Piatok, 24. september 2021
Meniny má Ľuboš, Ľubor | zajtra Vladislav

Mládenci obvinení zo zločinu lúpeže

Na Ulici Kováčskej v Prešove došlo v pondelok (16.09.2019) vo večerných hodinách k zločinu lúpeže. Poškodeným bol 26 ročný muž.

Páchatelia pristúpili k nemu a pýtali cigaretu, muž cigaretu nemal a tak ho dvaja mladí muži fyzicky napadli. Zhodili ho na zem, kopali nohami a udierali do celého tela. Jeden z útočníkov mu z vrecka nohavíc vytiahol mobilný telefón. Vzali mobil a šli z miesta preč. Napadnutý muž ich oslovil, že ak mu vrátia mobil dá im finančnú hotovosť. Súhlasili a tak sa všetci odobrali k bankomatu. Počas tejto cesty duchaprítomný Prešovčan začal kričať volajte políciu! Útočníci hodili mobil na zem a ušli preč.
Napadnutý muž utrpel viaceré zranenia (odreninu ruky i čela, tržnú ranu na perách), škoda na mobilnom telefóne vznikla vo výške 100, -Eur.
Dvaja muži podozriví z tohto trestného činu boli políciou v krátkom čase po čine zadržaní a boli umiestnení do cely policajného zaistenia. Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Prešove na základe dôkaznej situácie z uvedeného zločinu lúpeže spáchaného formou spolupáchateľstva obvinil 20 ročného mladíka z obce Sokoľany a 19 ročného mládenca z Prešova. Vyšetrovateľ zároveň podal podnet na podanie návrhu na vzatie obvinených do väzby. Obvineným ak sa vina preukáže, hrozí trest odňatia slobody na tri až osem rokov!

Mohlo by Vás zaujímať
Obmedzenia cestnej premávky v Prešove v súvislosti s návštevou Svätého Otca Františka
V súvislosti s návštevou Svätého Otca Františka v Slovenskej republike bude potrebné počítať v Prešove s určitými dopravnými obmedzeniami:
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.