Utorok, 14. júl 2020
Meniny má Kamil | zajtra Henrich

Oddych aj vďaka mestu Prešov

Oblastný výbor Slovenského zväzu protifašistických bojovníkov v Prešove a jeho členovia si oddýchli a načerpali veľa síl. Na rehabilitačné poukazy získali dotáciu mesta Prešov.

Členovia Oblastného výboru SZPB zväzu získali dotačný príspevok mesta Prešov v hodnote 908 eur a využili tak 65 poukazov v jednotkovej cene 20 € na sociálne aktivity spojené s relaxačným pobytom pre zlepšenie svojho zdravotného stavu.

Podielom mesta Prešov v hodnote 70% z ceny poukazu na využitie služieb relaxačného zariadenia a pri spolupodieľaní financovania zväzom sa značne sprístupnila možnosť regeneračných a relaxačných služieb pre členov, ktorí majú trvalý pobyt v meste Prešov.

Podľa členov výboru je to pozitívny krok najmä v rámci upevňovania zdravia, nadviazania nových sociálnych kontaktov a väzieb, ako aj prejavenia záujmu o podobné služby.

Členovia výboru vyjadrujú poďakovanie najmä primátorke mesta Prešov Andrei Turčanovej, ako aj Mestskému úradu za to, že vďaka poukazom získali nový pohľad na starostlivosť o vlastné zdravie, a ďakujú aj všetkým zamestnancom relaxačného zariadenia za pozitívny prístup.

Oblastný výbor Slovenského zväzu protifašistických bojovníkov sa okrem iných aktivít podieľa aj na organizácii pietnych aktov kladení vencov počas významných sviatkov, ktorými si v Prešove počas roka pripomíname dejinné udalosti.

Mohlo by Vás zaujímať
AKTUALIZÁCIA: Mestský úrad v Prešove bude od 22. júna fungovať v štandardnom režime
Mestský úrad v Prešove sa opäť otvára pre verejnosť. Naďalej je však potrebné dodržiavať protiepidemiologické opatrenia.
Burza starožitností sa po pauze vracia na Hlavnú ulicu
V centre Prešova sa opäť uskutoční Burza starožitností a kuriozít. Zberateľské predmety si na Hlavnej ulici môžu občania pozrieť už tento piatok 19. júna 2020.
Mesto Prešov pokračuje v kosení verejnej zelene
V Prešove sa od začiatku mája kosí verejná zeleň. Pracovníci postupne kosia líniovú a parkovú zeleň vo vlastníctve mesta.
Počas leta čaká Prešovčanov v areáli kúpaliska Delňa množstvo noviniek
Obľúbené letné kúpalisko Delňa sa pripravuje na príchod prvých návštevníkov. Areál kúpaliska je otvorený už teraz. Prešovčania si tu môžu prísť oddýchnuť, alebo si zašportovať.
Prešovskí cyklisti môžu od júna naplno využívať všetky cykloprístrešky
So začínajúcou cyklistickou sezónou mesto Prešov rozbieha ostrú prevádzku cykloprístreškov, ktoré sú plne pripravené na používanie. Elektronické čipy k prístreškom si môžu užívatelia zapožičať na jeden deň, alebo na celý rok priamo na mestskom úrade.
Počas nočnej prietrže mračien v Prešove pomáhali aj dobrovoľní hasiči
Prešovskí dobrovoľní hasiči v sobotu 13. júna pomáhali v dvoch častiach mesta pri odstraňovaní následkov nočnej búrky. Na ulici Za Kalváriou vyčistili 5 studní a v lokalite Surdok zatopenú cestu.
Spoločnosť HSF System SK dokončila projekty v Prešove za 20 mil. eur
Hobby Park v Prešove sa rozrástol o obchodný dom ASKO – NÁBYTOK. Stavbu realizovala ako generálny dodávateľ slovenská stavebná spoločnosť HSF System SK. Je to pre ňu už tretí projekt v poradí v tejto obchodnej zóne. Všetky objekty tu vyrástli za necelé dva roky. Developerom je slovensko-rakúska spoločnosť Atrios.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.