Pondelok, 20. január 2020
Meniny má Dalibor | zajtra Vincent

Prešovskí seniori navštívili Poľsko

III. Mestská organizácia JDS, Sídlisko III. Prešov sa v roku 2019 zamerala na poznávacie zájazdy po Slovensku, ale aj po okolitých krajinách. Seniori navštívili známy poľský aquapark a načerpali sily aj vďaka podpore mesta Prešov.

JDS III. MO zorganizovala dvojdňový výlet do akvaparku Chocholowske termy v Poľsku, kde sa nachádza viac ako 30 bazénov, liečebná zóna s neupravenou sírnou vodou a jódovou soľankou. Voda v bazénoch má teplotu 32 – 36 stupňov Celzia.

Seniori sa ubytovali v dedinke Vitanová, odkiaľ sa na druhý deň presunuli opäť do Chocholowa a potom do mesta Zakopane, kde si pozreli pamiatky.

Seniori v mesiaci október zorganizovali aj tradičné stretnutie členov organizácie, na ktorom privítali aj poslancov a zástupcov mesta. V rámci programu vystúpil aj ženský spevácky súbor Nocturno, študenti školy umenia a súbor Koňarečka pri I. MO JDS.

Mesto Prešov poskytlo JDS III. MO finančnú dotáciu vo výške 622 € na čiastočné pokrytie nákladov súvisiacich s organizovaním týchto aktivít.

Chocholov

Chocholov
Mohlo by Vás zaujímať
Finančná správa rozposiela oznámenia o hodnotení firiem
Finančná správa postupne rozposiela „Oznámenie o osobitných daňových režimoch“ (benefitoch) v rámci projektu Index daňovej spoľahlivosti.
Národný týždeň manželstva opäť aj v Prešove
Po roku sa na Slovensku opäť uskutoční Národný týždeň manželstva, ktorý môžete zažiť aj v Prešove. Od 10. do 16. februára bude pre manželov v Prešove pripravených množstvo aktivít a pestrý sprievodný program.
Kniha roka PSK 2019 - 3. ročník ankety
Prešovský samosprávny kraj Knižnica P. O. Hviezdoslava v Prešove, Okresná knižnica Davida Gutgesela Bardejov, Vihorlatská knižnica Humenné, Podtatranská knižnica Poprad, Ľubovnianska knižnica v Starej Ľubovni, Podduklianska knižnica Svidník, Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou a Knižnica Jána Henkela v Levoči
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.