Štvrtok, 14. november 2019
Meniny má Irma | zajtra Leopold

Oficiálne predstavenie Google Pixel 4: Kedy začnú dodávky?

Predstavenie vlajkových lodí od Googlu - Pixelu 4 a 4XL, ktoré prebehlo 15.10 v New Yorku opäť posunulo technologickú hranicu. Nové modely prichádzajú najmä s kvalitnejšími senzormi, no vylepšenia neobišli ani fotoaparát či iné oblasti. 


Zdroj: Google

Základný prehľad 

Google Pixel 4 stavil pri vlajkovej lodi na čip Qualcomm Snapdragon 855. Prvá, druhá aj tretia generácia Pixel prišli so 4 GB pamäte RAM. Pixel 4 je tak prvý, ktorý v tejto rade dostal 6 GB, čím sa telefón konečne vyrovnal Androidu (aj keď stále existuje veľa konkurenčných modelov, ktoré majú 8, v niektorých prípadoch dokonca 12 GB pamäte RAM).

6 GB Ram znamená, že pod kapotou Pixel 4 je dostatok energie na to, aby utiahlo čokoľvek, čo od neho budete potrebovať. Telefón beží na Androide 10, najnovšej verzii mobilného operačného systému od Google.


Zdroj: Bigstock.com


Čo prináša fotoaparát?

Veľkou inováciou v Pixel 4 je zahrnutie druhého zadného fotoaparátu - je to prvýkrát, čo Google umiestnil na zadnú časť telefónu viac ako jeden objektív. Dve zadné kamery sú však v súčasnosti v podstate pozadu, väčšina vlajkových lodí vysokej triedy sa pýši aspoň tromi.  

Google je však známy tým, že udržiava veci z hľadiska hardvéru jednoduché a sústredí sa najmä na softvér. Preto odporúčame obliecť nový pixel do štýlového obalu na telefón. Na novom Pixeli nájdeme 12MP hlavný fotoaparát (f / 1,7, zorné pole 77 stupňov), ktorému pomáha teleobjektív 16MP (f / 2,4, zorné pole 52 stupňov). Vďaka tomu sa môžete tešiť na lepšie portréty a kvalitnejšie výkony za slabého svetla. Predná strana je vybavená 8 MP selfie kamerou (f / 2,0, zorné pole 90 stupňov).  


Pohodlnejšie vyhľadávanie vďaka asistentovi?  

Hlasový asistent od Google tiež prešiel sériou vylepšení a Pixel 4 tak predstavuje inteligentnejšieho asistenta než kedykoľvek predtým. Teraz môžete otvárať aplikácie a priamo v nich aj vyhľadávať- napríklad poviete „Hej Google, ukáž mi Rihannu na Instagrame“, načo Google asistent otvorí spomínanú aplikáciu a vy sa dostanete na profil pop-star.

Zároveň Google prišiel s novým spôsobom aktivácie asistenta: Stačí, ak potiahnete prstom z pravého dolného rohu obrazovky. V prípade potreby môžete na oživenie hlasového asistenta použiť frázu „Ahoj Google“ alebo stlačiteľné strany Pixelu 4. Vylepšený asistent zachytáva aj kontext a ak do 15 sekúnd od vášho povelu zopakujete ten istý príkaz po druhý krát, mobil nebudete musieť prebudiť - už ho bude počuť sám.

Všade samé benefity

S novým Pixelom 4 budete mať k dispozícii aj  štandardné “Pixelácke” výhody, vrátane bezplatného, ​​neobmedzeného cloudového úložiska, kam môžete ukladať fotografie, ktoré na svoj Pixel 4 zaznamenáte a to všetko v originálnej kvalite. Taktiež vás neminú ani najnovšie aktualizácie softvéru a zabezpečenia. Google vyhlásil, že batéria o veľkosti 2 800 mAh poskytne celodennú životnosť - napriek tomu, že je menšia ako baterka v Pixeli 3.


Zdroj: Bigstock.com


Kedy bude u nás?  

Google Pixel 4 a 4XL budú k dispozícii vo farbách Just Black, Clearly White a limitovanej Oh So Orange. Úvodná cela je 799 dolárov pre Pixel 4 a 899 dolárov pre Pixel 4XL vo verzii 6 GB + 64 GB. Dodávky začnú 24. Októbra, predobjednať sa dá na internete už dnes.  Zdroj: Bigstock.com

Mohlo by Vás zaujímať
Pomôže pri výbere obuvi na akúkoľvek príležitosť. Predstavujeme vám aplikáciu Dresscode checker
V mnohých prípadoch nemusí byť voľba topánok na spoločenskú udalosť práve jednoduchá záležitosť. Aplikácia na stránke eObuv.sk však za vás nájde tú správnu možnosť. Na jednotlivé príležitosti vyberie nielen vhodnú obuv, ale dokonca aj s ohľadom na váš jedinečný vkus.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.