Utorok, 31. marec 2020
Meniny má Benjamín | zajtra Hugo

Prešov Karate Kids - Krajňák a Jalowiczorová valcujú Európu!

Začiatkom tuhých európskych bojov, ktoré čakali na Prešov Karate Kids, bola ťažká medzinárodná súťaž - CROTIA OPEN 2019.

Karate klub Junior hradil komplet výdavky vybraným reprezentantom Juniorov na tejto skvelej medzinárodnej súťaži. V reprezentačnom kimone štartovala v slovenských farbách ako prvá Prešovčanka Michaela Bryndzová, ktorá však vypadla v 1. kole. Aj napriek prehre Miške gratulujeme k jej nominácii do reprezentačného kimona. Miška naďalej maká na sebe, aby bola jednotkou.

Ostatní reprezentanti Karate klubu Junior, Veronika a Marko Jalowiczorovci, Gregor Lehotský bojovali čo im sily stačili, ale medailu nedosiahli. Veronike sa ušla zemiaková medaila, ale výkon tejto dynamickej pretekárky potešil. Výborný výkon opäť podal a z tohto ťažkého podujatia získal bronzovú medailu Matej Krajňák. Ten opätovne potvrdil, že dokáže podávať špičkové európske výkony vo svojej kategórii a v Prešove nám rastie veľký talent.

Priebežne s CROATIA OPEN 2019 prebiehala súťaž v neďalekej Ľubovni, a to ĽUBOVŇA OPEN 2019, ktorá sa konala dňa 04.10.2019. Junior Prešov získal skvelých 17 medailí, čo znamenalo celkové 2.miesto v hodnotení klubov medailovej štatistiky. Pod Ľubovnianským hradom zabrali Prešov Karate Kids naplno. Časť našej výpravy bojovala v Chorvátsku, a tak sme šťastní, že sme dokázali aj napriek tomu získať o 9 medailí viac ako minulý rok a vyskočiť v celkovom hodnotení klubov z 11. miesta na 2. miesto v medailovej štatistike.

Progres Juniorov pokračuje, chceme poďakovať všetkým reprezentantom Juniorov a rodičom, ktorí svoje deti v tréningu a súťažení podporujú. Preto aj my ako klub, budeme naďalej vytvárať podmienky pre rozvoj prešovských detí, najlepšie ako vieme. Na súťaži potešilo viacero reprezentantov Karate klubu Junior, ale zviditeľnili sa svojimi výkonmi najmä- Kryštof Balucha (1. miesto kata a kumite), Manuel Laci, Amália Anna Jaššová, Ingrid Salaganičová, ktorí nielen vyhrali ale aj zanechali dojem progresu.

Ďalšie výsledky KK Junior:
https://www.sutazekarate.sk/sutaze_klubvysl.php?klub=79&sutaz=272
www.karate-presov.sk

O týždeň na to, čakalo na Prešov Karate Kids 1. kolo - Žiacka liga paralelne s Majstrovstvami VÚKABU 2019 v Košiciach. Junior Prešov túto súťaž ukončil 1. miestom v hodnotení klubov v oboch súťažiach. Žiacka liga so ziskom 70 medailí a M-VÚKABU 22 medailí poukazuje na to, že Prešov v žiackých kategóriach patrí k špičke. Náš výsledkový progres pokračuje. Ďakujeme najmä svedomitej práci senseia Júliusa Valentu a trénerky Julky Čiernikovej pri tréningoch KATA s deťmi. Na žiackej lige sme už zažili pocity víťazstiev v kumite aj v minulých ročníkoch, keď sme sa zúčastnili danej súťaže, ale byť prví aj v KATA v celkovom hodnotení klubov, je super pocit a ukážka, že sensei Valenta v kombinácii s našou trénerkou Julkou robia divy. Veríme že medaily deti naštartovali a ukázali im, že ak makáš pod správnym vedením, vždy máš šancu byť najlepší.

Ďalšie výsledky KK Junior:
https://www.sutazekarate.sk/sutaze_klubvysl.php?klub=79&sutaz=295
https://www.sutazekarate.sk/sutaze_klubvysl.php?klub=79&sutaz=296

Poslednou zastávkou Prešov Karate Kids bolo POLISH OPEN 2019, a to v dni 12. -13.10.2019. Súťažilo celkovo 2371 zápasníkov z 32 krajín z celého sveta. Aj napriek tomu Prešov Karate Kids získali striebro a bronz pre Junior Prešov. Veronika Jalowiczorová v kumite získala striebornú medailu pre Junior Prešov. Až vo finále ju zastavila maltská pretekárka. Veronika potvrdila obrovský talent, ktorý v sebe táto pretekárka skrýva. O ďalšiu medailu pre Prešov sa postaral Matej Krajňák, ktorý po tvrdých šiestich zápasoch získal 3. miesto. Matej si odniesol z ďalšej medzinárodnej skúšky medailu, a my vieme že je ďalším obrovským talentom v kimone Juniorov. V Poľsku na ťažkej medzinárodnej skúške Prešov Karate Kids opäť nesklamali. Naštartované športové kariéry detí sú opäť bohatšie o nové skúsenosti.

