Pondelok, 24. február 2020
Meniny má Matej | zajtra Frederik, Frederika

Arteterapia pomáha deťom s autizmom

Arteterapeutické centrum pre deti s autizmom Mariah v Prešove vás pozýva na celoslovenský odborný seminár, počas ktorého sa bude diskutovať o integrácii detí s autizmom do kolektívu, ale aj o tom, ako môže týmto deťom pomôcť terapia umením.

Odborný seminár s názvom Intenzívna arteterapia, kľúč k integrácii detí s autizmom sa uskutoční 16. decembra 2019 od 8.00 do 15.00 hod. v Zasadacej miestnosti Mestského úradu v Prešove na Jarkovej ulici č. 24.

Spektrum jednotlivých prednášok predstaví nielen to, ako možno pomôcť deťom s autizmom začleniť sa do kolektívu, ale aj o tom, ako im môže pomôcť napr. senzorická stimulácia, muzikoterapia, alebo ako sa môže dieťa s autizmom stať uznávaným umelcom svetového mena.

Podujatie sa uskutoční pod záštitou Andrey Turčanovej, primátorky mesta Prešov.

Nebude chýbať ani zaujímavý tvorivý workshop známej pedagogičky, arteterapeutky, umelkyne a ilustrátorky PaedDr. Ivany Pančákovej plný aktivít pre deti aj ich rodičov.

Seminár sa bude niesť v predvianočnom duchu, nebude chýbať občerstvenie a malé prekvapenie na záver.

Na seminár je potrebné sa vopred prihlásiť prostredníctvom e-mailovej adresy tvorimespolu@gmail.com.

Registračný poplatok 20 eur zahŕňa účasť na prednáškach a workshope, občerstvenie, kávu, nápoje, certifikát o účasti a darček na pamiatku.

Arteterapeutické centrum pre deti s autizmom Mariah sa teší na vašu účasť.

Mohlo by Vás zaujímať
AKTUALIZÁCIA: Mesto Prešov vyplatilo poškodeným obyvateľom z Mukačevskej ulice už viac ako pol milióna eur
Mesto Prešov zrealizovalo ďalšie úhrady z oficiálneho darovacieho účtu pre poškodených obyvateľov z Mukačevskej ulice. Zatiaľ bolo prerozdelených 631 500 eur.
Zažite veselé a chutné Fašiangovanie v Prešove
Mesto Prešov vás počas obdobia zábavy, plesov a karnevalov pozýva na tradičné a obľúbené Fašiangovanie. Voňavé a chutné dobroty, ľudová hudba a pestrý sprievodný program si nenechajte ujsť už 25. februára 2020 na Hlavnej ulici.
Poznáme najúspešnejších športovcov mesta Prešov za rok 2019
V Prešove sme počas galavečera Športovec roka už po 59. krát ocenili najlepších športovcov, ktorí v uplynulom roku reprezentovali a zviditeľňovali naše mesto doma i v zahraničí. Do siene slávy prešovského športu pribudlo desiate meno.
Národný týždeň manželstva v Prešove ponúkne bohatý program
V pondelok 10. februára 2020 sa začína Národný týždeň manželstva. Jubilejný 10. ročník opäť prinesie množstvo zaujímavých podujatí pre manželov aj zľavy vo vybraných prevádzkach.
Moderná križovatka na ulici Obrancov mieru zlepší dopravu v Prešove
Dopravná situácia v meste Prešov sa opäť o niečo zlepšila. Po dokončení malého obchvatu (odbočka Škultétyho – ZVL), prišli na rad tri kritické križovatky. Posledná z nich – Levočská a Obrancov mieru – bola dnes slávnostne uvedená do plnej prevádzky za účasti ministra dopravy a výstavby Arpáda Érseka a viceprimátora mesta Prešov Pavla Neupauera.
Kniha roka Prešovského samosprávneho kraja 2019
3. ročník čitateľskej ankety
Najlepší prešovskí športovci na jednom mieste
Vyhlasovanie ankety Športovec roka má v Prešove dlhú tradíciu už od roku 1961. Mesto Prešov o víťazoch tejto ankety každoročne informuje na svojej webovej stránke. Tentoraz však vznikla myšlienka vytvoriť miesto, kde nájdu športoví fanúšikovia všetky informácie prehľadne na jednom mieste.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.