Pondelok, 13. júl 2020
Meniny má Margita | zajtra Kamil

Deň bez dlhov

Pracovníci mesta Prešov v spolupráci so spoločnosťou KRUK budú obyvateľom vysvetľovať ako sa dostať zo zložitej finančnej situácie. Bezplatné poradenstvo týkajúce sa dlhov budú môcť ľudia využiť 27. novembra 2019 priamo na mestskom úrade.

Téma rozumného hospodárenia s financiami je v tomto období vysoko aktuálna. Blížia sa totiž Vianoce a mnohí ľudia majú dilemu ako zvládnuť nakupovanie darčekov a zabezpečiť sviatočné nákupy tak, aby im pritom zostali peniaze aj na bežné výdavky. Sú však aj takí obyvatelia, ktorí riešia podobné problémy počas celého roka. Mesto Prešov chce týmto ľuďom poradiť ako sa to dá finančne zvládnuť.

Odbor služieb pre občanov na mestskom úrade v spolupráci so spoločnosťou KRUK pripravili zaujímavú prezentáciu pod názvom Deň bez dlhov. Prezentácia sa bude konať 27.11.2019 o 13:00 v zasadacej miestnosti na Jarkovej ulici na Mestskom úrade v Prešove. Po skončení oficiálnej časti programu budú môcť ľudia využiť aj individuálne poradenstvo v špeciálnom stánku na Jarkovej 26, ktorý bude k dispozícii od 14:00 do 17:00. V rámci akcie Deň bez dlhov si môže prísť po radu každý kto má dlhy a nevie ako ich riešiť. V stánku budú na otázky ľudí odpovedať odborní poradcovia, ktorí im zároveň pomôžu s riešením zložitej životnej situácie.

Mohlo by Vás zaujímať
AKTUALIZÁCIA: Mestský úrad v Prešove bude od 22. júna fungovať v štandardnom režime
Mestský úrad v Prešove sa opäť otvára pre verejnosť. Naďalej je však potrebné dodržiavať protiepidemiologické opatrenia.
Burza starožitností sa po pauze vracia na Hlavnú ulicu
V centre Prešova sa opäť uskutoční Burza starožitností a kuriozít. Zberateľské predmety si na Hlavnej ulici môžu občania pozrieť už tento piatok 19. júna 2020.
Mesto Prešov pokračuje v kosení verejnej zelene
V Prešove sa od začiatku mája kosí verejná zeleň. Pracovníci postupne kosia líniovú a parkovú zeleň vo vlastníctve mesta.
Počas leta čaká Prešovčanov v areáli kúpaliska Delňa množstvo noviniek
Obľúbené letné kúpalisko Delňa sa pripravuje na príchod prvých návštevníkov. Areál kúpaliska je otvorený už teraz. Prešovčania si tu môžu prísť oddýchnuť, alebo si zašportovať.
Prešovskí cyklisti môžu od júna naplno využívať všetky cykloprístrešky
So začínajúcou cyklistickou sezónou mesto Prešov rozbieha ostrú prevádzku cykloprístreškov, ktoré sú plne pripravené na používanie. Elektronické čipy k prístreškom si môžu užívatelia zapožičať na jeden deň, alebo na celý rok priamo na mestskom úrade.
Počas nočnej prietrže mračien v Prešove pomáhali aj dobrovoľní hasiči
Prešovskí dobrovoľní hasiči v sobotu 13. júna pomáhali v dvoch častiach mesta pri odstraňovaní následkov nočnej búrky. Na ulici Za Kalváriou vyčistili 5 studní a v lokalite Surdok zatopenú cestu.
Spoločnosť HSF System SK dokončila projekty v Prešove za 20 mil. eur
Hobby Park v Prešove sa rozrástol o obchodný dom ASKO – NÁBYTOK. Stavbu realizovala ako generálny dodávateľ slovenská stavebná spoločnosť HSF System SK. Je to pre ňu už tretí projekt v poradí v tejto obchodnej zóne. Všetky objekty tu vyrástli za necelé dva roky. Developerom je slovensko-rakúska spoločnosť Atrios.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.