Sobota, 25. január 2020
Meniny má Gejza | zajtra Tamara

Mladí futbalisti 1. FC Tatran Prešov na Pavlovic Cup obsadili štvrté miesto

Víťazmi 11. ročníka turnaja o Pohár Ladislava Pavloviča sa stali hráči FC Košice, ktorí tak potvrdili svoje postavenie z ligovej súťaže. Košický celok je II. v lige mladšieho dorastu na prvom mieste bez straty bodu.

Na mládežníckom halovom turnaji, ktorý sa koná na počesť legendárnej prešovskej futbalovej osobnosti, obsadili druhé miesto hráči MFK Dukla Banská Bystrica, bronzovú medailu brali hráči MFK Tatran Liptovský Mikuláš, štvrté miesto získali domáci hráči 1. FC Tatran Prešov a na poslednom skončili futbalisti FC Lokomotíva Košice.

Desať kvalitných zápasov určilo víťaza
Na jednodňovom turnaji sa vo výbornom svetle predviedli nádeje FC Košice, ktorých potrápili najmä hráči MFK Dukla Banská Bystrica. Iba v tomto vzájomnom zápase prišli o body, v ostatných jasne dominovali. Z víťazného celku na turnaji vzišiel aj najlepší hráč turnaja Miroslav Sovič. „Hralo sa mi výborne, na ihrisku som sa cítil dobre. Našťastie sme zvládli všetky zápasy, dali sme veľa gólov, no niektoré stretnutia boli ťažšie. Potrápili sme sa hlavne s Banskou Bystricou, remizovali sme 1:1. Som rád, že turnaj pre nás dobre dopadol a stali sme sa celkovými víťazmi, “ zhodnotil nádejný futbalista Miroslav Sovič.

Vydarený ročník
Organizátorom turnaja je rodina Ladislava Pavloviča. „Jedenásty ročník bol veľmi dobrý. Zišli sa tu ľudia, ktorí majú radi futbal. Atmosféra bola príjemná, sledovali sme výborné výkony mladých nádejných futbalistov. Turnaj sa nám podarilo zorganizovať vďaka našim partnerom a klubom. Zároveň ďakujeme Klubu ligových kanonierov za účasť a odovzdanie knihy najlepšiemu strelcovi turnaja Samuelovi Šoltésovi z FC Košice, “ uzatvoril Ladislav Pavlovič ml.

Individuálne ceny:
Najlepší strelec: Samuel Šoltés (3 góly) - FC Košice
Najlepší hráč: Miroslav Sovič - FC Košice
Najlepší brankár: Martin Čapo - MFK Dukla B. Bystrica
Najmladší hráč turnaja: Martin Pavuk - 1. FC Tatran Prešov (14 rokov)

Konečné poradie:
1. miesto: FC Košice
2. miesto: MFK Dukla B. Bystrica
3. miesto: MFK Tatran L. Mikuláš
4. miesto: 1. FC Tatran Prešov
5. miesto: FC Lokomotíva Košice

Foto: Viktor Zamborský

Mohlo by Vás zaujímať
Karate klub Junior Prešov - Na prvom mieste prezimujú opäť PRESOV KARATE KIDS
Koncom roka 2019 čakalo PRESOV KARATE KIDS 2. kolo Žiackej ligy VÚKABU v Kežmaroku. Konalo sa dňa 24. 11. 2019. A Junior Prešov bol opäť najlepším Karate klubom. So ziskom 60 medailí (18-21-21) Junior Prešov dominoval celej akcii. Prešov zimuje na čele žiackej ligy. Informácie nám poskytol tréner Juniorov - Čiernik.
Prešovskí volejbalisti nestačili na Komárno, pred play-off ich čakajú previerky v spodnej časti tabuľky
Posledným 18. kolom vyvrcholila v pondelok základná časť Edymax extraligy mužov.
Aj prešovské školy sa zapojili do súťaže ALL STAR SCHOOL
Vyše 24 tisíc žiakov sa v súťaži ALL STAR SCHOOL uchádza o titul školy, ktorá najviac žije pohybom a športom. Sú medzi nimi aj tri prešovské školy.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.