Piatok, 19. júl 2019
Meniny má Dušana | zajtra Iľja, Eliáš

Najedzte sa v Prešove do sýtosti: Nájdite si reštauráciu podľa svojej chuti behom chvíľky!

Puby, kaviarne, denné bary, fast-foody, exkluzívne podniky, bagetérie, typické slovenské gastro prevádzky, cukrárne, pizzérie i bistrá – poznáme miesta, kam by ste sa na východe Slovenska mali vybrať a potešiť svoje chuťové poháriky. Aké sú možnosti priamo v Prešove?Máte hlad a neviete, čo s tým? Nájdite si reštauračné zariadenie, ktoré dokonale splní vaše predstavy o dobrom jedle. Majte v merku, kde sa čo podáva a vyberte si menu presne podľa svojej chuti. Vďaka aktuálnemu webu donappetit.sk vždy viete, aká je v reštauráciách denná ponuka, perfektne sa zorientujete v cenových reláciách, nahliadnete do jedálneho a nápojového lístka a môžete sa rozhodnúť aj na základe recenzií. Vždy presne viete, aká vzdialenosť vás čaká, ak sa vydáte potešiť váš žalúdok do vybranej reštaurácie. Nájdite pre seba, svojich priateľov a blízkych, to pravé jedlo, ktoré poteší. Aby ste si vedeli vybrať podľa svojich preferencií, prehliadnite si aj galériu, pozrite si, či reštaurácia v dohľadnej dobe nechystá kulinársky event a prečítajte si aj charakteristiku zariadenia, aby ste poznali smerovanie podniku. Niet nad to, keď presne viete, na čo sa pripraviť. Prešov je mesto plné možností – vyberte si na donappetit.sk z desiatok pohostinstiev, ktoré vám ponúkajú chutnú kuchyňu z rôznych kútov sveta. Reštaurácie a miesta pre stravovanie sa v Prešove rôznia, vyberte si podľa svojho gusta prevádzku s ponukou jedál, na ktorú máte práve chuť. Je to také jednoduché!

Ste majiteľom reštaurácie v Prešove? Ukážte svoje menu verejnosti!

Prevádzka musí ponúkať nielen kvalitné a chutné jedlo, mala by byť vychýreným miestom, kde sa podávajú delikatesy. Inak povedané, čím viac ľudí o reštaurácii vie, tým väčšia je možnosť, že privíta viac zákazníkov. Vystúpte z davu a dajte o sebe vedieť hladošom, ktorí si pozerajú ponuku reštaurácií v Prešove alebo jeho blízkom okolí. Ukážte ponuku svojej prevádzky, pridajte aj fotografie a dajte najavo, že dokážete uspokojiť aj vlčí hlad vašich stravníkov. Kam na obed v Prešove? Nechajte prehovoriť chute, vône a farby vašich jedál, aby ste boli preferovanou odpoveďou na spomínanú otázku práve vy a vaša reštaurácia.

Mohlo by Vás zaujímať
Floorball ACADEMY Prešov rozširuje svoje rady
Floorball ACADEMY Prešov je športovou organizáciou zameranou na užitočné trávenie voľného času najmä detí, mládeže, no v neposlednom rade i dospelých.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Dám do prenájmu kancelárske priestory

Výhodne prenajmeme priestory na podnikanie v širšom centre Prešova. Výborná poloha, parkovanie pri objekte.

+421903602897 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj pozemok, OV, výmera 1186 m2, Sabinov

lokalita: blízke centrum , v zastavanom území, prístup po asfaltovej ceste, mimo hlavnej cesty, šírka: cca 32 m v hornej časti a 25 m v dolnej časti, dĺžka: cca 44 m z jednej strany, 40 m z druhej strany. IS v dosahu. pozemok je svahovitý, slnečný, udržiavaný

0907030661 | | cena: 27.000,-€
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj 3 izbový byt, 66 m2, ulica Volgogradská, Prešov

Sídlisko III, vyhľadávaná lokalita s výbornou občianskou vybavenosťou , 66m2 + lodžia 4m2, pivnica cca 6m2, poschodie 5 z 8, čiastočná rekonštrukcia, dobré dispozičné riešenie

0907030758 | | cena: 85.000,-€
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.