Štvrtok, 27. február 2020
Meniny má Alexander | zajtra Zlatica

Pre rekonštrukciu je uzavreté železničné priecestie na Fintickej ulici

Na Fintickej ulici sa v týchto dňoch bude realizovať rekonštrukcia železničného priecestia na Fintickej ulici. Na obmedzenia sa musia pripraviť vodiči aj cestujúci mestskou hromadnou dopravou.

Od dnes 05.11.2019 do štvrtka 07.11.2019 do 18:00 hod. sa bude realizovať rekonštrukcia železničného priecestia na Fintickej ulici.

Cesta bude preto uzavretá z oboch strán železničného priecestia.

Obyvatelia Fintickej ulice za železničným priecestím a obyvatelia ulíc Bociania, Hraničná a Za Traťou, ktorí využívajú individuálnu automobilovú dopravu, môžu využiť obchádzkovú trasu cez obce Kapušany, Tulčík, Záhradné a Fintice.

Obyvateľov Fintickej ulice po železničné priecestie a priľahlých ulíc sa toto dopravné obmedzenie nebude dotýkať.

Mestská hromadná doprava bude premávať v špeciálnom režime. Autobusy linky č. 21 budú jazdiť z oboch strán po železničné priecestie, a následne sa cestujúci pešo presunú okolo staveniska do druhého vozidla.

Nástupné miesta zastávky Železničné priecestie sa posúvajú cca o 200 m bližšie k priecestiu.

DPMP, a.s. upozorňuje, že spoje linky č. 21 v úseku za železničným priecestím môžu mať meškanie z dôvodu pešieho presunu a prestupu cestujúcich medzi vozidlami. Linku č. 21 a školský spoj E budú počas uzávierky priecestia obsluhovať štandardné autobusy (nie kĺbové).

Ďalšie informácie o premávke MHD počas uzávierky železničného priecestia na Fintickej ulici nájdete na webovej stránke Dopravného podniku mesta Prešov, a.s. na odkaze: https://www.dpmp.sk/_uploads/files/bf458ba538.pdf.

Mohlo by Vás zaujímať
V širšom centre mesta pribudne nový kruhový objazd, dočasne uzavrieme tri ulice
Časti prešovských ulíc Štefánikova, Hviezdoslavova a Biskupa Gojdiča budú niekoľko mesiacov uzavreté. Dôvodom je kompletná rekonštrukcia cestných komunikácií a chodníkov v okolí budúceho Obchodného centra Forum. Uzávierka ulíc potrvá od 10. februára 2020 do 30. júna 2020.
Výzva pre všetkých účastníkov cestnej premávky v Prešovskom kraji
Na celom území Prešovského kraja husto sneží. Niektoré úseky, najmä v tatranskej a podtatranskej oblasti sú ťažko prejazdné. Na cestách sa šmýka.
Na križovatke Okružná - Požiarnická dočasne vypnú semafory
Mesto Prešov upozorňuje vodičov a všetkých účastníkov cestnej premávky na dočasné vypnutie cestnej svetelnej signalizácie na križovatke Okružná - Požiarnická.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.