Nedeľa, 17. november 2019
Meniny má Klaudia | zajtra Eugen

Karate klub Junior Prešov zabezpečil Karate Camp pre 15 detičiek úplne zadarmo

Neskutočný týždeň plný športu, tréningov a zábavy prežili malí veľkí karatisti v Karate Kids Presov Camp 2019, ktorý sa konal v auguste v rekreačnom zariadení Zelený Breh na Sigorde.

O campe nám porozprával tréner klubu Ľubomír Čiernik:

Snažili sme sa naplno a zabezpečili sme spoločne s našimi partnermi pre deti v našom CAMPE okrem plnohodnotných atletických tréningov, tréningov KATA so senseiom VALENTOM a KUMITE tréningov so senseiom Jánom IMRICHOM a jeho synom, reprezentantom Slovenskej republiky a medailistom z viacerých európskych a svetových podujatí, Dominikom IMRICHOM nasledovný program a darčeky:

JAZDU VLÁČIKOM SIGORDOM, MOTORKÁROV A JAZDENIE S NIMI, PREZENTÁCIU OZBROJENÝCH SÍL SLOVENSKEJ REPUBLIKY, HRY S RAIFFHEISEN BANK HRY, OHŇOSTROJ, BÁBKOVÉ DIVADLO - GAŠPARKO, KÚPALISKO A ŠANTENIE V ŇOM, TOČENIE PROMO VIDEA, VEĽKÚ OPEKAČKU A GRILOVAČKU, KLUBOVÉ PREZENTY PRE KAŽDÉ DIEŤA (tričká, kroksy atď.), TURISTIKU, HRAČKY PRE DETI OD SPOLOČNOSTI TESCO V SUMÁRNEJ HODNOTE NIEKOĽKO TISÍC EUR, KÚZELNÚ FYZIKU, STRETNUTIE S MASKOTMI - OLAF A MIMOŇ, 3 X VEĽKÝ SKÁKACÍ HRAD, KAŽDÝ DEŇ VITAMÍNY A ENERGIE VO FORME CHUTNÉHO OVOCIA, PEČIVA A MLIEČKA a ďalšie atrakcie a prezenty.

Stačí raz vidieť, ako stokrát počuť a čítať, preto čekujte naše foto v albume, Instagram a Youtube kanál. Navštívil nás prezident Slovenského zväzu karate - p. Daniel LÍŠKA, primátorka mesta Prešov - p. Andrea TURČANOVÁ, riaditeľ ZŠ Šrobárová - p. JÁN MAČEJ, referent odboru športu mesta Prešov - p. Michal SEMANČÍK, náš kamarát z TV JOJ - p. Vladimír JUREK, pani riaditeľka centra pre rodiny - p. Daniela KRIŠTOFOVÁ, množstvo našich bývalých trénerov a kamarátov z iných karate klubov a mnohí ďalší.

Rozdali sme krásnych 15 cien pre najlepších reprezentantov KK JUNIOR v minulej sezóne, a sme hrdí, že sme zvládli niekoľko desiatok detičiek. Sme hrdí, že okrem našich 7 JUNIORKOV (www.juniorko.sk) sme zabezpečili CAMP, na náklady našich trénerov, aj pre 8 detičiek z krízového centra zo Spišskej Novej Vsi. Vždy sa budeme snažiť naplno spĺňať deťom sny, lebo oni sú naša budúcnosť... OSU!

Ďakujeme všetkým zúčastneným za pomoc. Ďakujeme mediálnym a obchodným partnerom za skvelú akciu, ktorú si deti zapamätajú navždy. Za krásne foto, ďakujeme Robovi Galeštokovi.

Mohlo by Vás zaujímať
3b PHbL: Rytieri z Bardejova nestačili na bojovníkov z Košíc
Fantastický obrat predviedli v siedmom kole Warriors z Košic, ktorí tak v tabuľke zmazali aj poslednú nulu v kolonke prehier.
Prešov Karate Kids - Krajňák a Jalowiczorová valcujú Európu!
Začiatkom tuhých európskych bojov, ktoré čakali na Prešov Karate Kids, bola ťažká medzinárodná súťaž - CROTIA OPEN 2019.
Prešovský kilometer preveril kondičku malých aj veľkých cyklistov
7. ročník Prešovského kilometra bol aj tento rok plný odhodlaných cyklistov všetkých vekových kategórií, no najmä radosti zo športu. Pozrite si podrobné výsledky.
Štvrťfinálové pohárové víťazstvo bolo blízko, ale nekonalo sa
Prvý zápas štvrťfinále Slovenského pohára vo volejbale mužov bol v Prešove dramatický do poslednej lopty. Z dôležitého víťazstva sa po obrate z 0:2 na 3:2 tešil húževnatý súper z Myjavy. Pred novembrovou odvetou (27. 11.) majú hráči VK MIRAD PU Prešov náročnú východiskovú situáciu.
Prešovskí volejbalisti nestačili na Svidník, pred rekordnou domácou kulisou uchmatli len bod
V rámci 8. kola Edymax extraligy mužov hostili volejbalisti VK MIRAD PU Prešov odvekých rivalov z družstva TJ Slávia Svidník. Bezmála 300 fanúšikov športu spod vysokej siete vytvorilo výbornú atmosféru a zároveň sezónny rekord návštevnosti športovej haly na Sekčove.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.