Sobota, 07. december 2019
Meniny má Ambróz | zajtra Marína

Dušičkový víkend v Prešove prinesie zmeny v doprave

Mesto Prešov informuje vodičov o zmene organizácie dopravy pri Mestskom cintoríne počas Sviatku Všetkých svätých a Pamiatky zosnulých. Dopravný podnik mesta Prešov, a.s. tiež posilní spoje na vybraných linkách.

V termíne od 30.10.2019 do 06.11.2019 budú ulice pri Mestskom cintoríne zjednosmernené. Ulica Dilongova bude jednosmerná v smere od ulice Šafárikovej po ulicu Moyzesovu, a ulica Moyzesova bude jednosmerná v smere od ulice Dilongovej po ulicu Sládkovičovu.

Zjednosmernenie ulíc v okolí Mestského cintorína prispeje k zlepšeniu organizácie dopravy a jednoduchšiemu parkovaniu v tejto lokalite. Ľudia musia počítať s tým, že počas sviatočného víkendu budú parkoviská v okolí cintorínov preplnené. Zároveň chceme apelovať na všetkých vodičov, aby boli pri parkovaní svojich áut ohľaduplní a aby neblokovali ostatné vozidlá.

Kapacitne posilnené spoje MHD
Dopravný podnik mesta Prešov počas sviatočného víkendu kapacitne posilní spoje na linkách číslo 10, 19, 21, 29 a 39. V týchto dňoch budú, podľa cestovného poriadku na jednotlivých linkách, namiesto midibusov premávať klasické autobusy a namiesto klasických autobusov budú premávať kĺbové autobusy.

Aj napriek tomu, že sa žiakom a študentom budúci týždeň začínajú jesenné prázdniny, 30.10. a 31.10.2019 budú všetky linky MHD v Prešove premávať ako počas pracovných dní s obmedzením niektorých školských spojov.

Otváracie hodiny cintorínov počas Dušičiek nájdete: https://pis.sk/?c=12&id=18343&preview=1

Mohlo by Vás zaujímať
Bajkalská ulica bude čiastočne uzavretá
Bajkalská ulica v Prešove bude od pondelka 25. novembra do štvrtka 5. decembra 2019 čiastočne uzavretá. Dôvodom uzávierky je uloženie vodovodnej a kanalizačnej prípojky.
V Prešove pribudlo viac ako 1400 nových parkovacích miest
Mesto Prešov pokračuje v budovaní nových parkovísk. V najzaťaženejších lokalitách v posledných rokoch pribudlo niekoľko stoviek nových parkovacích miest.
Ul. Biskupa Gojdiča je uzavretá
Ulica Biskupa Gojdiča v Prešove je oddnes úplne uzavretá, a to až do 25.11.2019. Dôvodom uzávierky je realizácia archeologického prieskumu pre stavbu OC Forum a uloženie vodovodnej prípojky.
Úplná uzávierka Bajkalskej ulice
Bajkalská ulica v Prešove je aktuálne čiastočne uzavretá pre uloženie vodovodnej a kanalizačnej prípojky. Pre vzniknutý problém počas prác je však potrebné ju úplne uzavrieť.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.