Sobota, 07. december 2019
Meniny má Ambróz | zajtra Marína

Občanom s dlhmi pomohli odborníci

Mesto Prešov v spolupráci so spoločnosťou KRUK pripravilo pre občanov podujatie s názvom Deň bez dlhov. Po radu si mohol prísť každý, koho trápia dlhy a nevie, ako ich riešiť.

Cieľom celej akcie bolo predovšetkým upozorniť na rastúcu zadlženosť ľudí a zároveň im poskytnúť reálnu pomoc prostredníctvom osobného bezplatného poradenstva.

Na otázky občanov odpovedali odborní poradcovia, ktorí im zároveň pomohli s riešením ich zložitej životnej situácie.

Počas prednášky na tému „Ako na svoje financie“ sa prítomní mohli dozvedieť viac o dlhovej pasci a o tom, ako sa jej vyhnúť.

Najväčším nepriateľom pre spotrebiteľov sú totiž „promo akcie“, na ktorých si mnohí občania zakúpia predražené výrobky, ktoré často ani nepotrebujú.

10 pravidiel, ako sa dostať z dlhov, predstavili odborníci, ktorí poukázali na kroky, ktoré je potrebné vykonať, aby sa človek nezadĺžil ešte viac. Záujem bol aj o individuálne poradenstvo.

Výsledkom bol konkrétny plán, ako postupovať, kde obmedziť náklady, ako zohnať ďalší zdroj príjmov alebo ako si rozložiť záväzky na dlhšie časové obdobie.

Mohlo by Vás zaujímať
Mimoriadna publikácia o bardejovskom hudobnom géniovi Jozefovi Grešákovi uvedená do života v Univerzitnej knižnici PU v Prešove
V príjemný jesenný podvečer dňa 20. novembra 2019 sa na pôde Univerzitnej knižnice Prešovskej univerzity v Prešove zišla komunita znalcov i milovníkov umenia, aby uviedli do života publikáciu Skladateľ a pedagóg Jozef Grešák z pohľadu muzikológov a interpretov 21. storočia.
Foto: GODZONE v Prešove!
GODZONE sa na svojej tour zastavil aj v Prešove v mestskej hale a my sme boli pri tom!
FOTO: Druhé Narodeniny Eperie
Eperia Shopping Mall mala svoje druhé narodeniny a tak sa rozhodli ich osláviť spolu s tými najmenšími!
Ochranári so zalepenými ústami protestovali pred COOP Jednota v Prešove
Ochranári zvierat zo združenia Humánny pokrok včera protestovali pred predajňou COOP Jednota v Prešove. Požadovali, aby reťazec skončil s útokmi na slobodu prejavu a práva zákazníkov na informácie.
17. november pod taktovkou Prešovskej univerzity
Sériou podujatí si 30. výročie Nežnej revolúcie pripomenie aj Prešovská univerzita v Prešove (PU). Tá si pre svojich poslucháčov pripravila besedy, výstavy, vedomostný kvíz, esejistickú súťaž, ocenenie vysokoškolákov rektorom, či symbolické stretnutie študentov pri zapálení sviečok.
FOTO: Katarzia vo Wave!
Katarzia sa konečne zastavila aj u nás!
Dovoz tovarov podliehajúci rôznym zákazom a obmedzeniam neutícha
Tisíc „fejkov“, lieky, chránené druhy či omamné látky - to všetko objavili colníci na Pobočke colného úradu Banská Bystrica Pošta od začiatku tohto roka pri výkone colných kontrol poštových zásielok zasielaných z území tretích krajín.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.