Sobota, 18. január 2020
Meniny má Bohdana | zajtra Drahomíra, Mário

Scorpions: „V Bratislave bude naša posledná show, poriadne to spolu rozbalíme!“

Legendárna skupina SCORPIONS už o pár dní ovládne pódium na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu. Okrem najznámejších hitov potešia i premakanou scénou a energickou show. Rockeri sa na vystúpenie v Bratislave tešia. Na Slovensko posielajú pozdravy.

scorpions2 VIVIEN
scorpions2 VIVIEN

Rocková kapela SCORPIONS sa už budúci týždeň predstaví slovenskému publiku. V Bratislave energickou šou oslávia posledný koncert v rámci ich Crazy WorldTour 2019.

Dlho očakávaný koncert sa uskutoční už 20.11.2019 na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu. Návštevníci podujatia sa môžu tešiť aj na skladby Rock You Like a Hurricane, Still Loving You, Send Mean Angel či Wind of Change, ktoré sú mimoriadne obľúbené aj u mladšej generácie. Počas posledného koncertu v Košiciach, ktorý sa uskutočnil pred troma rokmi kapela zaznamenala aj obrovský počet mladých fanúšikov. „Tešíme sa záujmu mladšieho publika. Myslím, že nás s mladou generáciou spojil internet a youtube. V dnešnej dobe majú mladí mnoho možností preskúmavať hudbu a zistiť, čo sa im páči. Dnešná hudba je trošku viac‚ ‘plastická‘, viac upravená technológiami, pričom muzika starších hudobníkov ako Rolling Stones, Aerosmith, Bon Jovi, Metallica, alebo aj naša, je viac ‘hand made‘. Mladých tiež priťahuje hudba zložená a nahraná ‘po starom‘. Tešíme sa, že máme šancu osloviť široké masy rockových fanúšikov. Je to fantastické vidieť na koncertoch zástupy mladých stáť v prvých radoch pod pódiom, “ vyjadril sa gitarista a zároveň jeden zo zakladateľov Scorpions Rudolf Schenker.

Posledný koncert v Košiciach legendárnej nemeckej kapely SCORPIONS zožal mimoriadny úspech. Okrem obrovskej rockovej nálože návštevníci ocenili i premakanú scénu a krásne gesto kapely. „Scorpíci“ si uctili Slovensko premietaním národnej vlajky na veľkých LED obrazovkách. “Pre nás je veľmi dôležité nejakým spôsobom odlíšiť každú tour. Po hudobnej stránke to nie je až také jednoduché, predsa len máme show, ktorá trvá hodinu a pol. A keď sa fanúšikov pýtame, ktoré skladby by chceli počas koncertu počuť, vždy sa opakujú rovnaké piesne, ktoré u fanúšikov rezonujú najviac. Preto sa snažíme koncety odlíšiť scénou, pódiom, obrazovkami či svetelnou show. Pre rockovú show je však naozaj dôležitý ten ‘pohon‘, čo je energia, ktorú do show vkladáme. Snažíme sa dať do toho najviac a vtedy cítime najväčšiu odozvu od publika a záleží nám na tom aby si publikum povedalo áno, bola to dobrá rocková show, ” prezradil Schenker. “Na Crazy WorldTour sa návštevníci môžu tešiť na mutimediálnu show, zaznejú všetky obľúbené skladby a v Bratislave sa prvýkrát predstaví náš nový bubeník Mikkey Dee z Motörhead, ktorý je s nami už tretím rokom. Bude to veľmi silná show , “ doplnil Matthias Jabbs, sólový gitarista kapely. Či sa počas koncertu na scéne opäť objavia aj symboly našej krajiny zatiaľ ostáva pod rúškom tajomstva.

