Nedeľa, 05. apríl 2020
Meniny má Miroslava | zajtra Irena

Matej Krajňák dominuje v top karate súťažiach

Ďalšou z radu kvalitných súťaží, kde Krajňák potvrdil svoju formu, bolo Hungarian Open 2019, ktoré sa konalo dňa 09.11.2019 v Maďarsku. PRESOV KARATE KIDS získali z tohto ťažkého podujatia 6 medailí (1-3-2).

PRESOV KARATE KIDS opäť nesklamali a pod hlavičkou VÚKABU bodovali aj na tejto ťažkej nominačnej skúške a ako jeden z mála slovenských klubov, doniesli domov viac ako 5 cenných kovov. Opäť exceloval Matej Krajňák, ktorý dominoval na súťaži a vyhral po niekoľkýkrát prvé miesto z medzinárodnej súťaži. Kam Matej ide, tam berie cenné kovy a rastie z mladého Prešovčana nádejný športový talent. Matej má vynikajúce výsledky aj z motorických pohybových testov a potvrdzuje, že v svojom veku je na Slovensku výkonnosťou aj výsledkami jeden z najlepších.

Striebornú medailu ďalej získali aj Melánia Laciová, Veronika Jalowiczorová a Inga Salaganičová. Dievčatá potvrdili, že majú obrovské talenty. Bronzom sa môžu pochváliť Amália Jaššová a Marko Kašprišin. Kašprišin, ktorý je aj vášnivým bežcom a Sparťanom. Boje o 3. miesto prehrali Laci, Bryndzová a Jalowiczor. Napriek tomu ani ostatní členovia z PRESOV KARATE KIDS na tejto ťažkej skúške nesklamali a zabojovali za Prešov.

Následne PRESOV KARATE KIDS cestovali na 2. kolo SR pohára kadetov a juniorov do Šurian, a to dňa 16.11. 2019. JUNIOR PREŠOV skončil danú súťaž so ziskom 4 medailí (1-0-3). Výprava PRESOV KARATE KIDS, z ktorej sme mali menšiu polovicu skúsenejších pretekárov, cestovala do Šurian s cieľom zopakovať super výsledky z 1.kola Slovenského pohára z Košíc. Popri tom žiaril Manuel Laci, ktorý v kumite dominoval nad súpermi s obrovskou prevahou. Kvalitné výkony podali aj Salaganičová, Jalowiczorová a Simko, ktorí priniesli z juhu Slovenska bronzové medaily. Ostatní z PRESOV KARATE KIDS zabojovali, ale nestačilo to výkonmi na medailu. Kombinácia pravidelných tréningov a nasadenia dobudúcna prinesie určite pocity šťastia na medailových pozíciach.

Výsledky PRESOV KARATE KIDS:
https://www.sutazekarate.sk/sutaze_klubvysl.php?klub=79&sutaz=294

Ďalšími súťažami, kde sa výpravy PRESOV KARATE KIDS zúčastnili v poslednej dobe, boli aj súťaže v Chorvátsku, Českej republike a na Slovensku v Trstenej. Tam podávali super výkony súrodenci Jalowiczorovci a Michaela Bryndzová, ktorí na daných podujatiach získali niekoľko medailových ocenení. Za zmienku stojí najmä súťaž Karate cup 2019 v Chorvátsku, v Slavónskom Brode, ktorá sa konala dňa 20.10.2019. PRESOV KRATE KIDS získali 5 medailí (1-2-2) pre Prešov. Turnaj bol mimoriadne kvalitne obsadený a Prešovčania sa opäť v konkurencii nestratili a vybojovali tieto výsledky:

Veronika Jalowiczorová: 14-15, -47kg - 1. miesto
Marko Jalowiczor: 16-17, -68kg - prehra o 3. miesto
Alexandra Šofráneková: 12-13, +50kg - 3. miesto
Michaela Bryndzová: 16-17, +59kg - 3. miesto
Seniorky 18+, +68kg - 2. miesto
Seniorky 18+, OPEN - 2. miesto.

CHORVÁTSKO - KARATE CUP 2019

CHORVÁTSKO - KARATE CUP 2019
INGRID SALAGANIČOVÁ A VERONIKA JALOWICZOROVÁ V ŠURANOCH ZÍSKALI BRONZ

INGRID SALAGANIČOVÁ A VERONIKA JALOWICZOROVÁ V ŠURANOCH ZÍSKALI BRONZ
MANUEL LACI DOMINOVAL NA 2.KOLE SR POHÁRA

MANUEL LACI DOMINOVAL NA 2.KOLE SR POHÁRA
INGRID SALAGANIČOVÁ V MAĎARSKU BRALA STRIEBRO DO PREŠOVA

INGRID SALAGANIČOVÁ V MAĎARSKU BRALA STRIEBRO DO PREŠOVA
MARKO KAŠPRIŠIN POTVRDIL SVOJ OBROVSKÝ TALENT V MAĎARSKU

MARKO KAŠPRIŠIN POTVRDIL SVOJ OBROVSKÝ TALENT V MAĎARSKU
VÝPRAVA PRESOV KARATE KIDS NA HUNGARIAN OPEN 2019

VÝPRAVA PRESOV KARATE KIDS NA HUNGARIAN OPEN 2019
Mohlo by Vás zaujímať
Najlepšie armwrestlerky smerujú do Prešova!
Prvý krát v Prešove sa budú konať majstrovstvá Slovenska v pretláčaní rukou. Už 21.marca si v OC Epéria medzi sebou zmerajú sily najlepšie ženy na Slovensku. Neveríte? Príďte sa pozrieť!
3b PHbL: Posledný zdolal prvého a vírus žiaľ, porazil všetkých!
Tretím jarným (poz. 8.3.2020) a možno posledným kolom tejto sezóny pokračovala 3b Prešovská Hokejbalová liga zápasmi, v ktorých sme boli svedkami aj zatiaľ najväčšieho prekvapenia, keď „Dávid zdolal Goliáša“, z čoho môžu mať nakoniec najväčšiu radosť v Trebišove.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.