Pondelok, 24. február 2020
Meniny má Matej | zajtra Frederik, Frederika

Zapojte sa do potravinovej zbierky

Chystáte sa na víkendový nákup? Aj pri nakupovaní môžete pomôcť. Ešte zajtra máte možnosť prispieť do najväčšej potravinovej zbierky na Slovensku.

Od štvrtka 21.11.2019 do soboty 23.11.2019 prebieha najväčšia potravinová zbierka na Slovensku, ktorú organizuje spoločnosť Tesco už siedmy raz spolu s lokálnymi partnermi, ktorí pomáhajú ľuďom v núdzi.

Tento rok sa môže zapojiť naozaj každý, stačí v jednom zo 120 zapojených obchodov kúpiť trvanlivé potraviny ako olej, cestoviny, ryžu, strukoviny či konzervy, prípadne drogériu a darovať ich dobrovoľníkom, ktorí budú v obchodoch Tesco preberať darované potraviny. Zároveň sa u nich môžu občania informovať, kde a komu bude pomoc smerovať.

Do Potravinovej zbierky sa však môžete zapojiť aj online. Stačí sa prihlásiť na Potraviny domov z pohodlia domova či práce.

Minulý rok sa podarilo vyzbierať 147 ton potravín a drogérie, a tak pomôcť mnohým ľuďom na Slovensku. Zakúpené potraviny pomáhajú tam, kde je to najviac potrebné.

Spoločnosť prispieva aj finančne, pričom každý rok daruje zapojeným charitám až 20% z hodnoty vyzbieraných potravín.

Mohlo by Vás zaujímať
AKTUALIZÁCIA: Mesto Prešov vyplatilo poškodeným obyvateľom z Mukačevskej ulice už viac ako pol milióna eur
Mesto Prešov zrealizovalo ďalšie úhrady z oficiálneho darovacieho účtu pre poškodených obyvateľov z Mukačevskej ulice. Zatiaľ bolo prerozdelených 631 500 eur.
Zažite veselé a chutné Fašiangovanie v Prešove
Mesto Prešov vás počas obdobia zábavy, plesov a karnevalov pozýva na tradičné a obľúbené Fašiangovanie. Voňavé a chutné dobroty, ľudová hudba a pestrý sprievodný program si nenechajte ujsť už 25. februára 2020 na Hlavnej ulici.
Poznáme najúspešnejších športovcov mesta Prešov za rok 2019
V Prešove sme počas galavečera Športovec roka už po 59. krát ocenili najlepších športovcov, ktorí v uplynulom roku reprezentovali a zviditeľňovali naše mesto doma i v zahraničí. Do siene slávy prešovského športu pribudlo desiate meno.
Národný týždeň manželstva v Prešove ponúkne bohatý program
V pondelok 10. februára 2020 sa začína Národný týždeň manželstva. Jubilejný 10. ročník opäť prinesie množstvo zaujímavých podujatí pre manželov aj zľavy vo vybraných prevádzkach.
Moderná križovatka na ulici Obrancov mieru zlepší dopravu v Prešove
Dopravná situácia v meste Prešov sa opäť o niečo zlepšila. Po dokončení malého obchvatu (odbočka Škultétyho – ZVL), prišli na rad tri kritické križovatky. Posledná z nich – Levočská a Obrancov mieru – bola dnes slávnostne uvedená do plnej prevádzky za účasti ministra dopravy a výstavby Arpáda Érseka a viceprimátora mesta Prešov Pavla Neupauera.
Kniha roka Prešovského samosprávneho kraja 2019
3. ročník čitateľskej ankety
Najlepší prešovskí športovci na jednom mieste
Vyhlasovanie ankety Športovec roka má v Prešove dlhú tradíciu už od roku 1961. Mesto Prešov o víťazoch tejto ankety každoročne informuje na svojej webovej stránke. Tentoraz však vznikla myšlienka vytvoriť miesto, kde nájdu športoví fanúšikovia všetky informácie prehľadne na jednom mieste.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.