Nedeľa, 16. február 2020
Meniny má Ida, Liana | zajtra Miloslava

Pohodlné cestovanie na letisko

Čas dovoleniek sa pomaly končí ale v kurze sú stále južnejšie destinácie. Ak sa ešte chystáte na dovolenku tak aktuálne sú obľúbené destinácie ako Turecko prípadne Egypt. A lietanie počas celého roka majú v náplni práce podnikatelia, manažéri a obchodní zástupcovia.

Ak patríte do niektorej z daných skupín, tak určite riešite svoju cestu na letisko. Slovenské letiská ponúkajú základné destinácie. V prípade že máme svoj let napríklad zo Schwechatu pri Viedni tak je to trochu zložitejšie.

Aké možnosti existujú? Môžeme si samozrejme zobrať vlastné auto. V tomto prípade ale je potrebné parkovať na letisku a to je veľmi drahé parkovanie. Taktiež je možné ísť verejnom dopravou. Toto ale často krát nemusí vyhovovať z časového hľadiska. Rovnako tak miera komfortu je tu asi najnižšia. 

Existuje ale rýchla a pohodlná alternatíva. Tou je taxi na Schwechat. Jedná sa o overenú službu. Najviac je služba využívaná na trase Bratislava Schwechat, prípadne ako cieľ Viedeň. Poslednú dobu sa ale rozširuje záujem aj o dlhšie trasy ako sú napríklad Banská Bystrica, prípadne taxi z Prešova na Schwechat. Ak cestujú napríklad štyria ľudia, tak cena za takíto taxík je v prepočte na jedného pasažiera veľmi výhodná. V Banskej Bystrici sú zrekonštruované priestory ktoré zabezpečia aj vysoký komfort nastupovania a odbavenia. Vodiči sú skúsení a autá nové a bezpečné. Objednávajte online na www.taxi-na-schwechat.eu

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.