Sobota, 07. december 2019
Meniny má Ambróz | zajtra Marína

Scorpions: „V Bratislave bude naša posledná show, poriadne to spolu rozbalíme!“

Legendárna skupina SCORPIONS už o pár dní ovládne pódium na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu. Okrem najznámejších hitov potešia i premakanou scénou a energickou show. Rockeri sa na vystúpenie v Bratislave tešia. Na Slovensko posielajú pozdravy.

scorpions2 VIVIEN
scorpions2 VIVIEN

Rocková kapela SCORPIONS sa už budúci týždeň predstaví slovenskému publiku. V Bratislave energickou šou oslávia posledný koncert v rámci ich Crazy WorldTour 2019.

Dlho očakávaný koncert sa uskutoční už 20.11.2019 na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu. Návštevníci podujatia sa môžu tešiť aj na skladby Rock You Like a Hurricane, Still Loving You, Send Mean Angel či Wind of Change, ktoré sú mimoriadne obľúbené aj u mladšej generácie. Počas posledného koncertu v Košiciach, ktorý sa uskutočnil pred troma rokmi kapela zaznamenala aj obrovský počet mladých fanúšikov. „Tešíme sa záujmu mladšieho publika. Myslím, že nás s mladou generáciou spojil internet a youtube. V dnešnej dobe majú mladí mnoho možností preskúmavať hudbu a zistiť, čo sa im páči. Dnešná hudba je trošku viac‚ ‘plastická‘, viac upravená technológiami, pričom muzika starších hudobníkov ako Rolling Stones, Aerosmith, Bon Jovi, Metallica, alebo aj naša, je viac ‘hand made‘. Mladých tiež priťahuje hudba zložená a nahraná ‘po starom‘. Tešíme sa, že máme šancu osloviť široké masy rockových fanúšikov. Je to fantastické vidieť na koncertoch zástupy mladých stáť v prvých radoch pod pódiom, “ vyjadril sa gitarista a zároveň jeden zo zakladateľov Scorpions Rudolf Schenker.

Posledný koncert v Košiciach legendárnej nemeckej kapely SCORPIONS zožal mimoriadny úspech. Okrem obrovskej rockovej nálože návštevníci ocenili i premakanú scénu a krásne gesto kapely. „Scorpíci“ si uctili Slovensko premietaním národnej vlajky na veľkých LED obrazovkách. “Pre nás je veľmi dôležité nejakým spôsobom odlíšiť každú tour. Po hudobnej stránke to nie je až také jednoduché, predsa len máme show, ktorá trvá hodinu a pol. A keď sa fanúšikov pýtame, ktoré skladby by chceli počas koncertu počuť, vždy sa opakujú rovnaké piesne, ktoré u fanúšikov rezonujú najviac. Preto sa snažíme koncety odlíšiť scénou, pódiom, obrazovkami či svetelnou show. Pre rockovú show je však naozaj dôležitý ten ‘pohon‘, čo je energia, ktorú do show vkladáme. Snažíme sa dať do toho najviac a vtedy cítime najväčšiu odozvu od publika a záleží nám na tom aby si publikum povedalo áno, bola to dobrá rocková show, ” prezradil Schenker. “Na Crazy WorldTour sa návštevníci môžu tešiť na mutimediálnu show, zaznejú všetky obľúbené skladby a v Bratislave sa prvýkrát predstaví náš nový bubeník Mikkey Dee z Motörhead, ktorý je s nami už tretím rokom. Bude to veľmi silná show , “ doplnil Matthias Jabbs, sólový gitarista kapely. Či sa počas koncertu na scéne opäť objavia aj symboly našej krajiny zatiaľ ostáva pod rúškom tajomstva.

Rockoví nadšenci už odpočítavajú dni, kedy sa legendárna skupina opäť predstaví slovenskému publiku. Najznámejšie hity SCORPIONS na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu zaznejú už 20.11.2019. “Organizačné pokyny ku koncertu budú zverejnené na sociálnych sieťach agentúry Vivien niekoľko dní pred koncertom, ” vyjadrili sa zástupcovia agentúry VIVIEN.

