Pondelok, 23. september 2019
Meniny má Zdenka | zajtra Ľuboš, Ľubor

Karate klub Junior Prešov zabezpečil Karate Camp pre 15 detičiek úplne zadarmo

Neskutočný týždeň plný športu, tréningov a zábavy prežili malí veľkí karatisti v Karate Kids Presov Camp 2019, ktorý sa konal v auguste v rekreačnom zariadení Zelený Breh na Sigorde.

O campe nám porozprával tréner klubu Ľubomír Čiernik:

Snažili sme sa naplno a zabezpečili sme spoločne s našimi partnermi pre deti v našom CAMPE okrem plnohodnotných atletických tréningov, tréningov KATA so senseiom VALENTOM a KUMITE tréningov so senseiom Jánom IMRICHOM a jeho synom, reprezentantom Slovenskej republiky a medailistom z viacerých európskych a svetových podujatí, Dominikom IMRICHOM nasledovný program a darčeky:

JAZDU VLÁČIKOM SIGORDOM, MOTORKÁROV A JAZDENIE S NIMI, PREZENTÁCIU OZBROJENÝCH SÍL SLOVENSKEJ REPUBLIKY, HRY S RAIFFHEISEN BANK HRY, OHŇOSTROJ, BÁBKOVÉ DIVADLO - GAŠPARKO, KÚPALISKO A ŠANTENIE V ŇOM, TOČENIE PROMO VIDEA, VEĽKÚ OPEKAČKU A GRILOVAČKU, KLUBOVÉ PREZENTY PRE KAŽDÉ DIEŤA (tričká, kroksy atď.), TURISTIKU, HRAČKY PRE DETI OD SPOLOČNOSTI TESCO V SUMÁRNEJ HODNOTE NIEKOĽKO TISÍC EUR, KÚZELNÚ FYZIKU, STRETNUTIE S MASKOTMI - OLAF A MIMOŇ, 3 X VEĽKÝ SKÁKACÍ HRAD, KAŽDÝ DEŇ VITAMÍNY A ENERGIE VO FORME CHUTNÉHO OVOCIA, PEČIVA A MLIEČKA a ďalšie atrakcie a prezenty.

Stačí raz vidieť, ako stokrát počuť a čítať, preto čekujte naše foto v albume, Instagram a Youtube kanál. Navštívil nás prezident Slovenského zväzu karate - p. Daniel LÍŠKA, primátorka mesta Prešov - p. Andrea TURČANOVÁ, riaditeľ ZŠ Šrobárová - p. JÁN MAČEJ, referent odboru športu mesta Prešov - p. Michal SEMANČÍK, náš kamarát z TV JOJ - p. Vladimír JUREK, pani riaditeľka centra pre rodiny - p. Daniela KRIŠTOFOVÁ, množstvo našich bývalých trénerov a kamarátov z iných karate klubov a mnohí ďalší.

Rozdali sme krásnych 15 cien pre najlepších reprezentantov KK JUNIOR v minulej sezóne, a sme hrdí, že sme zvládli niekoľko desiatok detičiek. Sme hrdí, že okrem našich 7 JUNIORKOV (www.juniorko.sk) sme zabezpečili CAMP, na náklady našich trénerov, aj pre 8 detičiek z krízového centra zo Spišskej Novej Vsi. Vždy sa budeme snažiť naplno spĺňať deťom sny, lebo oni sú naša budúcnosť... OSU!

Ďakujeme všetkým zúčastneným za pomoc. Ďakujeme mediálnym a obchodným partnerom za skvelú akciu, ktorú si deti zapamätajú navždy. Za krásne foto, ďakujeme Robovi Galeštokovi.

Mohlo by Vás zaujímať
FOTO: Prešov Half Marathon
Fotoreport zo 14.09.2019
PREŠOVSKÁ 3b PHbL Hokejbalová liga
Počas uplynulého víkendu začala svoje siedme dejstvo písať 3b Prešovská Hokejbalová liga mužov, v ktorej bude štartovať 9 mužstiev a do zoznamu nováčikov nám pribudlo mužstvo z Trebišova, čím sa súťaž stáva neoficiálne Vychodoslovenskou.
Prešovskí volejbalisti v polovici prípravy
Hráči VK MIRAD PU Prešov majú za sebou mesiac prípravnej fázy na novú súťažnú sezónu.
Volejbalisti priviezli z Maďarska striebro
V dňoch 5. -7. septembra 2019 absolvovali hráči VK MIRAD PU Prešov medzinárodný turnaj u maďarského národného šampióna, tímu VRC Kazincbarcika.
Z palubovky NEXE vezieme všetky body
Po nešťastnej prehre v úvodnom stretnutí nového ročníka SEHA Gazprom ligy proti Záporožiu (24:25) Tatran Prešov v nedeľňajšom zápase 2. kola na palubovke Nexe Našice rovnakým pomerom 25:24 (17:15) zvíťazil a vybojoval cenné body do tabuľky A-skupiny. Najlepšími strelcami v tíme Tatrana boli päťgóloví Lukáš Urban a Nino Grzentič.
Výsledky 3b Prešovskej hokejbalovej ligy
Výsledky odohraných zápasov 3b Prešovskej hokejbalovej ligy, ktoré videli diváci hneď v troch mestách z východného Slovenska.
Tenisová rozlúčka s letnou sezónou
Všetkých tenisových nadšencov a priaznivcov bieleho športu čaká cez víkend posledná rozlúčka s tohtoročnou letnou sezónou.
Inzercia
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj rodinný dom na Šidlovci, pozemok 817 m2, Prešov

Na predaj rodinný dom v pôvodnej zástavbe rodinných domov s pozemkom o výmere 817 m2 v časti Šidlovec v Prešove. 5 izbový rodinný dom, úžitková plocha cca 160 m2. V celom dome sú plastové okná, inak pôvodný stav. Všetky IS. Výborná lokalita.

0907030622 | | cena: 159.000,-€
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj dvojpodlažný rodinný dom na 8 á pozemku, Prešov

Predaj 2-podlažný rodinný dom v Prešove, po rekonštrukcii spodného podlažia a exteriéru domu. Je riešený ako 2 samostatné bytové jednotky. Úžitková plocha: prízemie 120 m2 + poschodie 110 m2 + podpivničenie 120 m2. Vyhľadávaná lokalita.

0907030623 | | cena: 199.000,-€
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj pozemok, OV, výmera 1186 m2, Sabinov

lokalita: blízke centrum , v zastavanom území, prístup po asfaltovej ceste, mimo hlavnej cesty, šírka: cca 32 m v hornej časti a 25 m v dolnej časti, dĺžka: cca 44 m z jednej strany, 40 m z druhej strany. IS v dosahu. pozemok je svahovitý, slnečný, udržiavaný

0907030661 | | cena: 27.000,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Predám
Reality: Predám
Predaj rodinný dom 128 m2, s pozemkom 2456 m2, Malý Šariš, okr. Prešov

Na predaj podpivničený rodinný dom s pozemkom 2456 m2, s garážou s nadstavbou a hospodárskymi budovami, Malý Šariš. Zastavaná plocha 128 m2, úžitková plocha 108 m2, podpivničenie 100 m2, pôjd 90 m2. Dom je riešený ako 3-izbový.

0907030623 | | cena: 156.000,-€
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.