáme miesta, kam by ste sa na východe Slovenska mali vybrať a potešiť svoje chuťové poháriky. Aké sú možnosti priamo v Prešove?Máte hlad a neviete, čo s tým? Nájdite si reštauračné zariadenie, ktoré dokonale splní vaše predstavy o dobrom jedle. Majte v merku, kde sa čo podáva a vyberte si menu presne podľa svojej chuti. Vďaka aktuálnemu webu donappetit.sk vždy viete, aká je v reštauráciách denná ponuka, perfektne sa zorientujete v cenových reláciách, nahliadnete do jedálneho a nápojového lístka a môžete sa rozhodnúť aj na základe recenzií. Vždy presne viete, aká vzdialenosť vás čaká, ak sa vydáte potešiť váš žalúdok do vybranej reštaurácie. Nájdite pre seba, svojich priateľov a blízkych, to pravé jedlo, ktoré poteší. Aby ste si vedeli vybrať podľa svojich preferencií, prehliadnite si aj galériu, pozrite si, či reštaurácia v dohľadnej dobe nechystá kulinársky event a prečítajte si aj charakteristiku zariadenia, aby ste poznali smerovanie podniku. Niet nad to, keď presne viete, na čo sa pripraviť. Prešov je mesto plné možností – vyberte si na donappetit.sk z desiatok pohostinstiev, ktoré vám ponúkajú chutnú kuchyňu z rôznych kútov sveta. Reštaurácie a miesta pre stravovanie sa v Prešove rôznia, vyberte si podľa svojho gusta prevádzku s ponukou jedál, na ktorú máte práve chuť. Je to také jednoduché!

Ste majiteľom reštaurácie v Prešove? Ukážte svoje menu verejnosti!

Prevádzka musí ponúkať nielen kvalitné a chutné jedlo, mala by byť vychýreným miestom, kde sa podávajú delikatesy. Inak povedané, čím viac ľudí o reštaurácii vie, tým väčšia je možnosť, že privíta viac zákazníkov. Vystúpte z davu a dajte o sebe vedieť hladošom, ktorí si pozerajú ponuku reštaurácií v Prešove alebo jeho blízkom okolí. Ukážte ponuku svojej prevádzky, pridajte aj fotografie a dajte najavo, že dokážete uspokojiť aj vlčí hlad vašich stravníkov. Kam na obed v Prešove? Nechajte prehovoriť chute, vône a farby vašich jedál, aby ste boli preferovanou odpoveďou na spomínanú otázku práve vy a vaša reštaurácia.

Mohlo by Vás zaujímať
Pomôže pri výbere obuvi na akúkoľvek príležitosť. Predstavujeme vám aplikáciu Dresscode checker
V mnohých prípadoch nemusí byť voľba topánok na spoločenskú udalosť práve jednoduchá záležitosť. Aplikácia na stránke eObuv.sk však za vás nájde tú správnu možnosť. Na jednotlivé príležitosti vyberie nielen vhodnú obuv, ale dokonca aj s ohľadom na váš jedinečný vkus.
Inzercia
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj rodinný dom 128 m2, s pozemkom 2456 m2, Malý Šariš, okr. Prešov

Na predaj podpivničený rodinný dom s pozemkom 2456 m2, s garážou s nadstavbou a hospodárskymi budovami, Malý Šariš. Zastavaná plocha 128 m2, úžitková plocha 108 m2, podpivničenie 100 m2, pôjd 90 m2. Dom je riešený ako 3-izbový.

0907030623 | | cena: 156.000,-€
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj rodinný dom na Šidlovci, pozemok 817 m2, Prešov

Na predaj rodinný dom v pôvodnej zástavbe rodinných domov s pozemkom o výmere 817 m2 v časti Šidlovec v Prešove. 5 izbový rodinný dom, úžitková plocha cca 160 m2. V celom dome sú plastové okná, inak pôvodný stav. Všetky IS. Výborná lokalita.

0907030622 | | cena: 159.000,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.