Rockoví nadšenci už odpočítavajú dni, kedy sa legendárna skupina opäť predstaví slovenskému publiku. Najznámejšie hity SCORPIONS na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu zaznejú už 20.11.2019. “Organizačné pokyny ku koncertu budú zverejnené na sociálnych sieťach agentúry Vivien niekoľko dní pred koncertom, ” vyjadrili sa zástupcovia agentúry VIVIEN.

„Rád by som Vás všetkých pozval na novembrovú show Scorpions v Bratislave, bude to naša posledná show, poriadne to spolu rozbalíme, “ odkázal Slovákom Matthias Jabbs. „Slovensko, milujeme Vás, prevalcujeme vás ako hurikán! Buďte tam! Tešíme sa na vás, “ doplnil Rudolf Schenker.

Vstupenky na koncert rockovej legendy SCORPIONS sú v predaji na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal.

scorpions2 VIVIEN

scorpions2 VIVIEN
scorpions2 VIVIEN

scorpions2 VIVIEN
scorpions2 VIVIEN

scorpions2 VIVIEN
scorpions2 VIVIEN

scorpions2 VIVIEN
scorpions-v-kosiciach-DAVID HANKO

scorpions-v-kosiciach-DAVID HANKO
SCORPIONS KOSICE_VIVIEN

SCORPIONS KOSICE_VIVIEN
Mohlo by Vás zaujímať
Spevácky zbor Gregos dá v Stromoradí symbolickú bodku za Vianocami
Prešovské Stromoradie ponúklo za prvý rok svojho fungovania bohatú programovú dramaturgiu, v ktorej pokračuje aj v roku 2020. Po koncertoch IMT Smile a party Malalata All Night zakončia Prešovčania tento týždeň v sklade hudby koncertom kresťanského speváckeho zboru Gregos z Gregoroviec. V sobotu 11.1. Odznejú vianočné piesne, šarišské a klasické koledy v rockových úpravách, gospelové piesne aj vybrané hity z populárnej hudby v úpravách napríklad pre štvorhlasy aj s kapelou. Niektoré piesne Gregosu ste mohli počuť na koncertoch pre Martinu a Jána v Gregorovciach či festivale Pohoda.
Turistické noviny Prešovského kraja vychádzajú po štvrtý raz
Najnovšie zimné a jarné tipy na výlety nájdu čitatelia vo štvrtom vydaní Turistických novín Prešovského kraja, ktoré publikuje Krajská organizácia cestovného ruchu Severovýchod Slovenska na sezónu zima a jar 2020.
OZ Májový úsmev na ozónovej ceste
OZ Májový úsmev sa v roku 2019 zameralo na posilnenie zdravia a medziľudských vzťahov. Pre svoje členky usporiadalo výlety a príjemné podujatia vďaka dotácii mesta Prešov.
Bienále maľby, kresby, grafiky a počítačovej grafiky v Caraffke
V prešovskej mestskej galérii Caraffka opäť dostávajú priestor všetci, ktorí nie sú absolventmi vysokých škôl umeleckého smeru, no dokážu povýšiť kresbu alebo maľbu na jedinečné umelecké dielo.
Vieme poznať ľudské klamstvo? Zistite v prednáške skúseného kriminálneho psychológa
Oproti sedí podozrivý. Hovorí pravdu alebo klame? Je svedok alebo zločinec? Ako sa mu dostať pod kožu? Chcete vedieť, ako investigatívci čítajú mysle a ako sa dostávajú k pravde?
Benefičný koncert pre obyvateľov z Mukačevskej ulice
19. januára sa chystá benefičný koncert na pomoc pre obyvateľov výbuchom poškodeného bytového domu na Mukačevskej ulici 7 v Prešove. Výťažok z koncertu pomôže ľuďom dotknutým tragédiou, ktorá sa v Prešova stala 6. decembra 2019.
Krajská knižnica P. O. Hviezdoslava v Prešove oslavuje v tomto roku 95. výročie svojho založenia.
Výročie sa rozhodla osláviť celoročnou aktivitou 95 knižničných radostí.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.