BABJAROVÁ NA ŽL VYHRALA ČO SA DALO.

BABJAROVÁ NA ŽL VYHRALA ČO SA DALO.
VERONIKA JALOWICZOROVÁ S KAMARÁTKOU Z MALTY

VERONIKA JALOWICZOROVÁ S KAMARÁTKOU Z MALTY
BDŽOCHOVÁ SÚŤAŽÍ NA LUBOVNA OPEN 2019

BDŽOCHOVÁ SÚŤAŽÍ NA LUBOVNA OPEN 2019
ČONKA BRONZOVÝ NA LUBOVNA OPEN 2019

ČONKA BRONZOVÝ NA LUBOVNA OPEN 2019
DANKOVIČ NA ŽL ZLATÝ.

DANKOVIČ NA ŽL ZLATÝ.
DRUŽSTVO KATA PRESOV KARATE LADIES NA ŽL

DRUŽSTVO KATA PRESOV KARATE LADIES NA ŽL
GERDA NA ŽL BRONZOVÝ.

GERDA NA ŽL BRONZOVÝ.
KRAJŇÁK NA POLISH OPEN 2019 BRAL BRONZ

KRAJŇÁK NA POLISH OPEN 2019 BRAL BRONZ
LACI ZLATÝ NA LUBOVNA OPEN 2019

LACI ZLATÝ NA LUBOVNA OPEN 2019
PRESOV KARATE KIDS NA CROATIA OPEN 2019

PRESOV KARATE KIDS NA CROATIA OPEN 2019
SALAGANIČOVÁ ZLATÁ NA LUBOVNA OPEN 2019

SALAGANIČOVÁ ZLATÁ NA LUBOVNA OPEN 2019
VERONIKA JALOWICZOROVÁ NA POLISH OPEN BRALA STRIEBRO

VERONIKA JALOWICZOROVÁ NA POLISH OPEN BRALA STRIEBRO
KRAJŇÁK BRONZOVÝ NA CROATIA OPEN 2019

KRAJŇÁK BRONZOVÝ NA CROATIA OPEN 2019
KAŠPRIŠIN NA ŽL STRIEBORNÝ V KUMITE.

KAŠPRIŠIN NA ŽL STRIEBORNÝ V KUMITE.
JAŠŠOVÁ ZLATÁ NA LUBOVNA OPEN 2019

JAŠŠOVÁ ZLATÁ NA LUBOVNA OPEN 2019
Mohlo by Vás zaujímať
3b PHbL: Hokejbalisti úspešne rozohrali jarnú časť
Po 3 mesačnej zimnej prestávke skrížili hokejbalisti svoje hokejky a asflt pod nohami v areáli ZŠ Čsl. Armády v Prešove, začal opäť „horieť“.
Najlepšie armwrestlerky smerujú do Prešova!
Prvý krát v Prešove sa budú konať majstrovstvá Slovenska v pretláčaní rukou. Už 21.marca si v OC Epéria medzi sebou zmerajú sily najlepšie ženy na Slovensku. Neveríte? Príďte sa pozrieť!
Zomrel bývalý prešovský hádzanár Jozef Durlák
Mesto Prešov dnes so zármutkom prijalo správu o úmrtí bývalého prešovského hádzanára Jozefa Durláka. Posledná rozlúčka so zosnulým bude vo štvrtok 5.3.2020 o 13.00 hod. v Dome smútku v Prešove.
3b PHbL: Posledný zdolal prvého a vírus žiaľ, porazil všetkých!
Tretím jarným (poz. 8.3.2020) a možno posledným kolom tejto sezóny pokračovala 3b Prešovská Hokejbalová liga zápasmi, v ktorých sme boli svedkami aj zatiaľ najväčšieho prekvapenia, keď „Dávid zdolal Goliáša“, z čoho môžu mať nakoniec najväčšiu radosť v Trebišove.
Prešovskí volejbalisti vo štvrťfinále play-off podľahli Komárnu
V stredu pokračovala v Prešove vyraďovacia séria volejbalovej Edymax extraligy mužov o postup do súbojov o medaily. Po neúspechu v Komárne mali hráči VK MIRAD PU Prešov vo štvrťfinále hranom na dva víťazné zápasy šancu na zdramatizovanie, ktorú nevyužili.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.