Sobota, 07. december 2019
Meniny má Ambróz | zajtra Marína

Arteterapia pomáha deťom s autizmom

Arteterapeutické centrum pre deti s autizmom Mariah v Prešove vás pozýva na celoslovenský odborný seminár, počas ktorého sa bude diskutovať o integrácii detí s autizmom do kolektívu, ale aj o tom, ako môže týmto deťom pomôcť terapia umením.

Odborný seminár s názvom Intenzívna arteterapia, kľúč k integrácii detí s autizmom sa uskutoční 16. decembra 2019 od 8.00 do 15.00 hod. v Zasadacej miestnosti Mestského úradu v Prešove na Jarkovej ulici č. 24.

Spektrum jednotlivých prednášok predstaví nielen to, ako možno pomôcť deťom s autizmom začleniť sa do kolektívu, ale aj o tom, ako im môže pomôcť napr. senzorická stimulácia, muzikoterapia, alebo ako sa môže dieťa s autizmom stať uznávaným umelcom svetového mena.

Podujatie sa uskutoční pod záštitou Andrey Turčanovej, primátorky mesta Prešov.

Nebude chýbať ani zaujímavý tvorivý workshop známej pedagogičky, arteterapeutky, umelkyne a ilustrátorky PaedDr. Ivany Pančákovej plný aktivít pre deti aj ich rodičov.

Seminár sa bude niesť v predvianočnom duchu, nebude chýbať občerstvenie a malé prekvapenie na záver.

Na seminár je potrebné sa vopred prihlásiť prostredníctvom e-mailovej adresy tvorimespolu@gmail.com.

Registračný poplatok 20 eur zahŕňa účasť na prednáškach a workshope, občerstvenie, kávu, nápoje, certifikát o účasti a darček na pamiatku.

Arteterapeutické centrum pre deti s autizmom Mariah sa teší na vašu účasť.

Mohlo by Vás zaujímať
ČERSTVÉ: Na Sídlisku 3 vybuchla bytovka!
Informáciu budeme aktualizovať. Fotografie sú z amatérskych zdrojov (Štefan Michnak; Kristián Malec).
Verejný účet na pomoc ľuďom z bytového domu na Mukačevskej ulici
Mesto Prešov zverejňuje číslo účtu, na ktoré môžu ľudia prispieť pre občanov postihnutých tragickým výbuchom na Mukačevskej ulici.
VÝBUCH PLYNU NA MUKAČEVSKEJ ULICI - MIMORIADNA SITUÁCIA (AKTUALIZÁCIA)
Na Mukačevskej ulici v Prešove dnes krátko popoludní došlo k výbuchu.
Nákupné centrum Družba v novom šate
Nákupné centrum Družba na Námestí Kráľovnej pokoja v Prešove je po kompletnej rekonštrukcii krajšie a modernejšie. Obnovou prešla aj tanečná sála Folklórneho súboru Šarišan.
Mesto Prešov ocenilo najkrajšie predzáhradky, balkóny aj okolia vchodov
V Prešove sme už po tretíkrát spoznali výhercov najkrajších predzáhradok, balkónov či okolí vchodov do bytových domov. Najlepším na radnici odovzdala ceny osobne primátorka mesta Prešov Andrea Turčanová.
Foto: GODZONE v Prešove!
GODZONE sa na svojej tour zastavil aj v Prešove v mestskej hale a my sme boli pri tom!
Vianoce na Trojke
Vianočný program si okrem centra mesta môžete vychutnať už aj na Sídlisku III. Vystúpia tu šikovní žiaci prešovských škôl.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.