Sobota, 21. september 2019
Meniny má Matúš | zajtra Móric

Pohodlné cestovanie na letisko

Čas dovoleniek sa pomaly končí ale v kurze sú stále južnejšie destinácie. Ak sa ešte chystáte na dovolenku tak aktuálne sú obľúbené destinácie ako Turecko prípadne Egypt. A lietanie počas celého roka majú v náplni práce podnikatelia, manažéri a obchodní zástupcovia.

Ak patríte do niektorej z daných skupín, tak určite riešite svoju cestu na letisko. Slovenské letiská ponúkajú základné destinácie. V prípade že máme svoj let napríklad zo Schwechatu pri Viedni tak je to trochu zložitejšie.

Aké možnosti existujú? Môžeme si samozrejme zobrať vlastné auto. V tomto prípade ale je potrebné parkovať na letisku a to je veľmi drahé parkovanie. Taktiež je možné ísť verejnom dopravou. Toto ale často krát nemusí vyhovovať z časového hľadiska. Rovnako tak miera komfortu je tu asi najnižšia. 

Existuje ale rýchla a pohodlná alternatíva. Tou je taxi na Schwechat. Jedná sa o overenú službu. Najviac je služba využívaná na trase Bratislava Schwechat, prípadne ako cieľ Viedeň. Poslednú dobu sa ale rozširuje záujem aj o dlhšie trasy ako sú napríklad Banská Bystrica, prípadne taxi z Prešova na Schwechat. Ak cestujú napríklad štyria ľudia, tak cena za takíto taxík je v prepočte na jedného pasažiera veľmi výhodná. V Banskej Bystrici sú zrekonštruované priestory ktoré zabezpečia aj vysoký komfort nastupovania a odbavenia. Vodiči sú skúsení a autá nové a bezpečné. Objednávajte online na www.taxi-na-schwechat.eu

Inzercia
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj pozemok, OV, výmera 1186 m2, Sabinov

lokalita: blízke centrum , v zastavanom území, prístup po asfaltovej ceste, mimo hlavnej cesty, šírka: cca 32 m v hornej časti a 25 m v dolnej časti, dĺžka: cca 44 m z jednej strany, 40 m z druhej strany. IS v dosahu. pozemok je svahovitý, slnečný, udržiavaný

0907030661 | | cena: 27.000,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Dám do prenájmu kancelárske priestory

Výhodne prenajmeme priestory na podnikanie v širšom centre Prešova. Výborná poloha, parkovanie pri objekte.

+421903602897 | | cena: dohodou
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj rodinný dom na Šidlovci, pozemok 817 m2, Prešov

Na predaj rodinný dom v pôvodnej zástavbe rodinných domov s pozemkom o výmere 817 m2 v časti Šidlovec v Prešove. 5 izbový rodinný dom, úžitková plocha cca 160 m2. V celom dome sú plastové okná, inak pôvodný stav. Všetky IS. Výborná lokalita.

0907030622 | | cena: 159.000,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.