Sobota, 25. január 2020
Meniny má Gejza | zajtra Tamara

Národný týždeň manželstva opäť aj v Prešove

Po roku sa na Slovensku opäť uskutoční Národný týždeň manželstva, ktorý môžete zažiť aj v Prešove. Od 10. do 16. februára bude pre manželov v Prešove pripravených množstvo aktivít a pestrý sprievodný program.

V dňoch 10. - 16. februára 2020 sa na Slovensku uskutoční iniciatíva Národný týždeň manželstva. Cieľom tohto podujatia je upriamiť pozornosť na hodnotu manželstva v živote moderného človeka, povzbudiť ľudí a pomôcť im v budovaní svojho manželstva.

V Prešove sa Národný týždeň manželstva v tomto roku uskutoční po šiesty raz. Sprevádzať ho budú mnohé podujatia, fotosúťaž či rôzne zľavy pre manželov, vďaka ktorým môžu spoločne stráviť voľný čas.

Celý program bude postupne zverejnený na webovej stránke www.ntmpo.sk, na facebookovej stránke NTM Prešov a takisto aj na webovej a facebookovej stránke mesta Prešov.

Súčasťou Národného týždňa manželstva v Prešove bude aj fotosúťaž na tému "Náš manželský príbeh" o rodinný pobyt na dve noci v penzióne Tri koruny v Pieninách s raňajkami a o veľa iných hodnotných cien.

Viac informácií o fotosúťaži nájdete na webovej stránke https://www.ntmpo.sk/fotosutaz-manzelskych-pribehov/

Národný týždeň manželstva dáva manželom prostredníctvom rôznorodých podujatí príležitosť oceniť, posilniť, prehĺbiť, ale aj dať do poriadku svoje manželstvo a povzbudiť k tomu, aby na svojom manželstve pracovali.

Národný týždeň manželstva nie je politicky, ani nábožensky zameranou iniciatívou, pričom je však otvorená spolupráci aj s politickými a náboženskými zoskupeniami zameranými na podporu manželstva.

Mohlo by Vás zaujímať
Finančná správa rozposiela oznámenia o hodnotení firiem
Finančná správa postupne rozposiela „Oznámenie o osobitných daňových režimoch“ (benefitoch) v rámci projektu Index daňovej spoľahlivosti.
FOTO: Benefičný Koncert Pre Bytovku Mukačevská
19. 01. 2020 sa odohral v Tatran Hanball Aréne benefičný koncert pre ľudí z postihnutej bytovky na Mukačevskej 7. Vystúpili mnohé známe mená ako Lukáš Adamec, Katka Knechtová, Kandráčovci, ElevenHill a mnohí další! Samozrejme PIS si to nenechal ujsť.
Kniha roka PSK 2019 - 3. ročník ankety
Prešovský samosprávny kraj Knižnica P. O. Hviezdoslava v Prešove, Okresná knižnica Davida Gutgesela Bardejov, Vihorlatská knižnica Humenné, Podtatranská knižnica Poprad, Ľubovnianska knižnica v Starej Ľubovni, Podduklianska knižnica Svidník, Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou a Knižnica Jána Henkela v Levoči
O prevencii užívania drog v spoločnosti je potrebné diskutovať
Nezisková organizácia Trojlístok opäť usporiadala odbornú diskusiu, na ktorej sa hovorilo o tom, že reálne výsledky prevencie užívania psychoaktívnych látok a návykových činností je možné dosiahnuť.
Príďte si po Dobrú radu počas NTM 2020 v Prešove
V dňoch 10. - 16. februára 2020 sa na Slovensku uskutoční Národný týždeň manželstva. Prešovčanom už po šiesty raz ponúkne množstvo aktivít, zliav, ale i odborné poradenstvo pre manželov.
Tajomstvo dlhovekosti podľa 101-ročnej oslávenkyne
V týchto dňoch oslávila krásne 101. narodeniny Prešovčanka Irena Hajduková. Večne usmiata a dobre naladená oslávenkyňa vás hneď pri podaní ruky nakazí dobrou náladou, úsmevom a obrovskou chuťou do života.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.