PIS: aktuálne informácie o meste, radnici a spoločenských, kultúrnych a športových akciach v regióne

https://pis.sk/clanok/18220/ulica_tarasa_sevcenka_je_od_5-_septembra_uzavreta.html

Ulica Tarasa Ševčenka je od 5. septembra uzavretá

Od 5. septembra 2019 je uzavretá Ulica Tarasa Ševčenka. Dôvodom je výmena kanalizačného potrubia.

Úplná uzávierka ulice T. Ševčenka bude od 5.9.2019 do cca 24.9.2019, a to od križovatky Kúpeľná - Tarasa Ševčenka po bytový dom Tarasa Ševčenka 22.

Dôvodom uzávierky ulice je realizácia zemných, stavebných a montážnych prác v súvislosti s výmenou kanalizačného potrubia.

Obchádzková trasa pre motorové vozidlá počas uzávierky ulice povedie po priľahlých komunikáciách na ul. Kúpeľná, Zápotockého, Požiarnická, Okružná.

Linka MHD č. 12 bude obojsmerne premávať po obchádzkovej trase cez Zápotockého ulicu. Nebude obsluhovať zastávky Kúpeľná a Gymnázium sv. Moniky na ulici Tarasa Ševčenka.

Náhradné dočasné zastávky budú na Zápotockého ulici, pri križovatkách s Kúpeľnou a Požiarnickou ulicou. Na dočasne zrušenej zastávke MHD Okružná bude počas uzávierky povolené zastavovať vozidlá, ktoré privážajú a odvážajú žiakov Základnej školy Kúpeľná.

Mestská polícia v Prešove zabezpečí počas realizácie výkopových prác a uzávierky dohľad nad bezpečnosťou žiakov Základnej školy Kúpeľná a študentov Gymnázia sv. Moniky.

 
6.9.2019 | Pridal: Redakcia PIS | Mesto Prešov | čítané: 536 krát