Sobota, 07. december 2019
Meniny má Ambróz | zajtra Marína

Zapojte sa do potravinovej zbierky

Chystáte sa na víkendový nákup? Aj pri nakupovaní môžete pomôcť. Ešte zajtra máte možnosť prispieť do najväčšej potravinovej zbierky na Slovensku.

Od štvrtka 21.11.2019 do soboty 23.11.2019 prebieha najväčšia potravinová zbierka na Slovensku, ktorú organizuje spoločnosť Tesco už siedmy raz spolu s lokálnymi partnermi, ktorí pomáhajú ľuďom v núdzi.

Tento rok sa môže zapojiť naozaj každý, stačí v jednom zo 120 zapojených obchodov kúpiť trvanlivé potraviny ako olej, cestoviny, ryžu, strukoviny či konzervy, prípadne drogériu a darovať ich dobrovoľníkom, ktorí budú v obchodoch Tesco preberať darované potraviny. Zároveň sa u nich môžu občania informovať, kde a komu bude pomoc smerovať.

Do Potravinovej zbierky sa však môžete zapojiť aj online. Stačí sa prihlásiť na Potraviny domov z pohodlia domova či práce.

Minulý rok sa podarilo vyzbierať 147 ton potravín a drogérie, a tak pomôcť mnohým ľuďom na Slovensku. Zakúpené potraviny pomáhajú tam, kde je to najviac potrebné.

Spoločnosť prispieva aj finančne, pričom každý rok daruje zapojeným charitám až 20% z hodnoty vyzbieraných potravín.

Mohlo by Vás zaujímať
ČERSTVÉ: Na Sídlisku 3 vybuchla bytovka!
Informáciu budeme aktualizovať. Fotografie sú z amatérskych zdrojov (Štefan Michnak; Kristián Malec).
Verejný účet na pomoc ľuďom z bytového domu na Mukačevskej ulici
Mesto Prešov zverejňuje číslo účtu, na ktoré môžu ľudia prispieť pre občanov postihnutých tragickým výbuchom na Mukačevskej ulici.
VÝBUCH PLYNU NA MUKAČEVSKEJ ULICI - MIMORIADNA SITUÁCIA (AKTUALIZÁCIA)
Na Mukačevskej ulici v Prešove dnes krátko popoludní došlo k výbuchu.
Nákupné centrum Družba v novom šate
Nákupné centrum Družba na Námestí Kráľovnej pokoja v Prešove je po kompletnej rekonštrukcii krajšie a modernejšie. Obnovou prešla aj tanečná sála Folklórneho súboru Šarišan.
Mesto Prešov ocenilo najkrajšie predzáhradky, balkóny aj okolia vchodov
V Prešove sme už po tretíkrát spoznali výhercov najkrajších predzáhradok, balkónov či okolí vchodov do bytových domov. Najlepším na radnici odovzdala ceny osobne primátorka mesta Prešov Andrea Turčanová.
Foto: GODZONE v Prešove!
GODZONE sa na svojej tour zastavil aj v Prešove v mestskej hale a my sme boli pri tom!
Vianoce na Trojke
Vianočný program si okrem centra mesta môžete vychutnať už aj na Sídlisku III. Vystúpia tu šikovní žiaci prešovských škôl.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.