Utorok, 28. január 2020
Meniny má Alfonz | zajtra Gašpar

Aj prešovské školy sa zapojili do súťaže ALL STAR SCHOOL

Vyše 24 tisíc žiakov sa v súťaži ALL STAR SCHOOL uchádza o titul školy, ktorá najviac žije pohybom a športom. Sú medzi nimi aj tri prešovské školy.

Populárna celoslovenská súťaž pre základné a stredné školy s názvom „ALL STAR SCHOOL - školy, ktoré najviac žijú pohybom a športom“ úspešne odštartovala svoju druhú fázu, v ktorej si každý môže nájsť svojich favoritov a podporiť ich prostredníctvom online hlasovania.

Do súťaže sa zapojili tieto prešovské školy:
- Základná škola, Bajkalská 29, Prešov
- Gymnázium sv. Moniky Prešov
- Základná škola, Šrobárova 20, Prešov

Podporte ich aj vy prostredníctvom online hlasovania! Bezplatne hlasovať v termíne od 2. 12. 2019 do 28. 2. 2020 je možné na tomto odkaze:

https://www.mozebyt.sk/all-star-school/videa-hlasovanie-2019/

Súťaž je realizovaná ako súčasť komplexného multimediálneho projektu popularizácie športu a pohybových aktivít pre deti a mládež s názvom MÔŽEBYŤ. SK. Odborným partnerom projektu je Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR, Národné športové centrum a Slovenská asociácia športu na školách.

Do druhého ročníka súťaže sa z celkového počtu prihlásených škôl podarilo splniť súťažné podmienky 68 školám, ktoré sa uchádzajú o priazeň a sympatie hlasujúcich z celého Slovenska.

Všetky zapojené školy môžete spoznať na adrese www.mozebyt.sk/all-star-school/videa-hlasovanie-2019/ , kde od 2. 12. 2019 do 28. 2. 2020 prebieha bezplatné online hlasovanie.

„Vyše 24 tisíc žiakov a študentov navštevujúcich zapojené školy a desiatky skvelých učiteľov a pracovníkov s mládežou sú čísla, z ktorých máme obrovskú radosť. Verím, že aj v tomto ročníku súťaže bude veľký záujem ľudí o možnosť podporiť svojich favoritov prostredníctvom online hlasovania. Registrujeme zapojených súťažiacich z miest, ale aj menších, či väčších obcí z rôznych kútov Slovenska, ako napríklad – Bratislava, Košice, Prešov, Nitra, Žilina, Poprad, Martin, Zvolen, Liptovský Mikuláš, Dolný Kubín, Levice, Pezinok, Sereď, Rožňava, Rimavská Sobota, Kysucké Nové Mesto, Šaľa, Štúrovo, Hurbanovo, Žiar nad Hronom, Púchov, Podbrezová, Partizánske, Kežmarok, Žarnovica, Tvrdošín, Trstená, Nová Baňa, Modra, Dunajská Lužná, Krásno nad Kysucou, Dvorníky, Belá nad Cirochou, Nedožery-Brezany, Kuchyňa, Poniky, Pečovská Nová Ves, Spišská Stará Ves, Spišská Teplica, Veľké Rovné, Veľké Leváre, Lendak, Široké, Liptovský Hrádok, Dlhá nad Oravou, Turčianske Kľačany, Tvrdošovce, Šurany, Banka, Ľubotice, Dolná Súča, Alekšince, Ludanice, Rosina, “ prezrádza koordinátor projektu Ing. Martin Michalica z občianskeho združenia Šedý medveď.

V súťaži ALL STAR SCHOOL nie je rozhodujúce koľko rekordérov a šampiónov školu navštevuje, ale koľko žiakov sa pravidelne hýbe a len tak pre radosť si aj zašportuje. A práve školy, ktoré najviac žijú pohybom a športom, si zaslúžia našu pozornosť a mali by ísť pozitívnym príkladom ostatným.

Tri školy, ktoré najviac žijú pohybom a športom získajú od generálneho partnera súťaže, spoločnosti Veríme v Zábavu, s.r.o. , street workoutové ihriská v celkovej hodnote 17 500 eur. Viac informácií o súťaži nájdete na www.mozebyt.sk/all-star-school/ .

Tento projekt finančne podporil Bratislavský samosprávny kraj. Tento projekt sa uskutočnil vďaka finančnej podpore Nadácie SPP. Projekt podporila ČSOB nadácia.

Mohlo by Vás zaujímať
Karate klub Junior Prešov - Na prvom mieste prezimujú opäť PRESOV KARATE KIDS
Koncom roka 2019 čakalo PRESOV KARATE KIDS 2. kolo Žiackej ligy VÚKABU v Kežmaroku. Konalo sa dňa 24. 11. 2019. A Junior Prešov bol opäť najlepším Karate klubom. So ziskom 60 medailí (18-21-21) Junior Prešov dominoval celej akcii. Prešov zimuje na čele žiackej ligy. Informácie nám poskytol tréner Juniorov - Čiernik.
Mladí futbalisti 1. FC Tatran Prešov na Pavlovic Cup obsadili štvrté miesto
Víťazmi 11. ročníka turnaja o Pohár Ladislava Pavloviča sa stali hráči FC Košice, ktorí tak potvrdili svoje postavenie z ligovej súťaže. Košický celok je II. v lige mladšieho dorastu na prvom mieste bez straty bodu.
Prešovskí volejbalisti nestačili na Komárno, pred play-off ich čakajú previerky v spodnej časti tabuľky
Posledným 18. kolom vyvrcholila v pondelok základná časť Edymax extraligy mužov.
Prešovskí volejbalisti opäť nestačili na Myjavu, ale zdolali Trenčín
Cez víkend po súťažnej pauze pokračovala nadstavbová časť Edymax extraligy mužov. Volejbalisti VK MIRAD PU Prešov v 3. kole na domácej palubovke hostili v sobotu húževnaté družstvo TJ Spartak Myjava a v nedeľu mladíkov zo Športovej školy volejbal Trenčín.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.