Štvrtok, 14. november 2019
Meniny má Irma | zajtra Leopold

Krajská súťaž moderátorov

Skvelí, talentovaní nádejní moderátori, zatiaľ študenti Prešovského samosprávneho kraja sa stretli na Krajskom kole súťaže moderátorov, ktorú organizovalo DJZ - útvar osvetovej činnosti v Prešove 25. októbra 2019 v priestoroch Malej scény DJZ.

Do súťaže sa zapojilo 9 súťažiacich z prešovského, vranovského, popradského a humenského okresu. Súťažiaci sa predstavili ako moderátori spravodajstva, vlastnej relácie s hosťom a autori a interpreti reklami.

Ich výkony hodnotila porota v zložení doc. Juraj Rusnák, CSc. , Mgr. Lenka Regrutová, PhD. a Mgr. Eva Peknušiaková, PhD. Tá rozhodla, že na celoštátnom kole súťaže Sárova Bystrica v Banskej Bystrici bude PSK reprezentovať:

I. kategória:
Ivana Koreňová, Gymnázium sv. Moniky, Prešov
Martin Mihaľov, ZUŠ Humenné

II. kategória:
Lenka Želonková, PU PgF Prešov
Soňa Kolcunová, Gymnázium Dr. C. Daxnera, Vranov n. Toplou

Víťazom blahoželáme.

Ivana Koreňová

Ivana Koreňová
Lenka Želonková

Lenka Želonková
Martin Mihalov

Martin Mihalov
Soňa Kolcunová

Soňa Kolcunová
Mohlo by Vás zaujímať
FOTO: Kidslandia Prešov
Kidslandia dnes na Baštovej ulici privolala všetky deti na neuveriteľný zážitok! Deti mohli vidieť mená ako Ujo Ľubo alebo Usmievanka!
FOTO: Chiki liki tu-a na OSTATŇI RAZ TOUR 2019
Chiki liki tu-a zakončili svoju celoživotnú tour na Stromoradí. Martin zhodil svoj "ancug" a neskôr bude zavesený aj v Stromoradí.
Vydrapená Bužírka Punk System už dnes v Prešovskom Stromoradí. Aj s vlastným čašníkom
Vydrapená Bužírka Punk System je momentálne najaktívnejšia kapela zo všetkých, v ktorých pôsobí slovenský hudobník Michal Kaščák.
Veronika Rabada vystúpi v závere turné ešte v prešovskom Stromoradí a Košiciach
Veronika Rabada vydala minulý rok debutový album Lúka, ktorým si získala srdcia fanúšikov po celom Slovensku a momentálne je s ním na premiérovom klubovom turné. Už túto stredu 23.11. odohrá koncert pred prešovským publikom v Stromoradí. Odznejú nielen jej autorské novinky a hity ako Ach Janíčko, Husičky, Lúka, Zabudni, ale aj speváčkine obľúbené slovenské ľudové piesne. O deň neskôr ukončí svoje miniturné v Košiciach.
V  rusínskom DAD kladú v hre Známy neznámy otázky o podstate človečenstva
Otázky spojené s doterajšou históriou ľudstva nastoľuje inscenácia Známy neznámy, ktorej premiéru na piatok 18. októbra chystá umelecký kolektív Divadla Alexandra Duchnoviča (DAD) v Prešove. Na dnešnej tlačovej besede hosťujúci režisér predstavenia Anton Korenči konštatoval, že inscenácia prináša len otázky, odpovede sú na divákovi. „Nechajme ich na neho, “ povedal.
Podajte ďalej knihu a príďte na jesenné handmade trhy!
Už 24. októbra sa na Floriánovej ulici v Prešove uskutoční obľúbené podujatie pre všetkých milovníkov kníh a ručne vyrábaných výrobkov. Podujatia Podaj ďalej knihu a Jesenné handmade trhy doplnia aj zaujímavé workshopy pre malých i veľkých.
FOTO: Jazzové Dni Prešov
S jeseňou prichádza aj další ročník Jazzových dní Prešov
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.