Pondelok, 13. júl 2020
Meniny má Margita | zajtra Kamil

Dušičkový víkend v Prešove prinesie zmeny v doprave

Mesto Prešov informuje vodičov o zmene organizácie dopravy pri Mestskom cintoríne počas Sviatku Všetkých svätých a Pamiatky zosnulých. Dopravný podnik mesta Prešov, a.s. tiež posilní spoje na vybraných linkách.

V termíne od 30.10.2019 do 06.11.2019 budú ulice pri Mestskom cintoríne zjednosmernené. Ulica Dilongova bude jednosmerná v smere od ulice Šafárikovej po ulicu Moyzesovu, a ulica Moyzesova bude jednosmerná v smere od ulice Dilongovej po ulicu Sládkovičovu.

Zjednosmernenie ulíc v okolí Mestského cintorína prispeje k zlepšeniu organizácie dopravy a jednoduchšiemu parkovaniu v tejto lokalite. Ľudia musia počítať s tým, že počas sviatočného víkendu budú parkoviská v okolí cintorínov preplnené. Zároveň chceme apelovať na všetkých vodičov, aby boli pri parkovaní svojich áut ohľaduplní a aby neblokovali ostatné vozidlá.

Kapacitne posilnené spoje MHD
Dopravný podnik mesta Prešov počas sviatočného víkendu kapacitne posilní spoje na linkách číslo 10, 19, 21, 29 a 39. V týchto dňoch budú, podľa cestovného poriadku na jednotlivých linkách, namiesto midibusov premávať klasické autobusy a namiesto klasických autobusov budú premávať kĺbové autobusy.

Aj napriek tomu, že sa žiakom a študentom budúci týždeň začínajú jesenné prázdniny, 30.10. a 31.10.2019 budú všetky linky MHD v Prešove premávať ako počas pracovných dní s obmedzením niektorých školských spojov.

Otváracie hodiny cintorínov počas Dušičiek nájdete: https://pis.sk/?c=12&id=18343&preview=1

Mohlo by Vás zaujímať
Na Štefánikovej a Hviezdoslavovej už čoskoro položia špeciálny protihlukový asfalt
Na prešovských cestách v centre mesta bude po prvýkrát použitá protihluková asfaltová zmes (VIAPHONE). Špeciálna asfaltová vrstva bude položená na vozovke v závere rekonštrukcie ulíc Hviezdoslavova a Štefánikova. Uzávierka ulíc sa však predĺži až do polovice augusta.
Linky prešovskej MHD premávajú počas leta podľa platného cestovného poriadku
Dopravný podnik mesta Prešov, a.s. informuje cestujúcich o prázdninovom režime dopravy. Naďalej zostáva v platnosti cestovný poriadok platný od 4. mája 2020.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.