Nedeľa, 29. marec 2020
Meniny má Miroslav | zajtra Vieroslava

Hummel 4 Sport Cup 2020

Počas prvého januárového víkendu Vás aj tento krát pozývame na mládežnícky hádzanársky turnaj, ktorého 14. ročník sa pod názvom HUMMEL 4 SPORT CUP 2020 uskutoční v termíne od 3. do 6. januára 2020 v našom meste.

Turnaj, nad ktorým aj tento rok prevzala záštitu primátorka mesta Prešov Andrea Turčanová a ktorý každoročne organizuje spoločnosť 4 SPORT s.r.o. za aktívnej podpory mesta Prešov a Slovenského zväzu hádzanej je určený 3 chlapčenským (U17, U15, U13) a 3 dievčenským kategóriám (A17, A15, A13).

Reklamným partnerom podujatia, ktorý venuje vecné ceny všetkým oceneným je spoločnosť SINTRA šport s.r.o. ako distribútor značky HUMMEL na Slovensku.

Medzi prihlásenými 68 tímami z 11 krajín Európy nájdeme mená ako RK Sc Voždovac (SRB), SPR Górnik Zabrze (PL), Handball Academy Vinkovci (HR), Ferencváros FTC (HU), 1. SC Bohumín 98 (CZ), USU Grodno SDYUSHOR No.8 (BY) a mnoho ďalších chlapčenských aj dievčenských tímov vrátane slovenskej Iuventy Michalovce a domáceho Tatrana Prešov.

Účastníci turnaja odohrajú svoje zápasy v jednotlivých vekových kategóriách v 5 športových halách:
Športová hala Nábrežná – Nábrežná 1
ZŠ Sibírska – Sibírska 42
Spojená škola Ľ. Podjavorinskej – Ľ. Podjavorinskej 22
Športová hala Hotelovej akadémie – Okružná 18
Mestská športová hala Sabinov – Komenského 40, Sabinov
od soboty 4. januára do pondelka 6. januára v čase od 8.00 do 20.00 hod.

Slávnostné otvorenie turnaja sa uskutoční v sobotu 4. januára o 16.30 hod. v Športovej hale Hotelovej akadémie. Slávnostné dekorovanie víťazov a ukončenie turnaja prebehne v pondelok 6. januára taktiež v Športovej hale Hotelovej akadémie cca od 16.00 hod.

Všetky informácie o turnaji, harmonogram zápasov jednotlivých kategórií, ako aj zoznam zaregistrovaných tímov nájdete na www.handball.4sport.sk. Počas turnaja bude aktívna aj mobilná aplikácia „4 SPORT“ so všetkými vyššie uvedenými informáciami, ako aj online výsledkami zápasov. Harmonogram zápasov a kompletný výsledkový servis nájdete počas celého turnaja aj na www.vysledky.4sport.sk/hummel2020 .

Srdečne pozývame všetkých priaznivcov mládežníckej hádzanej a  pevne veríme, že svojou účasťou prispejete k vytvoreniu zdravej súťaživej atmosféry a skvelým výkonom počas všetkých turnajových zápasov.

Mohlo by Vás zaujímať
3b PHbL: Hokejbalisti úspešne rozohrali jarnú časť
Po 3 mesačnej zimnej prestávke skrížili hokejbalisti svoje hokejky a asflt pod nohami v areáli ZŠ Čsl. Armády v Prešove, začal opäť „horieť“.
Najlepšie armwrestlerky smerujú do Prešova!
Prvý krát v Prešove sa budú konať majstrovstvá Slovenska v pretláčaní rukou. Už 21.marca si v OC Epéria medzi sebou zmerajú sily najlepšie ženy na Slovensku. Neveríte? Príďte sa pozrieť!
Zomrel bývalý prešovský hádzanár Jozef Durlák
Mesto Prešov dnes so zármutkom prijalo správu o úmrtí bývalého prešovského hádzanára Jozefa Durláka. Posledná rozlúčka so zosnulým bude vo štvrtok 5.3.2020 o 13.00 hod. v Dome smútku v Prešove.
3b PHbL: Posledný zdolal prvého a vírus žiaľ, porazil všetkých!
Tretím jarným (poz. 8.3.2020) a možno posledným kolom tejto sezóny pokračovala 3b Prešovská Hokejbalová liga zápasmi, v ktorých sme boli svedkami aj zatiaľ najväčšieho prekvapenia, keď „Dávid zdolal Goliáša“, z čoho môžu mať nakoniec najväčšiu radosť v Trebišove.
Prešovskí volejbalisti vo štvrťfinále play-off podľahli Komárnu
V stredu pokračovala v Prešove vyraďovacia séria volejbalovej Edymax extraligy mužov o postup do súbojov o medaily. Po neúspechu v Komárne mali hráči VK MIRAD PU Prešov vo štvrťfinále hranom na dva víťazné zápasy šancu na zdramatizovanie, ktorú nevyužili.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.