Pondelok, 23. september 2019
Meniny má Zdenka | zajtra Ľuboš, Ľubor

Prešovskí volejbalisti zdolali v príprave Košice

Hráči VK MIRAD PU Prešov sa po fyzicky náročnej a silovej augustovej časti prípravy, venujú v druhej polovici viac herným činnostiam a volejbalu. Cez víkend hostili ďalšieho extraligového súpera. V sobotu (31.8.2019) odohrali na domácej palubovke priateľský zápas proti omladenému družstvu vicemajstra Slovenska, VK KDS ŠPORT Košice.

„Košičania majú nabitý herný program a som veľmi rád, že si našli čas na zápas v Prešove. S trénerom Vlkolínskym sme sa dohodli na celých setoch do 25 bodov, “ začal svoje hodnotenie tréner domácich, Erik Digaňa. „Druhý prípravný zápas sme začali chladne. Nemôžme hrať profesorsky, pretože na to ešte nemáme kvalitu. Aj keď nerád, musel som zobrať oddychový čas a potom už to šlo. Vyhrali sme 3:2.“

„Na ihrisku som sledoval viac svojich borcov, ako súpera. Pozoroval som, ako si plnia úlohy pri vykrývaní a hlavne v obrane. Ako komunikujú na prihrávke a tiež celkovo, ako pracuje ich herná reč. Musím povedať, že hrali tímovo, súdržne. To, čo sme si s loptami natrénovali, aj plnili. Veľmi milo ma prekvapili mladší hráči, hlavne Boris Velička.“

„Zopár zlozvykov u jednotlivcov ešte musíme upraviť, ale ide to. Verím že zapnú hlavy a pôjde to veľmi rýchlo. Tam je asi ten rozdiel. Musia pochopiť, že k zlepšeniu nestačia len prepracované cvičenia a šikovní spoluhráči, ale najdôležitejšie je to spracovať vo vlastnom softvéri. Samozrejme, pred štartom extraligy nás čaká ešte dlhá cesta a hlavne veľa tréningových hodín, “ ukončil svoje vyjadrenie prešovský lodivod.

V dňoch 5. -7. septembra sa Šarišania predstavia na turnaji v Maďarsku. Okrem domáceho celku VRC Kazincbarcika si pod vysokou sieťou zmerajú sily s tímom Volejbal Brno a opäť aj s Košičanmi.

Autor fotografii: Alžbeta Škvarková

Súvisiace články
9.9.2019 Volejbalisti priviezli z Maďarska striebro 8.9.2019 LEGENDARIUM: Za neandertálcami a zábavou do Popradu a okolia
Mohlo by Vás zaujímať
LEGENDARIUM: Videli ste už malý Slovenský raj pri Prešove?
FOTO: Prešovské Trhy
Fotoreport Z Prešovských Trhov, presne zo 14.09.2019. Trhy pokračujú aj dnes!
LEGENDARIUM: Ako vznikol Sabinov?
LEGENDARIUM: Malebné hrady na dosah ruky
LEGENDARIUM: Medzilaborce s okolím vás prekvapia
LEGENDARIUM: Poloniny ponúkajú miesta, ktoré si zamilujete
LEGENDARIUM: Levoča ponúka zážitky pre celú rodinu
Inzercia
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj rodinný dom na Šidlovci, pozemok 817 m2, Prešov

Na predaj rodinný dom v pôvodnej zástavbe rodinných domov s pozemkom o výmere 817 m2 v časti Šidlovec v Prešove. 5 izbový rodinný dom, úžitková plocha cca 160 m2. V celom dome sú plastové okná, inak pôvodný stav. Všetky IS. Výborná lokalita.

0907030622 | | cena: 159.000,-€
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj dvojpodlažný rodinný dom na 8 á pozemku, Prešov

Predaj 2-podlažný rodinný dom v Prešove, po rekonštrukcii spodného podlažia a exteriéru domu. Je riešený ako 2 samostatné bytové jednotky. Úžitková plocha: prízemie 120 m2 + poschodie 110 m2 + podpivničenie 120 m2. Vyhľadávaná lokalita.

0907030623 | | cena: 199.000,-€
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj pozemok, OV, výmera 1186 m2, Sabinov

lokalita: blízke centrum , v zastavanom území, prístup po asfaltovej ceste, mimo hlavnej cesty, šírka: cca 32 m v hornej časti a 25 m v dolnej časti, dĺžka: cca 44 m z jednej strany, 40 m z druhej strany. IS v dosahu. pozemok je svahovitý, slnečný, udržiavaný

0907030661 | | cena: 27.000,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Dám do prenájmu kancelárske priestory

Výhodne prenajmeme priestory na podnikanie v širšom centre Prešova. Výborná poloha, parkovanie pri objekte.

+421903602897 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.