Sobota, 25. január 2020
Meniny má Gejza | zajtra Tamara

Toto sú výhercovia Mikulášskej nádielky

Hlavná ulica sa opäť ozývala veselým detským smiechom a pesničkami. Mikuláš do Prešova nakoniec prišiel, rozdával radosť a rozsvietil vianočný stromček. Anjelici mu pomohli vyžrebovať aj výhercov Mikulášskej nádielky. Ste medzi nimi?

Všetci výhercovia Mikulášskej nádielky si svoje ceny môžu prevziať spolu so zákonným zástupcom v SKY CAFÉ na Suchomlynskej 11 v Prešove podľa otváracích hodín až do 23.12.2019. Zákonných zástupcov zároveň prosíme, aby sa preukázali občianskym preukazom.

V prípade akýchkoľvek otázok s prevzatím výhry kontaktujte SKY Rádio na tel. č. 0903 296 393 alebo e-mailom na program@skyradio.sk

Výhercovia Mikulášskej nádielky 2019:
1. Zelinková Nina
2. Nedbalová Kristínka
3. Kravec Marcel
4. Adam Martin
5. Muličáková Martina
6. Gajdoš Marek
7. Vasiľová Vivien
8. Forgáčová Laura
9. Straka Matejko
10. Dzurišin Juraj
11. Gombár Filip
12. Vargová Lívia
13. Nahajčuková Olívia
14. Miženková Simona
15. Tomaščin Jakub
16. Cápayová Nela
17. Jeleňová Nelka
18. Fabianová Dominika
19. Mižák Tomáš
20. Bebková Danka
21. MIháľová Paťka
22. Bednárová Miriam
23. Tomčíková Zuzana
24. Miščíková Daniela
25. Jašenský Matúš
26. Jakubko Adam
27. Čeremšák Martin
28. Bállová Alícia
29. Andraščíková Zarka
30. Timko Jakub

Mohlo by Vás zaujímať
Asanácia poškodeného bytového domu na Mukačevskej ulici (AKTUALIZÁCIA)
Mesto Prešov reaguje na nepodložené informácie týkajúce sa objednávky na záchranné práce a výberu firmy šíriace sa na sociálnych sieťach
AKTUALIZÁCIA: Mesto Prešov vyplatilo poškodeným obyvateľom z Mukačevskej ulice už takmer pol milióna eur
Mesto Prešov zrealizovalo ďalšie úhrady z oficiálneho darovacieho účtu pre poškodených obyvateľov z Mukačevskej ulice. Zatiaľ bolo prerozdelených 523 500 eur.
Stanovisko mesta Prešov - záchranné práce Mukačevská
Objednávka v objeme 1,1 milióna eur na záchranné práce v rámci mimoriadnej situácie, ktorá bola vyhlásená dňa 06.12.2019 o 12.35 hod. na území mesta Prešov je iba predbežná a jej výška sa môže meniť v závislosti od reálne vykonaných záchranných prác.
Prvou Prešovčankou v roku 2020 je malá Jasmínka
V prešovskej nemocnici bolo rušno už od prvých minút nového roka. Ako prvý sa v roku 2020 vypýtal na svet malý Maximilián. Na prvého Prešovčana či Prešovčanku sme takisto nemuseli čakať dlho. V prvý deň nového roka sa tesne popoludní narodila malá Jasmínka.
Obnovené historické oplotenie opäť skrášľuje Františkánske námestie
Historický múr pre Kostolom sv. Jozefa v Prešove bol dlhodobo v zlom stave. Mestu Prešov sa však jeho obnovu podarilo úspešne zrealizovať a oplotenie tak po rokoch opäť skrášľuje Františkánske námestie.
FLEXI jedálny lístok sa v Prešove osvedčil, mesto chce zapojiť ďalšie školy
Mesto Prešov sa ako jedna z prvých samospráv na Slovensku koncom minulého roka zapojilo do projektu Ministerstva školstva s názvom FLEXI školské stravovanie. Ide o inovatívny a moderný prístup k zostave jedálneho lístka v školských jedálňach s dôrazom na čerstvé potraviny z regiónov aj s cieľom skracovania uhlíkovej stopy a podpory regionálnych producentov, ďalej minimalizáciu plastov, znižovanie zdroja živočíšnych bielkovín v prospech tých rastlinných, a tiež akceptovanie náboženských požiadaviek a národnostných špecifík.
FOTO: Benefičný Koncert Pre Bytovku Mukačevská
19. 01. 2020 sa odohral v Tatran Hanball Aréne benefičný koncert pre ľudí z postihnutej bytovky na Mukačevskej 7. Vystúpili mnohé známe mená ako Lukáš Adamec, Katka Knechtová, Kandráčovci, ElevenHill a mnohí další! Samozrejme PIS si to nenechal ujsť.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.