Utorok, 12. november 2019
Meniny má Svätopluk | zajtra Stanislav

Prešovskí volejbalisti v polovici prípravy

Hráči VK MIRAD PU Prešov majú za sebou mesiac prípravnej fázy na novú súťažnú sezónu.

Zverenci trénera Erika Digaňu absolvovali zdravotnú diagnostiku a tvrdé dvojfázové tréningy si spestrujú posilňovaním, turistikou a cyklistikou. V nabitom programe si našli čas na návštevu mládeže vo volejbalovom tábore. V stredu (21.8.2019) odohrali na domácej palubovke prvý prípravný zápas proti družstvu TJ Slávia Svidník.
„Zvolil som si úlohu pozorovateľa, aby som sledoval herné reakcie všetkých hráčov, ale špeciálne nováčikov, smečiara Michala Ščerbu, nahrávača Mária Oleárnika a poľského univerzála Mateuzsa Snieźeka. S trénerom Svidníčanov Petrom Tholtom sme sa zhodli na skrátených setoch do 15 bodov, nech vidíme hráčov reagovať v ťažších situáciách. Chlapci boli posledný týždeň v silovej prípravne. Majú za sebou fyzicky nesmierne náročné tréningy, takže som svetový volejbal nečakal ani z jednej strany, “ zdôveril sa prešovský lodivod.

„Chlapci odohrali spolu 9 setov so skóre 6:3 v prospech súpera. Neberiem to tragicky. Hráči sa musia zohrať. Každý dostal priestor, aby zabojoval na svojom poste. Vyskúšali sme rôzne alternatívy. Ukázali sa viaceré veci, ktoré by sa pri víťazstve možno schovali. Vidím viaceré nedostatky, na ktoré sa postupne v tréningovom procese zameriame. Sme v polovici prípravy. Podľa plánu prechádzame do rýchlosti a viac do volejbalu.“

V septembri absolvujú volejbalisti ďalšie herné previerky na Slovensku a v Maďarsku.

Autor fotografii: Veronika Mihalikova

Prešovskí volejbalisti v polovici prípravy

Prešovskí volejbalisti v polovici prípravy
Mohlo by Vás zaujímať
3b PHbL: V napínavých zápasoch rozhodovali až samostatné nájazdy
Počasie nám v posledných dňoch prialo a tak tu máme hneď dvojitú porciu výsledkov
3b PHbL: Rytieri z Bardejova nestačili na bojovníkov z Košíc
Fantastický obrat predviedli v siedmom kole Warriors z Košic, ktorí tak v tabuľke zmazali aj poslednú nulu v kolonke prehier.
Prešovskí volejbalisti si pripisujú povinné 3 body
V 5. kole Edymax extraligy mužov preverilo hráčov VK MIRAD PU Prešov reprezentačné družstvo Slovenska v kategórií do 20 rokov.
Prešov Karate Kids - Krajňák a Jalowiczorová valcujú Európu!
Začiatkom tuhých európskych bojov, ktoré čakali na Prešov Karate Kids, bola ťažká medzinárodná súťaž - CROTIA OPEN 2019.
Prešovský kilometer preveril kondičku malých aj veľkých cyklistov
7. ročník Prešovského kilometra bol aj tento rok plný odhodlaných cyklistov všetkých vekových kategórií, no najmä radosti zo športu. Pozrite si podrobné výsledky.
Štvrťfinálové pohárové víťazstvo bolo blízko, ale nekonalo sa
Prvý zápas štvrťfinále Slovenského pohára vo volejbale mužov bol v Prešove dramatický do poslednej lopty. Z dôležitého víťazstva sa po obrate z 0:2 na 3:2 tešil húževnatý súper z Myjavy. Pred novembrovou odvetou (27. 11.) majú hráči VK MIRAD PU Prešov náročnú východiskovú situáciu.
Prešovskí volejbalisti nestačili na Svidník, pred rekordnou domácou kulisou uchmatli len bod
V rámci 8. kola Edymax extraligy mužov hostili volejbalisti VK MIRAD PU Prešov odvekých rivalov z družstva TJ Slávia Svidník. Bezmála 300 fanúšikov športu spod vysokej siete vytvorilo výbornú atmosféru a zároveň sezónny rekord návštevnosti športovej haly na Sekčove.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.