PIS: aktuálne informácie o meste, radnici a spoločenských, kultúrnych a športových akciach v regióne

https://pis.sk/clanok/18388/pre_rekonstrukciu_je_uzavrete_zeleznicne_priecestie_na_fintickej_ulici.html

Pre rekonštrukciu je uzavreté železničné priecestie na Fintickej ulici

Na Fintickej ulici sa v týchto dňoch bude realizovať rekonštrukcia železničného priecestia na Fintickej ulici. Na obmedzenia sa musia pripraviť vodiči aj cestujúci mestskou hromadnou dopravou.

Od dnes 05.11.2019 do štvrtka 07.11.2019 do 18:00 hod. sa bude realizovať rekonštrukcia železničného priecestia na Fintickej ulici.

Cesta bude preto uzavretá z oboch strán železničného priecestia.

Obyvatelia Fintickej ulice za železničným priecestím a obyvatelia ulíc Bociania, Hraničná a Za Traťou, ktorí využívajú individuálnu automobilovú dopravu, môžu využiť obchádzkovú trasu cez obce Kapušany, Tulčík, Záhradné a Fintice.

Obyvateľov Fintickej ulice po železničné priecestie a priľahlých ulíc sa toto dopravné obmedzenie nebude dotýkať.

Mestská hromadná doprava bude premávať v špeciálnom režime. Autobusy linky č. 21 budú jazdiť z oboch strán po železničné priecestie, a následne sa cestujúci pešo presunú okolo staveniska do druhého vozidla.

Nástupné miesta zastávky Železničné priecestie sa posúvajú cca o 200 m bližšie k priecestiu.

DPMP, a.s. upozorňuje, že spoje linky č. 21 v úseku za železničným priecestím môžu mať meškanie z dôvodu pešieho presunu a prestupu cestujúcich medzi vozidlami. Linku č. 21 a školský spoj E budú počas uzávierky priecestia obsluhovať štandardné autobusy (nie kĺbové).

Ďalšie informácie o premávke MHD počas uzávierky železničného priecestia na Fintickej ulici nájdete na webovej stránke Dopravného podniku mesta Prešov, a.s. na odkaze: https://www.dpmp.sk/_uploads/files/bf458ba538.pdf.

 
5.11.2019 | Pridal: Redakcia PIS | Doprava | čítané: 606 krát