Utorok, 21. január 2020
Meniny má Vincent | zajtra Zora

Prešovskí volejbalisti v polovici prípravy

Hráči VK MIRAD PU Prešov majú za sebou mesiac prípravnej fázy na novú súťažnú sezónu.

Zverenci trénera Erika Digaňu absolvovali zdravotnú diagnostiku a tvrdé dvojfázové tréningy si spestrujú posilňovaním, turistikou a cyklistikou. V nabitom programe si našli čas na návštevu mládeže vo volejbalovom tábore. V stredu (21.8.2019) odohrali na domácej palubovke prvý prípravný zápas proti družstvu TJ Slávia Svidník.
„Zvolil som si úlohu pozorovateľa, aby som sledoval herné reakcie všetkých hráčov, ale špeciálne nováčikov, smečiara Michala Ščerbu, nahrávača Mária Oleárnika a poľského univerzála Mateuzsa Snieźeka. S trénerom Svidníčanov Petrom Tholtom sme sa zhodli na skrátených setoch do 15 bodov, nech vidíme hráčov reagovať v ťažších situáciách. Chlapci boli posledný týždeň v silovej prípravne. Majú za sebou fyzicky nesmierne náročné tréningy, takže som svetový volejbal nečakal ani z jednej strany, “ zdôveril sa prešovský lodivod.

„Chlapci odohrali spolu 9 setov so skóre 6:3 v prospech súpera. Neberiem to tragicky. Hráči sa musia zohrať. Každý dostal priestor, aby zabojoval na svojom poste. Vyskúšali sme rôzne alternatívy. Ukázali sa viaceré veci, ktoré by sa pri víťazstve možno schovali. Vidím viaceré nedostatky, na ktoré sa postupne v tréningovom procese zameriame. Sme v polovici prípravy. Podľa plánu prechádzame do rýchlosti a viac do volejbalu.“

V septembri absolvujú volejbalisti ďalšie herné previerky na Slovensku a v Maďarsku.

Autor fotografii: Veronika Mihalikova

Prešovskí volejbalisti v polovici prípravy

Prešovskí volejbalisti v polovici prípravy
Mohlo by Vás zaujímať
Karate klub Junior Prešov - Na prvom mieste prezimujú opäť PRESOV KARATE KIDS
Koncom roka 2019 čakalo PRESOV KARATE KIDS 2. kolo Žiackej ligy VÚKABU v Kežmaroku. Konalo sa dňa 24. 11. 2019. A Junior Prešov bol opäť najlepším Karate klubom. So ziskom 60 medailí (18-21-21) Junior Prešov dominoval celej akcii. Prešov zimuje na čele žiackej ligy. Informácie nám poskytol tréner Juniorov - Čiernik.
Mladí futbalisti 1. FC Tatran Prešov na Pavlovic Cup obsadili štvrté miesto
Víťazmi 11. ročníka turnaja o Pohár Ladislava Pavloviča sa stali hráči FC Košice, ktorí tak potvrdili svoje postavenie z ligovej súťaže. Košický celok je II. v lige mladšieho dorastu na prvom mieste bez straty bodu.
Prešovskí volejbalisti nestačili na Komárno, pred play-off ich čakajú previerky v spodnej časti tabuľky
Posledným 18. kolom vyvrcholila v pondelok základná časť Edymax extraligy mužov.
Aj prešovské školy sa zapojili do súťaže ALL STAR SCHOOL
Vyše 24 tisíc žiakov sa v súťaži ALL STAR SCHOOL uchádza o titul školy, ktorá najviac žije pohybom a športom. Sú medzi nimi aj tri prešovské školy.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.