Utorok, 21. január 2020
Meniny má Vincent | zajtra Zora

Nový školský rok odštartoval aj v Prešove

Nový školský rok sme dnes úspešne odštartovali aj v Prešove. Primátorka mesta Andrea Turčanová a jej 2 zástupcovia sa prihovorili deťom v 7 školských zariadeniach.

Nový školský rok 2019/2020 sa dnes začal aj pre prešovských žiakov. 1014 z nich zasadlo do školských lavíc úplne po prvýkrát.

Z krajších a modernejších priestorov sa v novom školskom roku môžu tešiť deti v MŠ Čapajevova, Važecká a Sládkovičova. Žiaci v ZŠ Matice slovenskej a ZŠ Šmeralova si zas na hodinách telesnej výchovy či počas krúžkov zašportujú v moderne vybavených telocvičniach.

Primátorka mesta Prešov Andrea Turčanová dnes navštívila ZŠ Sibírsku a MŠ Sládkovičovu. Prvý zástupca primátorky Vladimír Feľbaba zas povzbudil žiakov na začiatku nového školského roka v ZŠ Prostějovská, ZŠ Matice slovenskej a v MŠ Važecká.

Druhý zástupca primátorky Pavol Neupauer navštívil deti v Základnej škole Šmeralova a poprial krásny školský rok aj najmenším deťom v škôlke na Čapajevovej ulici.

Všetkým deťom prajeme krásny a úspešný nový školský rok 2019/2020!

Mohlo by Vás zaujímať
Stretnutia s hviezdami, vystúpenie na akademickej pôde aj náročné testovanie. Nadaní bilancujú rok 2019.
Známi herci, hudobníci, hviezdny youtuber aj príhovory študentom na akademickej pôde. Pozornosť na aktivity mladých intelektuálov upriamili tohto roku aj médiá.
Nadaní rozvíjali matematické myslenie pomocou geometrických tvarov
Novoročné stretnutie nadaných detí Prešova bolo zamerané na rozvoj matematického myslenia. V Klube nadaných detí sa venovali geometrickým tvarom.
Do nového roka prajeme deťom na Slovensku Stálu konferenciu aktérov vo vzdelávaní
Máme pred sebou nový rok a prajeme si zdravie a šťastie. Čo ale s tisíckami prianí, ktoré nesie viac ako 10 000 papierových lodičiek, ktoré vznikli ako odkaz ministerstvu školstva?
Logické myslenie predškolákov preverí Malá Logická Olympiáda
Jemnú motoriku, tvorenie pojmov, pamäť a logické myslenie predškolákov z celého Slovenska už po piaty krát preverí Malá Logická Olympiáda.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.