Štvrtok, 19. september 2019
Meniny má Konštantín | zajtra Ľuboslav, Ľuboslava

Čaká nás úplná uzávierka Levočskej ulice. Dôležité info pre vodičov!

Už tento víkend sa v Prešove musíme pripraviť na rozsiahle dopravné obmedzenia. Vyžiada si ich rekonštrukcia železničného priecestia na Levočskej ulici. Ako budú vyzerať obchádzkové trasy?

Od piatku 5. júla 2019 do nedele 7. júla 2019 bude z dôvodu rekonštrukcie a rozširovania železničného priecestia úplne uzavretá Levočská ulica. Obmedzenia sa podľa najnovších informácií nebudú týkať len osobných, nákladných áut a MHD, ale aj chodcov a cyklistov, teda všetkých účastníkov cestnej premávky.

Vodiči môžu počas uvedených dní využívať tieto obchádzkové trasy:

Vozidlá do 3,5 tony (osobné a dodávkové automobily)
obojsmerne - Levočská - Remscheidská - Okružná - Požiarnická - Obrancov mieru - Levočská

Vozidlá nad 3,5 tony (nákladné vozidlá a autobusy, okrem MHD)
obojsmerne - Vranovská - Prešovská (Ľubotice) - Arm. gen. Svobodu - Švábska - Pražská - Pod Kalváriou - Obrancov mieru - Levočská

Vozidlá nad 3,5 tony, ktoré neodbočia na obchádzku na Vranovskej ulici alebo ich začiatok cesty bude za križovatkou Vranovská - Prešovská, môžu využiť obchádzkovú trasu: Duklianska - Sabinovská - Bajkalská - Prostějovská - Volgogradská - Levočská.

Obchádzkové trasy sú vyznačené v jednotlivých mapách v tomto článku (1. mapa pre vozidlá do 3,5 tony, 2. mapa pre vozidlá nad 3,5 tony).

V súvislosti s úplnou uzávierkou Levočskej ulice prosíme počas uvedených dní vodičov najmä o zvýšenú opatrnosť, trpezlivosť a ústretovosť.

Stavebné práce na križovatke ulíc Levočská – Obrancov mieru – Vlada Clementisa a výstavba nového mosta cez rieku Torysa na Levočskej ulici sa počas mesiacov júl a august 2019 dotknú aj trasovania liniek MHD v Prešove.

V dňoch od 5. júla do 31. augusta 2019 bude preto trolejbusová doprava úplne vylúčená na Levočskej ul. , ale aj na Sídlisku III a uliciach Obrancov mieru a 17. novembra. Preprava bude zabezpečená náhradnými spojmi.

Zmena sa týka liniek MHD s označením 2, 4, 5, 7, 8 a X. Časové intervaly príchodov a odchodov si môžete pozrieť aj na webovej stránke Dopravného podniku mesta Prešov. Pri prevádzke je potrebné rátať s približne dvojminútovým meškaním.

Zmeny v cestovných poriadkoch prešovskej MHD nájdete: https://pis.sk/clanok/18063/rekonstrukciu_krizovatky_na_levocskej_budu_cez_leto_sprevadzat_dopravne_obmedzenia-_ako_ovplyvnia_mhd.html
a na webovej stránke Dopravného podniku mesta Prešov, a.s. na odkaze: https://www.dpmp.sk/novinky/novinka-190617100838~LCP_spojene.pdf .

mapa pre vozidlá nad 3,5 tony

mapa pre vozidlá nad 3,5 tony
mapa pre vozidlá do 3,5 tony

mapa pre vozidlá do 3,5 tony
Mohlo by Vás zaujímať
Začína sa 2. etapa uzávierky Štefánikovej ulice
Štefánikova ulica bude pre výstavbu kanalizácie OC Forum opäť uzavretá. Od 16. septembra do 30. novembra bude pre vodičov platiť obchádzková trasa.
Prešov Half Marathon uzavrie širšie centrum mesta
Už túto sobotu sa v Prešove uskutoční druhý ročník jedného z najväčších bežeckých podujatí - Prešov Half Marathon 2019. Hlavná ulica a širšie centrum mesta budú preto úplne uzavreté a zmeny nastanú aj v trasovaní mestskej hromadnej dopravy.
Výstavba severného obchvatu Prešova
Národná diaľničná spoločnosť zvolala začiatkom septembra pracovné stretnutie týkajúce sa I. etapy výstavby Rýchlostnej cesty R4 Prešov – severný obchvat.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Dám do prenájmu kancelárske priestory

Výhodne prenajmeme priestory na podnikanie v širšom centre Prešova. Výborná poloha, parkovanie pri objekte.

+421903602897 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj rodinný dom na Šidlovci, pozemok 817 m2, Prešov

Na predaj rodinný dom v pôvodnej zástavbe rodinných domov s pozemkom o výmere 817 m2 v časti Šidlovec v Prešove. 5 izbový rodinný dom, úžitková plocha cca 160 m2. V celom dome sú plastové okná, inak pôvodný stav. Všetky IS. Výborná lokalita.

0907030622 | | cena: 159.000,-€
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj rodinný dom 130 m2, s pozemkom 698 m2, Lažany, okr. Prešov

Predaj dvojpodlažný rodinný dom na 7 á pozemku v obci Lažany, okr. Prešov. Dom je riešený ako 3 - izbový. Nízke mesačné náklady. Dobrá dostupnosť do Prešova.

0907030623 | | cena: 74.900,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.