Utorok, 16. júl 2019
Meniny má Drahomír | zajtra Bohuslav

Čaká nás úplná uzávierka Levočskej ulice. Dôležité info pre vodičov!

Už tento víkend sa v Prešove musíme pripraviť na rozsiahle dopravné obmedzenia. Vyžiada si ich rekonštrukcia železničného priecestia na Levočskej ulici. Ako budú vyzerať obchádzkové trasy?

Od piatku 5. júla 2019 do nedele 7. júla 2019 bude z dôvodu rekonštrukcie a rozširovania železničného priecestia úplne uzavretá Levočská ulica. Obmedzenia sa podľa najnovších informácií nebudú týkať len osobných, nákladných áut a MHD, ale aj chodcov a cyklistov, teda všetkých účastníkov cestnej premávky.

Vodiči môžu počas uvedených dní využívať tieto obchádzkové trasy:

Vozidlá do 3,5 tony (osobné a dodávkové automobily)
obojsmerne - Levočská - Remscheidská - Okružná - Požiarnická - Obrancov mieru - Levočská

Vozidlá nad 3,5 tony (nákladné vozidlá a autobusy, okrem MHD)
obojsmerne - Vranovská - Prešovská (Ľubotice) - Arm. gen. Svobodu - Švábska - Pražská - Pod Kalváriou - Obrancov mieru - Levočská

Vozidlá nad 3,5 tony, ktoré neodbočia na obchádzku na Vranovskej ulici alebo ich začiatok cesty bude za križovatkou Vranovská - Prešovská, môžu využiť obchádzkovú trasu: Duklianska - Sabinovská - Bajkalská - Prostějovská - Volgogradská - Levočská.

Obchádzkové trasy sú vyznačené v jednotlivých mapách v tomto článku (1. mapa pre vozidlá do 3,5 tony, 2. mapa pre vozidlá nad 3,5 tony).

V súvislosti s úplnou uzávierkou Levočskej ulice prosíme počas uvedených dní vodičov najmä o zvýšenú opatrnosť, trpezlivosť a ústretovosť.

Stavebné práce na križovatke ulíc Levočská – Obrancov mieru – Vlada Clementisa a výstavba nového mosta cez rieku Torysa na Levočskej ulici sa počas mesiacov júl a august 2019 dotknú aj trasovania liniek MHD v Prešove.

V dňoch od 5. júla do 31. augusta 2019 bude preto trolejbusová doprava úplne vylúčená na Levočskej ul. , ale aj na Sídlisku III a uliciach Obrancov mieru a 17. novembra. Preprava bude zabezpečená náhradnými spojmi.

Zmena sa týka liniek MHD s označením 2, 4, 5, 7, 8 a X. Časové intervaly príchodov a odchodov si môžete pozrieť aj na webovej stránke Dopravného podniku mesta Prešov. Pri prevádzke je potrebné rátať s približne dvojminútovým meškaním.

Zmeny v cestovných poriadkoch prešovskej MHD nájdete: https://pis.sk/clanok/18063/rekonstrukciu_krizovatky_na_levocskej_budu_cez_leto_sprevadzat_dopravne_obmedzenia-_ako_ovplyvnia_mhd.html
a na webovej stránke Dopravného podniku mesta Prešov, a.s. na odkaze: https://www.dpmp.sk/novinky/novinka-190617100838~LCP_spojene.pdf .

mapa pre vozidlá nad 3,5 tony

mapa pre vozidlá nad 3,5 tony
mapa pre vozidlá do 3,5 tony

mapa pre vozidlá do 3,5 tony
Mohlo by Vás zaujímať
Rekonštrukciu križovatky na Levočskej budú cez leto sprevádzať dopravné obmedzenia. Ako ovplyvnia MHD?
Rekonštrukcia križovatky ulíc Levočská - Obrancov mieru - Clementisova a železničného mosta nad riekou Torysa na Levočskej ulici si počas letných prázdnin vyžiada dopravné obmedzenia. Tie sa budú týkať aj mestskej hromadnej dopravy.
Fragaria Cup uzavrie Hlavnú ulicu
18. ročník mládežníckeho futbalového turnaja FRAGARIA CUP 2019, jedného z najväčších turnajov svojho druhu v rámci Európy, sa v Prešove uskutoční od 2. júla do 6. júla 2019. Vlajkový sprievod mestom, ktorý turnaj odštartuje, na krátky čas úplne uzavrie Hlavnú ulicu.
Inzercia
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj pozemok, OV, výmera 1186 m2, Sabinov

lokalita: blízke centrum , v zastavanom území, prístup po asfaltovej ceste, mimo hlavnej cesty, šírka: cca 32 m v hornej časti a 25 m v dolnej časti, dĺžka: cca 44 m z jednej strany, 40 m z druhej strany. IS v dosahu. pozemok je svahovitý, slnečný, udržiavaný

0907030661 | | cena: 27.000,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj 3 izbový byt, 66 m2, ulica Volgogradská, Prešov

Sídlisko III, vyhľadávaná lokalita s výbornou občianskou vybavenosťou , 66m2 + lodžia 4m2, pivnica cca 6m2, poschodie 5 z 8, čiastočná rekonštrukcia, dobré dispozičné riešenie

0907030758 | | cena: 85.000,-€
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj 2 podlažný rodinný dom, pozemok 514 m2, všetky IS, Ľubotice

5 izbový rodinný dom, základy domu kameň, stavebný materiál zmiešaný, úžitková plocha cca 200 m2. Plynové vykurovanie, rovinatý pozemok. Rodinný dom je v pôvodnom stave.

0907030622 | | cena: 111.900,-€
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj stavebný pozemok 1476 m2, Fintice, okres Prešov

lokalita: obec Fintice, v zastavanom území, prístup po asfaltovej ceste, mimo hlavnej cesty. IS:elektrina v dosahu, plyn v dosahu, obecný vodovod v dosahu, kanalizácia - žumpa. Pozemok je mierne svahovitý, slnečný, v blízkosti lesa, ideálna orientácia.

0907030661 | | cena: 38,-€
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.