Nedeľa, 15. december 2019
Meniny má Ivica | zajtra Albína

Ul. 17. novembra bude čiastočne uzavretá

Mesto Prešov informuje vodičov o čiastočnej uzávierke Ul. 17. novembra. Dôvodom je uloženie kanalizačnej prípojky k stavbe parkovacích plôch pre Prešovskú univerzitu v Prešove.

Ulica 17. novembra bude čiastočne uzavretá v termíne od 29.10. do 31.10.2019. Dôvodom uzávierky sú výkopové práce a uloženie kanalizačnej prípojky k stavbe parkovacích plôch pre Prešovskú univerzitu v Prešove.

Miesto uzávierky: Ul. 17. novembra, Prešovská univerzita v Prešove (oproti RD Ul. 17. novembra č. 662)
Dĺžka uzávierky: 10 metrov

Premávka bude na mieste realizácie prác presmerovaná do jedného jazdného pruhu. Pracovisko bude zabezpečené ochrannými zábranami.

Mohlo by Vás zaujímať
Bajkalská ulica bude čiastočne uzavretá
Bajkalská ulica v Prešove bude od pondelka 25. novembra do štvrtka 5. decembra 2019 čiastočne uzavretá. Dôvodom uzávierky je uloženie vodovodnej a kanalizačnej prípojky.
Úplná uzávierka Bajkalskej ulice
Bajkalská ulica v Prešove je aktuálne čiastočne uzavretá pre uloženie vodovodnej a kanalizačnej prípojky. Pre vzniknutý problém počas prác je však potrebné ju úplne uzavrieť.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.