Pondelok, 20. január 2020
Meniny má Dalibor | zajtra Vincent

Hummel 4 Sport Cup 2020

Počas prvého januárového víkendu Vás aj tento krát pozývame na mládežnícky hádzanársky turnaj, ktorého 14. ročník sa pod názvom HUMMEL 4 SPORT CUP 2020 uskutoční v termíne od 3. do 6. januára 2020 v našom meste.

Turnaj, nad ktorým aj tento rok prevzala záštitu primátorka mesta Prešov Andrea Turčanová a ktorý každoročne organizuje spoločnosť 4 SPORT s.r.o. za aktívnej podpory mesta Prešov a Slovenského zväzu hádzanej je určený 3 chlapčenským (U17, U15, U13) a 3 dievčenským kategóriám (A17, A15, A13).

Reklamným partnerom podujatia, ktorý venuje vecné ceny všetkým oceneným je spoločnosť SINTRA šport s.r.o. ako distribútor značky HUMMEL na Slovensku.

Medzi prihlásenými 68 tímami z 11 krajín Európy nájdeme mená ako RK Sc Voždovac (SRB), SPR Górnik Zabrze (PL), Handball Academy Vinkovci (HR), Ferencváros FTC (HU), 1. SC Bohumín 98 (CZ), USU Grodno SDYUSHOR No.8 (BY) a mnoho ďalších chlapčenských aj dievčenských tímov vrátane slovenskej Iuventy Michalovce a domáceho Tatrana Prešov.

Účastníci turnaja odohrajú svoje zápasy v jednotlivých vekových kategóriách v 5 športových halách:
Športová hala Nábrežná – Nábrežná 1
ZŠ Sibírska – Sibírska 42
Spojená škola Ľ. Podjavorinskej – Ľ. Podjavorinskej 22
Športová hala Hotelovej akadémie – Okružná 18
Mestská športová hala Sabinov – Komenského 40, Sabinov
od soboty 4. januára do pondelka 6. januára v čase od 8.00 do 20.00 hod.

Slávnostné otvorenie turnaja sa uskutoční v sobotu 4. januára o 16.30 hod. v Športovej hale Hotelovej akadémie. Slávnostné dekorovanie víťazov a ukončenie turnaja prebehne v pondelok 6. januára taktiež v Športovej hale Hotelovej akadémie cca od 16.00 hod.

Všetky informácie o turnaji, harmonogram zápasov jednotlivých kategórií, ako aj zoznam zaregistrovaných tímov nájdete na www.handball.4sport.sk. Počas turnaja bude aktívna aj mobilná aplikácia „4 SPORT“ so všetkými vyššie uvedenými informáciami, ako aj online výsledkami zápasov. Harmonogram zápasov a kompletný výsledkový servis nájdete počas celého turnaja aj na www.vysledky.4sport.sk/hummel2020 .

Srdečne pozývame všetkých priaznivcov mládežníckej hádzanej a  pevne veríme, že svojou účasťou prispejete k vytvoreniu zdravej súťaživej atmosféry a skvelým výkonom počas všetkých turnajových zápasov.

Mohlo by Vás zaujímať
Karate klub Junior Prešov - Na prvom mieste prezimujú opäť PRESOV KARATE KIDS
Koncom roka 2019 čakalo PRESOV KARATE KIDS 2. kolo Žiackej ligy VÚKABU v Kežmaroku. Konalo sa dňa 24. 11. 2019. A Junior Prešov bol opäť najlepším Karate klubom. So ziskom 60 medailí (18-21-21) Junior Prešov dominoval celej akcii. Prešov zimuje na čele žiackej ligy. Informácie nám poskytol tréner Juniorov - Čiernik.
Mladí futbalisti 1. FC Tatran Prešov na Pavlovic Cup obsadili štvrté miesto
Víťazmi 11. ročníka turnaja o Pohár Ladislava Pavloviča sa stali hráči FC Košice, ktorí tak potvrdili svoje postavenie z ligovej súťaže. Košický celok je II. v lige mladšieho dorastu na prvom mieste bez straty bodu.
Prešovskí volejbalisti nestačili na Komárno, pred play-off ich čakajú previerky v spodnej časti tabuľky
Posledným 18. kolom vyvrcholila v pondelok základná časť Edymax extraligy mužov.
Aj prešovské školy sa zapojili do súťaže ALL STAR SCHOOL
Vyše 24 tisíc žiakov sa v súťaži ALL STAR SCHOOL uchádza o titul školy, ktorá najviac žije pohybom a športom. Sú medzi nimi aj tri prešovské školy.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.