Sobota, 07. december 2019
Meniny má Ambróz | zajtra Marína

Matej Krajňák dominuje v top karate súťažiach

Ďalšou z radu kvalitných súťaží, kde Krajňák potvrdil svoju formu, bolo Hungarian Open 2019, ktoré sa konalo dňa 09.11.2019 v Maďarsku. PRESOV KARATE KIDS získali z tohto ťažkého podujatia 6 medailí (1-3-2).

PRESOV KARATE KIDS opäť nesklamali a pod hlavičkou VÚKABU bodovali aj na tejto ťažkej nominačnej skúške a ako jeden z mála slovenských klubov, doniesli domov viac ako 5 cenných kovov. Opäť exceloval Matej Krajňák, ktorý dominoval na súťaži a vyhral po niekoľkýkrát prvé miesto z medzinárodnej súťaži. Kam Matej ide, tam berie cenné kovy a rastie z mladého Prešovčana nádejný športový talent. Matej má vynikajúce výsledky aj z motorických pohybových testov a potvrdzuje, že v svojom veku je na Slovensku výkonnosťou aj výsledkami jeden z najlepších.

Striebornú medailu ďalej získali aj Melánia Laciová, Veronika Jalowiczorová a Inga Salaganičová. Dievčatá potvrdili, že majú obrovské talenty. Bronzom sa môžu pochváliť Amália Jaššová a Marko Kašprišin. Kašprišin, ktorý je aj vášnivým bežcom a Sparťanom. Boje o 3. miesto prehrali Laci, Bryndzová a Jalowiczor. Napriek tomu ani ostatní členovia z PRESOV KARATE KIDS na tejto ťažkej skúške nesklamali a zabojovali za Prešov.

Následne PRESOV KARATE KIDS cestovali na 2. kolo SR pohára kadetov a juniorov do Šurian, a to dňa 16.11. 2019. JUNIOR PREŠOV skončil danú súťaž so ziskom 4 medailí (1-0-3). Výprava PRESOV KARATE KIDS, z ktorej sme mali menšiu polovicu skúsenejších pretekárov, cestovala do Šurian s cieľom zopakovať super výsledky z 1.kola Slovenského pohára z Košíc. Popri tom žiaril Manuel Laci, ktorý v kumite dominoval nad súpermi s obrovskou prevahou. Kvalitné výkony podali aj Salaganičová, Jalowiczorová a Simko, ktorí priniesli z juhu Slovenska bronzové medaily. Ostatní z PRESOV KARATE KIDS zabojovali, ale nestačilo to výkonmi na medailu. Kombinácia pravidelných tréningov a nasadenia dobudúcna prinesie určite pocity šťastia na medailových pozíciach.

Výsledky PRESOV KARATE KIDS:
https://www.sutazekarate.sk/sutaze_klubvysl.php?klub=79&sutaz=294

Ďalšími súťažami, kde sa výpravy PRESOV KARATE KIDS zúčastnili v poslednej dobe, boli aj súťaže v Chorvátsku, Českej republike a na Slovensku v Trstenej. Tam podávali super výkony súrodenci Jalowiczorovci a Michaela Bryndzová, ktorí na daných podujatiach získali niekoľko medailových ocenení. Za zmienku stojí najmä súťaž Karate cup 2019 v Chorvátsku, v Slavónskom Brode, ktorá sa konala dňa 20.10.2019. PRESOV KRATE KIDS získali 5 medailí (1-2-2) pre Prešov. Turnaj bol mimoriadne kvalitne obsadený a Prešovčania sa opäť v konkurencii nestratili a vybojovali tieto výsledky:

Veronika Jalowiczorová: 14-15, -47kg - 1. miesto
Marko Jalowiczor: 16-17, -68kg - prehra o 3. miesto
Alexandra Šofráneková: 12-13, +50kg - 3. miesto
Michaela Bryndzová: 16-17, +59kg - 3. miesto
Seniorky 18+, +68kg - 2. miesto
Seniorky 18+, OPEN - 2. miesto.

