Streda, 15. júl 2020
Meniny má Henrich | zajtra Drahomír

Karate klub Junior Prešov zabezpečil Karate Camp pre 15 detičiek úplne zadarmo

Neskutočný týždeň plný športu, tréningov a zábavy prežili malí veľkí karatisti v Karate Kids Presov Camp 2019, ktorý sa konal v auguste v rekreačnom zariadení Zelený Breh na Sigorde.

O campe nám porozprával tréner klubu Ľubomír Čiernik:

Snažili sme sa naplno a zabezpečili sme spoločne s našimi partnermi pre deti v našom CAMPE okrem plnohodnotných atletických tréningov, tréningov KATA so senseiom VALENTOM a KUMITE tréningov so senseiom Jánom IMRICHOM a jeho synom, reprezentantom Slovenskej republiky a medailistom z viacerých európskych a svetových podujatí, Dominikom IMRICHOM nasledovný program a darčeky:

JAZDU VLÁČIKOM SIGORDOM, MOTORKÁROV A JAZDENIE S NIMI, PREZENTÁCIU OZBROJENÝCH SÍL SLOVENSKEJ REPUBLIKY, HRY S RAIFFHEISEN BANK HRY, OHŇOSTROJ, BÁBKOVÉ DIVADLO - GAŠPARKO, KÚPALISKO A ŠANTENIE V ŇOM, TOČENIE PROMO VIDEA, VEĽKÚ OPEKAČKU A GRILOVAČKU, KLUBOVÉ PREZENTY PRE KAŽDÉ DIEŤA (tričká, kroksy atď.), TURISTIKU, HRAČKY PRE DETI OD SPOLOČNOSTI TESCO V SUMÁRNEJ HODNOTE NIEKOĽKO TISÍC EUR, KÚZELNÚ FYZIKU, STRETNUTIE S MASKOTMI - OLAF A MIMOŇ, 3 X VEĽKÝ SKÁKACÍ HRAD, KAŽDÝ DEŇ VITAMÍNY A ENERGIE VO FORME CHUTNÉHO OVOCIA, PEČIVA A MLIEČKA a ďalšie atrakcie a prezenty.

Stačí raz vidieť, ako stokrát počuť a čítať, preto čekujte naše foto v albume, Instagram a Youtube kanál. Navštívil nás prezident Slovenského zväzu karate - p. Daniel LÍŠKA, primátorka mesta Prešov - p. Andrea TURČANOVÁ, riaditeľ ZŠ Šrobárová - p. JÁN MAČEJ, referent odboru športu mesta Prešov - p. Michal SEMANČÍK, náš kamarát z TV JOJ - p. Vladimír JUREK, pani riaditeľka centra pre rodiny - p. Daniela KRIŠTOFOVÁ, množstvo našich bývalých trénerov a kamarátov z iných karate klubov a mnohí ďalší.

Rozdali sme krásnych 15 cien pre najlepších reprezentantov KK JUNIOR v minulej sezóne, a sme hrdí, že sme zvládli niekoľko desiatok detičiek. Sme hrdí, že okrem našich 7 JUNIORKOV (www.juniorko.sk) sme zabezpečili CAMP, na náklady našich trénerov, aj pre 8 detičiek z krízového centra zo Spišskej Novej Vsi. Vždy sa budeme snažiť naplno spĺňať deťom sny, lebo oni sú naša budúcnosť... OSU!

Ďakujeme všetkým zúčastneným za pomoc. Ďakujeme mediálnym a obchodným partnerom za skvelú akciu, ktorú si deti zapamätajú navždy. Za krásne foto, ďakujeme Robovi Galeštokovi.

Mohlo by Vás zaujímať
Mesto Prešov chce zachrániť mládežnícky futbal
Vedenie mesta Prešov a časť mestských poslancov na spoločnom stretnutí deklarovali zámer pomôcť mládežníckemu futbalu. Po rokovaní sa zhodli, že účinným riešením môže byť odkúpenie väčšinového podielu v obchodnej spoločnosti 1. FC TATRAN, a.s.
3b PHbL: Senzačným finalistom HOKEJBAL Prešov o.z. !
Prvým finalistom a zároveň zatiaľ najväčším prekvapením ligy sú domáci hráči HOKEJBAL Prešov o.z. , ktorí si aj v semifinále, už v čo najkratšom možnom čase, senzačne poradili s víťazom základnej časti HBC ASSASSINS Prešov a stali sa tak premiérovo prvým finalistom 3b Prešovskej Hokejbalovej ligy 2019/2020.
Úvod Play OFF s obrovským prekvapením!
Počas uplynulého víkendu pokračovala mestská 3b Prešovská Hokejbalová liga prvými zápasmi vyraďovacej časti, keď vo štvrťfinále Play OFF na seba narazilo osem najlepších tímov.
3b PHbL: Do semifinále len papierový favoriti
3b Prešovská Hokejbalová liga pokračovala ďalšími zápasmi vyraďovacej časti Play OFF, kde až na prvé zakopnutie HBC ASSASSINS, zatiaľ všetko pokračuje podľa predpokladov.
Nový ročník SHE začnú hádzanári Tatrana Prešov východniarskym derby proti nováčikovi z Košíc
Prvým súperom Tatrana Prešov v novom extraligovom ročníku bude košický tím HK Košice.
Na Važeckej sa športuje na novom multifunkčnom ihrisku
Na Važeckej ulici v Prešove môžu využívať malí aj veľkí športovci nové multifunkčné ihrisko. Zahrajú si tu rôzne druhy športov.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.