Sobota, 07. december 2019
Meniny má Ambróz | zajtra Marína

Oddych aj vďaka mestu Prešov

Oblastný výbor Slovenského zväzu protifašistických bojovníkov v Prešove a jeho členovia si oddýchli a načerpali veľa síl. Na rehabilitačné poukazy získali dotáciu mesta Prešov.

Členovia Oblastného výboru SZPB zväzu získali dotačný príspevok mesta Prešov v hodnote 908 eur a využili tak 65 poukazov v jednotkovej cene 20 € na sociálne aktivity spojené s relaxačným pobytom pre zlepšenie svojho zdravotného stavu.

Podielom mesta Prešov v hodnote 70% z ceny poukazu na využitie služieb relaxačného zariadenia a pri spolupodieľaní financovania zväzom sa značne sprístupnila možnosť regeneračných a relaxačných služieb pre členov, ktorí majú trvalý pobyt v meste Prešov.

Podľa členov výboru je to pozitívny krok najmä v rámci upevňovania zdravia, nadviazania nových sociálnych kontaktov a väzieb, ako aj prejavenia záujmu o podobné služby.

Členovia výboru vyjadrujú poďakovanie najmä primátorke mesta Prešov Andrei Turčanovej, ako aj Mestskému úradu za to, že vďaka poukazom získali nový pohľad na starostlivosť o vlastné zdravie, a ďakujú aj všetkým zamestnancom relaxačného zariadenia za pozitívny prístup.

Oblastný výbor Slovenského zväzu protifašistických bojovníkov sa okrem iných aktivít podieľa aj na organizácii pietnych aktov kladení vencov počas významných sviatkov, ktorými si v Prešove počas roka pripomíname dejinné udalosti.

Mohlo by Vás zaujímať
ČERSTVÉ: Na Sídlisku 3 vybuchla bytovka!
Informáciu budeme aktualizovať. Fotografie sú z amatérskych zdrojov (Štefan Michnak; Kristián Malec).
Verejný účet na pomoc ľuďom z bytového domu na Mukačevskej ulici
Mesto Prešov zverejňuje číslo účtu, na ktoré môžu ľudia prispieť pre občanov postihnutých tragickým výbuchom na Mukačevskej ulici.
VÝBUCH PLYNU NA MUKAČEVSKEJ ULICI - MIMORIADNA SITUÁCIA (AKTUALIZÁCIA)
Na Mukačevskej ulici v Prešove dnes krátko popoludní došlo k výbuchu.
Nákupné centrum Družba v novom šate
Nákupné centrum Družba na Námestí Kráľovnej pokoja v Prešove je po kompletnej rekonštrukcii krajšie a modernejšie. Obnovou prešla aj tanečná sála Folklórneho súboru Šarišan.
Mesto Prešov ocenilo najkrajšie predzáhradky, balkóny aj okolia vchodov
V Prešove sme už po tretíkrát spoznali výhercov najkrajších predzáhradok, balkónov či okolí vchodov do bytových domov. Najlepším na radnici odovzdala ceny osobne primátorka mesta Prešov Andrea Turčanová.
Foto: GODZONE v Prešove!
GODZONE sa na svojej tour zastavil aj v Prešove v mestskej hale a my sme boli pri tom!
Vianoce na Trojke
Vianočný program si okrem centra mesta môžete vychutnať už aj na Sídlisku III. Vystúpia tu šikovní žiaci prešovských škôl.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.