CHORVÁTSKO - KARATE CUP 2019

CHORVÁTSKO - KARATE CUP 2019
INGRID SALAGANIČOVÁ A VERONIKA JALOWICZOROVÁ V ŠURANOCH ZÍSKALI BRONZ

INGRID SALAGANIČOVÁ A VERONIKA JALOWICZOROVÁ V ŠURANOCH ZÍSKALI BRONZ
MANUEL LACI DOMINOVAL NA 2.KOLE SR POHÁRA

MANUEL LACI DOMINOVAL NA 2.KOLE SR POHÁRA
INGRID SALAGANIČOVÁ V MAĎARSKU BRALA STRIEBRO DO PREŠOVA

INGRID SALAGANIČOVÁ V MAĎARSKU BRALA STRIEBRO DO PREŠOVA
MARKO KAŠPRIŠIN POTVRDIL SVOJ OBROVSKÝ TALENT V MAĎARSKU

MARKO KAŠPRIŠIN POTVRDIL SVOJ OBROVSKÝ TALENT V MAĎARSKU
VÝPRAVA PRESOV KARATE KIDS NA HUNGARIAN OPEN 2019

VÝPRAVA PRESOV KARATE KIDS NA HUNGARIAN OPEN 2019
Mohlo by Vás zaujímať
Vybojovali postup, museli ho odmietnuť
Hráči futsalového klubu FK Ekoprim Prešov získali v minulej sezóne druhej ligy Východ prvé miesto a postup do najvyššej súťaže. Snažili sa o to zo všetkých síl.
MS 2019 v Kickboxe v tureckej Antalyi
Historický úspech najúspešnejšieho kickboxera Slovenska Mareka Karlíka z Prešova.
FK Ekoprim Prešov – jediný zástupca východu vo futsalovej extralige juniorov.
V Novembri začala nová ligová sezóna mládeže a FK Ekoprim Prešov do nej vstúpil v oboch celoslovenských súťažiach U17 aj U20 bravúrne, keď chlapci doposiaľ vyhrali všetky svoje zápasy.
Výsledky 3b Prešovskej hokejbalovej ligy
Prinášame Vám výsledky 3b Prešovskej Hokejbalovej ligy:
Prešovskí volejbalisti nestačili na Svidník, pred rekordnou domácou kulisou uchmatli len bod
V rámci 8. kola Edymax extraligy mužov hostili volejbalisti VK MIRAD PU Prešov odvekých rivalov z družstva TJ Slávia Svidník. Bezmála 300 fanúšikov športu spod vysokej siete vytvorilo výbornú atmosféru a zároveň sezónny rekord návštevnosti športovej haly na Sekčove.
Prešovskí volejbalisti zdolali Nitru a kolektívnym výkonom potešili divákov
Volejbalisti VK MIRAD PU Prešov vyhrali v sobotňajšom zápase 11. kola Edymax extraligy mužov nad VKP Bystrina SPU Nitra 3:0 (19, 24, 22) a zaznamenali piaty úspech v sezóne. Nitra ukončila päťzápasovú sériu víťazstiev, prehrala prvýkrát od 19. októbra. Na domácej palubovke zaznamenal kapitán Prešova Martin Sopko st. 21 bodov vrátane 5 es a upevnil si pozíciu najlepšie podávajúceho hráča extraligy (29 es). Ivo Mikovčík sa blysol 5 blokmi. Najužitočnejším hráčom zápasu sa stal prešovský nahrávač Mário Oleárnik.
3b PHbL: Jesenným majstrom HBC ASSASSINS Prešov
V prvý decembrový deň pani zima svojím prvým ľadom na hokejbalovom ihrisku rozhodla, že je čas si dať prestávku a oddýchnuť si, čo samozrejme budeme rešpektovať.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.