Streda, 15. júl 2020
Meniny má Henrich | zajtra Drahomír

Floorball ACADEMY Prešov rozširuje svoje rady

Floorball ACADEMY Prešov je športovou organizáciou zameranou na užitočné trávenie voľného času najmä detí, mládeže, no v neposlednom rade i dospelých.

Naša prvá sezóna začala budovaním Mužského A-teamu začiatkom roku 2018. V samotnej sezóne 2018/2019 sme si v zápasoch II.ligy - východ počínali viac než dobre, keď sme si po neľahkom priebehu vybojovali postup do celoslovenskej 1.ligy. Delí nás už len krôčik k nášmu cieľu, vyhrať 1.ligu a zahrať si Slovenskú Extraligu.

V novej sezóne si zmeráme sily s mužstvami po celom Slovensku od Bratislavy, Trnavy, cez Topoľčany a Žilinu, ďalej s Dubnicou, Detvou a Čadcou až po mužstvá z Košíc a Sabinova. Príprava na sezónu nám už začala v júni letným naberaním kondície, pod vedením nášho fyzioterapeuta, následne sa presunieme do haly na tréningy s hokejkami. Ostrý štart do sezóny je zaručený, keď nám žreb do prvého kola určil súpera zo Sabinova - 21.09.2019 odohráme svoj prvý zápas v 1.lige na domácej palubovke na SŠ Ľ. Podjavorinskej.

Ak máš chuť sa pridať k nám, potrebuješ len hokejku, talent a môžeš s nami budovať náš sen. Hľadáme chlapcov, mužov od 16 rokov ochotných na sebe pracovať.
Neváhaj a ozvi sa nám na tel. číslo 0915 301 964 alebo na fanpage Floorball ACADEMY Prešov http://www.facebook.com/FloorballACADEMYPresov/
Začíname s dvomi licencovanými trénermi, super partiou, ktorá to robí zadarmo a zo srdca, a pre ktorú je team viac ako výsledok.

Floorball ACADEMY Prešov

Floorball ACADEMY Prešov
Mohlo by Vás zaujímať
Špargľová sezóna je v plnom prúde!
Špargľa je vynikajúca zelenina, ktorá vám vleje energiu do žíl a povzbudí vás. Špargľa je typická jarná lahôdková zelenina, ktorá by sa pre nás mala stať povinnou oživovacou kúrou. Podľa všetkého už po týždni každodennej konzumácie špargle (200 g) môžeme pociťovať nárast vitality a osvieženia organizmu.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.