Piatok, 21. február 2020
Meniny má Eleonóra | zajtra Etela

Tenisová rozlúčka s letnou sezónou

Všetkých tenisových nadšencov a priaznivcov bieleho športu čaká cez víkend posledná rozlúčka s tohtoročnou letnou sezónou.

Tenisový klub Progres Prešov pripravuje Tenisový letný turnaj štvorhier amater progres, ktorý sa bude odohrávať v sobotu 21.9.2019 na tenisových kurtoch na Nábrežnej ulici č.5 v Prešove. Zraz účastníkov je naplánovaný o 9:00 v reštaurácii vedľa kurtov. Organizátori vylosujú tenisové páry priamo na mieste, pred začiatkom turnaja.

Tenisti majú možnosť prihlásiť sa do 19.9.2019 formou smsky, ktorú je potrebné zaslať na telefónne číslo 0905451540, alebo 0911931035. Cena vstupenky je 15 eur. Pre každého hráča budú zabezpečené raňajky, obed, večera, ovocie, voda a chutný koláčik. Odmenou za dobre odvedené športové výkony bude večerná diskotéka s karaoke, na ktorej zúčastnení hráči oslávia svoje tenisové víťazstvá. Pozvané sú aj partnerky a partneri všetkých účastníkov. O zábavu sa bude počas celého večera starať DJ STEWE. Tak neváhajte a príďte si aj vy oddýchnuť od každodenných povinností formou obľúbeného športu.

Mohlo by Vás zaujímať
Prvé kolo Open Ligy v Kickboxe
V Poprade 8.2.2020 sa uskutočnilo prvé kolo Open Ligy v Kickboxe, na ktorom sa zúčastnili aj pretekári z Kickboxing klubu panter Prešov.
Prešovskí volejbalisti opäť nestačili na Myjavu, ale zdolali Trenčín
Cez víkend po súťažnej pauze pokračovala nadstavbová časť Edymax extraligy mužov. Volejbalisti VK MIRAD PU Prešov v 3. kole na domácej palubovke hostili v sobotu húževnaté družstvo TJ Spartak Myjava a v nedeľu mladíkov zo Športovej školy volejbal Trenčín.
Prešovských volejbalistov zaskočil Zvolen, Nitre už nič nedarovali
Cez víkend pokračovala nadstavbová časť Edymax extraligy mužov. Volejbalisti VK MIRAD PU Prešov v 4. kole na domácej palubovke hostili v sobotu nevyspytateľné družstvo MVK Zvolen a v nedeľu odhodlaných hráčov VKP Bystrina SPU Nitra.
Inzercia
Reality: Ponúkam
Reality: Ponúkam
V centre Prešova budova na predaj - výhodná investícia

V centre PO, ul. Jarková ponúkame na predaj 3 podl. budovu s úžit. plochou cca 330 m2 /príz. komerčné priestory, 1. a 2. posch. 3. izbové byty s loggiou, všetko samostatne merače/ s pozemkom. Prístup pre autá možný aj z. ul. Baštová. Cena 1000, - Eur/m2.

0903670564 | | cena: 1.000,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.