Sobota, 07. december 2019
Meniny má Ambróz | zajtra Marína

Deň bez dlhov

Pracovníci mesta Prešov v spolupráci so spoločnosťou KRUK budú obyvateľom vysvetľovať ako sa dostať zo zložitej finančnej situácie. Bezplatné poradenstvo týkajúce sa dlhov budú môcť ľudia využiť 27. novembra 2019 priamo na mestskom úrade.

Téma rozumného hospodárenia s financiami je v tomto období vysoko aktuálna. Blížia sa totiž Vianoce a mnohí ľudia majú dilemu ako zvládnuť nakupovanie darčekov a zabezpečiť sviatočné nákupy tak, aby im pritom zostali peniaze aj na bežné výdavky. Sú však aj takí obyvatelia, ktorí riešia podobné problémy počas celého roka. Mesto Prešov chce týmto ľuďom poradiť ako sa to dá finančne zvládnuť.

Odbor služieb pre občanov na mestskom úrade v spolupráci so spoločnosťou KRUK pripravili zaujímavú prezentáciu pod názvom Deň bez dlhov. Prezentácia sa bude konať 27.11.2019 o 13:00 v zasadacej miestnosti na Jarkovej ulici na Mestskom úrade v Prešove. Po skončení oficiálnej časti programu budú môcť ľudia využiť aj individuálne poradenstvo v špeciálnom stánku na Jarkovej 26, ktorý bude k dispozícii od 14:00 do 17:00. V rámci akcie Deň bez dlhov si môže prísť po radu každý kto má dlhy a nevie ako ich riešiť. V stánku budú na otázky ľudí odpovedať odborní poradcovia, ktorí im zároveň pomôžu s riešením zložitej životnej situácie.

Mohlo by Vás zaujímať
ČERSTVÉ: Na Sídlisku 3 vybuchla bytovka!
Informáciu budeme aktualizovať. Fotografie sú z amatérskych zdrojov (Štefan Michnak; Kristián Malec).
Verejný účet na pomoc ľuďom z bytového domu na Mukačevskej ulici
Mesto Prešov zverejňuje číslo účtu, na ktoré môžu ľudia prispieť pre občanov postihnutých tragickým výbuchom na Mukačevskej ulici.
VÝBUCH PLYNU NA MUKAČEVSKEJ ULICI - MIMORIADNA SITUÁCIA (AKTUALIZÁCIA)
Na Mukačevskej ulici v Prešove dnes krátko popoludní došlo k výbuchu.
Nákupné centrum Družba v novom šate
Nákupné centrum Družba na Námestí Kráľovnej pokoja v Prešove je po kompletnej rekonštrukcii krajšie a modernejšie. Obnovou prešla aj tanečná sála Folklórneho súboru Šarišan.
Mesto Prešov ocenilo najkrajšie predzáhradky, balkóny aj okolia vchodov
V Prešove sme už po tretíkrát spoznali výhercov najkrajších predzáhradok, balkónov či okolí vchodov do bytových domov. Najlepším na radnici odovzdala ceny osobne primátorka mesta Prešov Andrea Turčanová.
Foto: GODZONE v Prešove!
GODZONE sa na svojej tour zastavil aj v Prešove v mestskej hale a my sme boli pri tom!
Vianoce na Trojke
Vianočný program si okrem centra mesta môžete vychutnať už aj na Sídlisku III. Vystúpia tu šikovní žiaci prešovských škôl.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.