Sobota, 18. január 2020
Meniny má Bohdana | zajtra Drahomíra, Mário

Občanom s dlhmi pomohli odborníci

Mesto Prešov v spolupráci so spoločnosťou KRUK pripravilo pre občanov podujatie s názvom Deň bez dlhov. Po radu si mohol prísť každý, koho trápia dlhy a nevie, ako ich riešiť.

Cieľom celej akcie bolo predovšetkým upozorniť na rastúcu zadlženosť ľudí a zároveň im poskytnúť reálnu pomoc prostredníctvom osobného bezplatného poradenstva.

Na otázky občanov odpovedali odborní poradcovia, ktorí im zároveň pomohli s riešením ich zložitej životnej situácie.

Počas prednášky na tému „Ako na svoje financie“ sa prítomní mohli dozvedieť viac o dlhovej pasci a o tom, ako sa jej vyhnúť.

Najväčším nepriateľom pre spotrebiteľov sú totiž „promo akcie“, na ktorých si mnohí občania zakúpia predražené výrobky, ktoré často ani nepotrebujú.

10 pravidiel, ako sa dostať z dlhov, predstavili odborníci, ktorí poukázali na kroky, ktoré je potrebné vykonať, aby sa človek nezadĺžil ešte viac. Záujem bol aj o individuálne poradenstvo.

Výsledkom bol konkrétny plán, ako postupovať, kde obmedziť náklady, ako zohnať ďalší zdroj príjmov alebo ako si rozložiť záväzky na dlhšie časové obdobie.

Mohlo by Vás zaujímať
Objavovanie Prešova: paralely - prieniky - odlišnosti
Na januárovom Objavovaní Prešova prenikneme do sveta šľachty, ktorá mala svoje sídla v blízkom okolí nášho mesta.
Finančná správa rozposiela oznámenia o hodnotení firiem
Finančná správa postupne rozposiela „Oznámenie o osobitných daňových režimoch“ (benefitoch) v rámci projektu Index daňovej spoľahlivosti.
Národný týždeň manželstva opäť aj v Prešove
Po roku sa na Slovensku opäť uskutoční Národný týždeň manželstva, ktorý môžete zažiť aj v Prešove. Od 10. do 16. februára bude pre manželov v Prešove pripravených množstvo aktivít a pestrý sprievodný program.
Kniha roka PSK 2019 - 3. ročník ankety
Prešovský samosprávny kraj Knižnica P. O. Hviezdoslava v Prešove, Okresná knižnica Davida Gutgesela Bardejov, Vihorlatská knižnica Humenné, Podtatranská knižnica Poprad, Ľubovnianska knižnica v Starej Ľubovni, Podduklianska knižnica Svidník, Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou a Knižnica Jána Henkela v Levoči
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.