Sobota, 07. december 2019
Meniny má Ambróz | zajtra Marína

Poznáte najlepšieho športovca? Dajte nám o ňom vedieť!

Mesto Prešov opäť vyhlasuje anketu o Najúspešnejších športovcov a športové kolektívy za rok 2019. Slávnostný galavečer sa uskutoční 6. februára 2020.

Nominácie na ocenenia úspešných športovcov a športových kolektívov môže posielať aj široká verejnosť. Mesto Prešov preto oslovuje športové kluby, ale i samotných športových fanúšikov, aby posielali svoje návrhy v kategóriách [STRONG]["najúspešnejší športovec roka", "športové družstvo roka", "mládežnícke družstvo roka", "objav roka" a "mládežnícky talent roka".
][STRONG]
Nominácie je možné zasielať do 1. decembra 2019 na e-mailovú adresu: michal.semancik2@presov.sk

V nominácii je potrebné uviesť príslušnú kategóriu, meno a priezvisko športovca, názov klubu a najvýznamnejšie úspechy jednotlivca či klubu, ktoré dosiahol v tomto roku.

O víťazoch v jednotlivých kategóriách rozhodne odborná komisia na základe zaslaných návrhov. Pri jednotlivcoch sa bude brať do úvahy účasť a umiestnenie na majstrovstvách sveta, majstrovstvách Európy, majstrovstvách Slovenska či na Svetových pohároch.

Pri družstvách sa bude brať do úvahy účasť a umiestnenie v domácich dlhodobých súťažiach či účasť v európskych pohárových súťažiach.

Mohlo by Vás zaujímať
ČERSTVÉ: Na Sídlisku 3 vybuchla bytovka!
Informáciu budeme aktualizovať. Fotografie sú z amatérskych zdrojov (Štefan Michnak; Kristián Malec).
Verejný účet na pomoc ľuďom z bytového domu na Mukačevskej ulici
Mesto Prešov zverejňuje číslo účtu, na ktoré môžu ľudia prispieť pre občanov postihnutých tragickým výbuchom na Mukačevskej ulici.
VÝBUCH PLYNU NA MUKAČEVSKEJ ULICI - MIMORIADNA SITUÁCIA (AKTUALIZÁCIA)
Na Mukačevskej ulici v Prešove dnes krátko popoludní došlo k výbuchu.
Nákupné centrum Družba v novom šate
Nákupné centrum Družba na Námestí Kráľovnej pokoja v Prešove je po kompletnej rekonštrukcii krajšie a modernejšie. Obnovou prešla aj tanečná sála Folklórneho súboru Šarišan.
Mesto Prešov ocenilo najkrajšie predzáhradky, balkóny aj okolia vchodov
V Prešove sme už po tretíkrát spoznali výhercov najkrajších predzáhradok, balkónov či okolí vchodov do bytových domov. Najlepším na radnici odovzdala ceny osobne primátorka mesta Prešov Andrea Turčanová.
Foto: GODZONE v Prešove!
GODZONE sa na svojej tour zastavil aj v Prešove v mestskej hale a my sme boli pri tom!
Vianoce na Trojke
Vianočný program si okrem centra mesta môžete vychutnať už aj na Sídlisku III. Vystúpia tu šikovní žiaci prešovských škôl.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.