„Rád by som Vás všetkých pozval na novembrovú show Scorpions v Bratislave, bude to naša posledná show, poriadne to spolu rozbalíme, “ odkázal Slovákom Matthias Jabbs. „Slovensko, milujeme Vás, prevalcujeme vás ako hurikán! Buďte tam! Tešíme sa na vás, “ doplnil Rudolf Schenker.

Vstupenky na koncert rockovej legendy SCORPIONS sú v predaji na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal.

scorpions2 VIVIEN

scorpions2 VIVIEN
scorpions2 VIVIEN

scorpions2 VIVIEN
scorpions2 VIVIEN

scorpions2 VIVIEN
scorpions2 VIVIEN

scorpions2 VIVIEN
scorpions-v-kosiciach-DAVID HANKO

scorpions-v-kosiciach-DAVID HANKO
SCORPIONS KOSICE_VIVIEN

SCORPIONS KOSICE_VIVIEN
Mohlo by Vás zaujímať
Foto: Edo Klena a priatelia
30 rokov po Nežnej spolu s priateľmi hráme a spievame. To je predsa super. Srdečne pozývame na náš koncert. Núdzový východ - Dano Hurtuk, Vlado Šipoš, Janko Višňovský, Dušan Papp. Východ - Tomáš Višňovský, Dano Hurtuk, Janko Višňovský, Dušan Papp. Klenoty - Michal Gál, Miro Sivák, Marcel Kokinčák, Jaro Janek, Marek Šoltýs, Jozef Marcin, Adam Kaščák, Lukáš Valkučák a kamaráti Martin Sejk a Paly Kovaľ, ..
Úspešná športovkyňa v sebe objavila talent pre maľbu
15.novembra bude v Mestskom múzeu a galérii vo Veľkom Šariši vystavovať svoje diela Veľkošarišanka Veronika Očipová (30). Svoj talent pre maľovanie objavila len tohto roku a o pár dní bude mať svoju samostatnú výstavu. Fitnesska a umelkyňa bude vystavovať svoje abstraktné diela i maľby Veľkého Šariša.
Foto: GODZONE v Prešove!
GODZONE sa na svojej tour zastavil aj v Prešove v mestskej hale a my sme boli pri tom!
Verejnosť pozná najkrajšie zábery z Prešovského kraja Fotografická súťaž Choď a foť napísala siedmu kapitolu.
Fotografická súťaž Choď a foť z dielne Krajskej organizácie cestovného ruchu Severovýchod Slovenska úspešne napísala svoju ďalšiu kapitolu. Do siedmeho ročníka súťaže o najkrajšie zábery z Prešovského kraja bolo prihlásených 431 snímok. Najviac v kategórii Príroda.
FOTO: Druhé Narodeniny Eperie
Eperia Shopping Mall mala svoje druhé narodeniny a tak sa rozhodli ich osláviť spolu s tými najmenšími!
FS ŠARIŠAN: Ro©k na dzedzine
Mesto Prešov a Galéria v Caraffovej väznici vás pozývajú na unikátnu výstavu. Už 12. novembra máte jedinečnú možnosť zažiť v priestoroch galérie emócie, tradície aj trochu iný pohľad na kultúru našich predkov.
Kráľ valčíka André Rieu mieri na Slovensko! Po boku Johann Strauss Orchestra ponúkne publiku žánrovú všehochuť
Svetová hviezda André Rieu, vychýrený ako „kráľ valčíka“, sa po štyroch rokoch vráti na Slovensko. Inštrumentalista, ktorý sa ročne predstaví pred približne 600 000 divákmi, svojím vystúpením ulahodí nielen milovníkom vážnej hudby. S veľkolepým orchestrom Johanna Straussa sa 10. júna 2020 predstaví na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.