Streda, 19. február 2020
Meniny má Vlasta | zajtra Lívia

Pomôže pri výbere obuvi na akúkoľvek príležitosť. Predstavujeme vám aplikáciu Dresscode checker

V mnohých prípadoch nemusí byť voľba topánok na spoločenskú udalosť práve jednoduchá záležitosť. Aplikácia na stránke eObuv.sk však za vás nájde tú správnu možnosť. Na jednotlivé príležitosti vyberie nielen vhodnú obuv, ale dokonca aj s ohľadom na váš jedinečný vkus.


Skvelý pomocník nielen v zúfalej situácii

Pri prípravách dôležitých životných udalostí, akými sú napríklad svadba alebo veľká rodinná oslava musí človek myslieť na množstvo povinností. Vybaviť priestory, zabezpečiť výborné jedlo a po celý čas dohliadať na to, aby boli hostia spokojní. To je neľahká úloha z pozície hostiteľa. Myslieť však pri tom všetkom ešte aj na výber vhodných topánok k zvolenému outfitu dá jednému poriadne zabrať. Dôležité je, aby boli pohodlné, vkusné, a aby ste sa dobre cítili. Jednoducho, aby akcia prebehla hladko a bez problémov. Všetko za vás vyrieši práve aplikácia na stránke eObuv.sk, ktorá sa o vašu obuv s radosťou postará.


Pomôže nielen organizátorom, ale aj hosťom a návštevníkom
Aplikácia Dresscode checker myslí na všetkých, a to doslova. Po tom, čo si na stránke aplikáciu otvoríte, dá vám na výber z niekoľkých druhov spoločenských udalostí. Šikovní vývojári tak mysleli nielen na samotných usporiadateľov, ale aj na hostí. V jednoduchých otázkach, ktoré vám po zvolení príležitosti zobrazí, tak stačí odpovedať, že budete hosťom, čím vygeneruje najrelevantnejšiu možnosť vhodnú presne pre vás! Ako návštevník sa však môžete zúčastniť aj divadelného predstavenia, plesu alebo stužkovej, pri čom vám taktiež táto appka pomôže znížiť stres a získať viac času na dôležitejšie záležitosti pred významným dňom.


zdroj: eObuv.sk


Je to jednoduchšie, ako sa zdá
Aby mohla aplikácia vyhodnotiť patričnú obuv, je dôležité na stránke eObuv.sk odpovedať na niekoľko základných otázok. Rozhodujúcu úlohu zohráva napríklad ročné obdobie, respektíve počasie. Počas chladnejších dní, pochopiteľne, uprednostňujeme teplejšiu obuv na naše nohy, a naopak, v letných dňoch si doprajeme aj jednoduchšie elegantné sandálky. Nielen, že vďaka appke v daný deň zažiarite, môžete si byť istí, že si nevyrobíte žiadne faux pas, a dokonca dodržíte aj dress code celej akcie, ktorý je častokrát dosť prísny.

Pre pánov aj pre dámy
Mnohým sa môže zdať, že ženy riešia výber vhodného outfitu oveľa viac, ako muži. Pravdou však je, že o tom ženy len viac rozprávajú. Pokiaľ ide o významnú udalosť aj v tom mužskom živote, rieši oblečenie rovnako, ako jeho polovička, od ktorej si často pýta rady. V skutočnosti však už len stačí kliknúť na stránku eObuv.sk a správnu kombináciu dostane do niekoľkých minútiek.


zdroj: pexels.com


Tí, pre ktorých v živote existujú len pohodlné tenisky a “čosi príliš elegantné lakované ešte zo stužkovej” dokonca zistia, že možností majú oveľa viac. Zaujať tak môžu ešte o čosi originálnejšie, a dokonca budú mať počas celej akcie nohy v dokonalom pohodlí. Ak však nie ste vlastníkom niektorého z výsledkov, ktorý vám Dresscode chcecker ponúkol, jednoducho na neho stačí kliknúť a rozbalí sa vám celá ponuka širokého sortimentu modelov. Okrem toho, že vám s výberom ochotne pomôže, ušetrí vám aj čas strávený v obchode.

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Ponúkam
Reality: Ponúkam
V centre Prešova budova na predaj - výhodná investícia

V centre PO, ul. Jarková ponúkame na predaj 3 podl. budovu s úžit. plochou cca 330 m2 /príz. komerčné priestory, 1. a 2. posch. 3. izbové byty s loggiou, všetko samostatne merače/ s pozemkom. Prístup pre autá možný aj z. ul. Baštová. Cena 1000, - Eur/m2.

0903670564 | | cena: 1.000,-€
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.