Nedeľa, 17. november 2019
Meniny má Klaudia | zajtra Eugen

Pre rekonštrukciu je uzavreté železničné priecestie na Fintickej ulici

Na Fintickej ulici sa v týchto dňoch bude realizovať rekonštrukcia železničného priecestia na Fintickej ulici. Na obmedzenia sa musia pripraviť vodiči aj cestujúci mestskou hromadnou dopravou.

Od dnes 05.11.2019 do štvrtka 07.11.2019 do 18:00 hod. sa bude realizovať rekonštrukcia železničného priecestia na Fintickej ulici.

Cesta bude preto uzavretá z oboch strán železničného priecestia.

Obyvatelia Fintickej ulice za železničným priecestím a obyvatelia ulíc Bociania, Hraničná a Za Traťou, ktorí využívajú individuálnu automobilovú dopravu, môžu využiť obchádzkovú trasu cez obce Kapušany, Tulčík, Záhradné a Fintice.

Obyvateľov Fintickej ulice po železničné priecestie a priľahlých ulíc sa toto dopravné obmedzenie nebude dotýkať.

Mestská hromadná doprava bude premávať v špeciálnom režime. Autobusy linky č. 21 budú jazdiť z oboch strán po železničné priecestie, a následne sa cestujúci pešo presunú okolo staveniska do druhého vozidla.

Nástupné miesta zastávky Železničné priecestie sa posúvajú cca o 200 m bližšie k priecestiu.

DPMP, a.s. upozorňuje, že spoje linky č. 21 v úseku za železničným priecestím môžu mať meškanie z dôvodu pešieho presunu a prestupu cestujúcich medzi vozidlami. Linku č. 21 a školský spoj E budú počas uzávierky priecestia obsluhovať štandardné autobusy (nie kĺbové).

Ďalšie informácie o premávke MHD počas uzávierky železničného priecestia na Fintickej ulici nájdete na webovej stránke Dopravného podniku mesta Prešov, a.s. na odkaze: https://www.dpmp.sk/_uploads/files/bf458ba538.pdf.

Mohlo by Vás zaujímať
Prešov bude mať 17 zón regulovaného parkovania
Regulované parkovanie v Prešove funguje už od roku 2008, kedy vznikla centrálna mestská zóna. Zatiaľ je regulácia statickej dopravy zavedená iba v centre mesta.
Dušičkový víkend v Prešove prinesie zmeny v doprave
Mesto Prešov informuje vodičov o zmene organizácie dopravy pri Mestskom cintoríne počas Sviatku Všetkých svätých a Pamiatky zosnulých. Dopravný podnik mesta Prešov, a.s. tiež posilní spoje na vybraných linkách.
Ul. 17. novembra bude čiastočne uzavretá
Mesto Prešov informuje vodičov o čiastočnej uzávierke Ul. 17. novembra. Dôvodom je uloženie kanalizačnej prípojky k stavbe parkovacích plôch pre Prešovskú univerzitu v Prešove.
Ako si správne vybrať PZP? Zmena nastala aj pri preukazovaní ich platnosti
Vybavovanie PZP, a teda platne uzatvoreného povinného poistenia, neobíde žiadneho vlastníka motorového vozidla s prideleným EČV. Teda minimálne by nemalo, pokiaľ nechce čeliť riziku nemalej pokuty.
Vodiči, pozor! Na Sekčove dočasne vypnú semafory
V stredu 6. novembra 2019 budú na križovatke Arm. gen. Svobodu - Rusínska - L. Novomeského v čase od 8.00 do 16.30 hod. na chvíľu vypnuté semafory. Distribučná spoločnosť bude meniť meracie zariadenie.
Ul. Biskupa Gojdiča je uzavretá
Ulica Biskupa Gojdiča v Prešove je oddnes úplne uzavretá, a to až do 25.11.2019. Dôvodom uzávierky je realizácia archeologického prieskumu pre stavbu OC Forum a uloženie vodovodnej prípojky.
V Prešove pribudlo viac ako 1400 nových parkovacích miest
Mesto Prešov pokračuje v budovaní nových parkovísk. V najzaťaženejších lokalitách v posledných rokoch pribudlo niekoľko stoviek nových parkovacích miest.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.