Nedeľa, 12. júl 2020
Meniny má Nina | zajtra Margita

Aj prešovské školy sa zapojili do súťaže ALL STAR SCHOOL

Vyše 24 tisíc žiakov sa v súťaži ALL STAR SCHOOL uchádza o titul školy, ktorá najviac žije pohybom a športom. Sú medzi nimi aj tri prešovské školy.

Populárna celoslovenská súťaž pre základné a stredné školy s názvom „ALL STAR SCHOOL - školy, ktoré najviac žijú pohybom a športom“ úspešne odštartovala svoju druhú fázu, v ktorej si každý môže nájsť svojich favoritov a podporiť ich prostredníctvom online hlasovania.

Do súťaže sa zapojili tieto prešovské školy:
- Základná škola, Bajkalská 29, Prešov
- Gymnázium sv. Moniky Prešov
- Základná škola, Šrobárova 20, Prešov

Podporte ich aj vy prostredníctvom online hlasovania! Bezplatne hlasovať v termíne od 2. 12. 2019 do 28. 2. 2020 je možné na tomto odkaze:

https://www.mozebyt.sk/all-star-school/videa-hlasovanie-2019/

Súťaž je realizovaná ako súčasť komplexného multimediálneho projektu popularizácie športu a pohybových aktivít pre deti a mládež s názvom MÔŽEBYŤ. SK. Odborným partnerom projektu je Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR, Národné športové centrum a Slovenská asociácia športu na školách.

Do druhého ročníka súťaže sa z celkového počtu prihlásených škôl podarilo splniť súťažné podmienky 68 školám, ktoré sa uchádzajú o priazeň a sympatie hlasujúcich z celého Slovenska.

Všetky zapojené školy môžete spoznať na adrese www.mozebyt.sk/all-star-school/videa-hlasovanie-2019/ , kde od 2. 12. 2019 do 28. 2. 2020 prebieha bezplatné online hlasovanie.

„Vyše 24 tisíc žiakov a študentov navštevujúcich zapojené školy a desiatky skvelých učiteľov a pracovníkov s mládežou sú čísla, z ktorých máme obrovskú radosť. Verím, že aj v tomto ročníku súťaže bude veľký záujem ľudí o možnosť podporiť svojich favoritov prostredníctvom online hlasovania. Registrujeme zapojených súťažiacich z miest, ale aj menších, či väčších obcí z rôznych kútov Slovenska, ako napríklad – Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Poprad, Martin, Zvolen, Liptovský Mikuláš, Dolný Kubín, Levice, Pezinok, Sereď, Rožňava, Rimavská Sobota, Kysucké Nové Mesto, Šaľa, Štúrovo, Hurbanovo, Žiar nad Hronom, Púchov, Podbrezová, Partizánske, Kežmarok, Žarnovica, Tvrdošín, Trstená, Nová Baňa, Modra, Dunajská Lužná, Krásno nad Kysucou, Dvorníky, Belá nad Cirochou, Nedožery-Brezany, Kuchyňa, Poniky, Pečovská Nová Ves, Spišská Stará Ves, Spišská Teplica, Veľké Rovné, Veľké Leváre, Lendak, Široké, Liptovský Hrádok, Dlhá nad Oravou, Turčianske Kľačany, Tvrdošovce, Šurany, Banka, Ľubotice, Dolná Súča, Alekšince, Ludanice, Rosina, “ prezrádza koordinátor projektu Ing. Martin Michalica z občianskeho združenia Šedý medveď.

V súťaži ALL STAR SCHOOL nie je rozhodujúce koľko rekordérov a šampiónov školu navštevuje, ale koľko žiakov sa pravidelne hýbe a len tak pre radosť si aj zašportuje. A práve školy, ktoré najviac žijú pohybom a športom, si zaslúžia našu pozornosť a mali by ísť pozitívnym príkladom ostatným.

Tri školy, ktoré najviac žijú pohybom a športom získajú od generálneho partnera súťaže, spoločnosti Veríme v Zábavu, s.r.o. , street workoutové ihriská v celkovej hodnote 17 500 eur. Viac informácií o súťaži nájdete na www.mozebyt.sk/all-star-school/ .

Tento projekt finančne podporil Bratislavský samosprávny kraj. Tento projekt sa uskutočnil vďaka finančnej podpore Nadácie SPP. Projekt podporila ČSOB nadácia.

Mohlo by Vás zaujímať
Mesto Prešov chce zachrániť mládežnícky futbal
Vedenie mesta Prešov a časť mestských poslancov na spoločnom stretnutí deklarovali zámer pomôcť mládežníckemu futbalu. Po rokovaní sa zhodli, že účinným riešením môže byť odkúpenie väčšinového podielu v obchodnej spoločnosti 1. FC TATRAN, a.s.
Úvod Play OFF s obrovským prekvapením!
Počas uplynulého víkendu pokračovala mestská 3b Prešovská Hokejbalová liga prvými zápasmi vyraďovacej časti, keď vo štvrťfinále Play OFF na seba narazilo osem najlepších tímov.
3b PHbL: Senzačným finalistom HOKEJBAL Prešov o.z. !
Prvým finalistom a zároveň zatiaľ najväčším prekvapením ligy sú domáci hráči HOKEJBAL Prešov o.z. , ktorí si aj v semifinále, už v čo najkratšom možnom čase, senzačne poradili s víťazom základnej časti HBC ASSASSINS Prešov a stali sa tak premiérovo prvým finalistom 3b Prešovskej Hokejbalovej ligy 2019/2020.
3b PHbL: Do semifinále len papierový favoriti
3b Prešovská Hokejbalová liga pokračovala ďalšími zápasmi vyraďovacej časti Play OFF, kde až na prvé zakopnutie HBC ASSASSINS, zatiaľ všetko pokračuje podľa predpokladov.
Nový ročník SHE začnú hádzanári Tatrana Prešov východniarskym derby proti nováčikovi z Košíc
Prvým súperom Tatrana Prešov v novom extraligovom ročníku bude košický tím HK Košice.
Na Važeckej sa športuje na novom multifunkčnom ihrisku
Na Važeckej ulici v Prešove môžu využívať malí aj veľkí športovci nové multifunkčné ihrisko. Zahrajú si tu rôzne druhy športov.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.