Sobota, 25. január 2020
Meniny má Gejza | zajtra Tamara

Pátranie po nezvestnej osobe

Annamária BUGYIOVÁ, nar. 17. 03. 2003, bytom Medzev, Kováčska 110

Annamária Bugyiová
Annamária Bugyiová

16 ročná Annamária z obce Medzev sa do 07.01.2020 nevrátila z prázdnin od svojich príbuzných do Reedukačného centra v Levoči. Vykonanými previerkami a opatreniami sa doposiaľ nezvestnú osobu nepodarilo vypátrať.

Popis osoby: výška 165 cm, štíhla postava, hnedé oči, čierne vlasy rovné po plecia.
Popis oblečenia: nezistený.
Zvláštne znamenie: tetovanie na prstoch ľavej ruky - nápis LOVE, tetovanie na ľavej ruke písmeno M a na pravej ruke tetovanie v podobe dvoch kruhov.

Akékoľvek poznatky k hľadanej osobe oznámte na OPaKTČ OKP OR PZ Poprad, č. t. 0961 89 3371, resp. na linku 158. Informácie môžete poskytnúť aj prostredníctvom našej facebookovej stránky Policajného zboru.

Mohlo by Vás zaujímať
Požiar v jednom z prešovských bytov
Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Prešove začal trestné stíhanie vo veci prečinu všeobecného ohrozenia, ku ktorému došlo 13.01.2020 vo večerných hodinách v jednom z bytov na Ul. Čapajevovej v Prešove.
Pátranie po nezvestnej osobe
René SCHNEIDER, nar. 09. 01. 1989, bytom Kežmarok, Kukučínova 2031/33
Vicepremiér ocenil náčelníka prešovskej mestskej polície
Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Richard Raši dnes osobne ocenil náčelníka Mestskej polície v Prešove Jána Andrejka, za jeho dlhoročnú iniciatívu v oblasti sociálneho zabezpečenia mestských policajtov.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.