Nedeľa, 05. apríl 2020
Meniny má Miroslava | zajtra Irena

Vicepremiér ocenil náčelníka prešovskej mestskej polície

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Richard Raši dnes osobne ocenil náčelníka Mestskej polície v Prešove Jána Andrejka, za jeho dlhoročnú iniciatívu v oblasti sociálneho zabezpečenia mestských policajtov.

Vicepremiér Richard Raši sa počas svojej návštevy v Prešove stretol s náčelníkom prešovskej mestskej polície Jánom Andrejkom, ktorému venoval plaketu so symbolom štátnosti Slovenska. Raši sa náčelníkovi poďakoval za jeho intervenciu z pozície prezidenta Združenia mestských a obecných polícií pri presadzovaní výsluhového dôchodku pre mestských a obecných policajtov. Bez zmeny zákona by museli mestskí policajti pracovať o 8 rokov dlhšie.

Ján Andrejko na záver zdôraznil, že týmto spôsobom sa podarilo zabezpečiť lepšie postavenie pre zamestnancov mesta, ku ktorým patria aj mestskí policajti.

Mohlo by Vás zaujímať
Mimoriadna situácia: Mestská polícia v Prešove kontroluje prevádzky
Prešovská mestská polícia je dennodenne v teréne a vykonáva kontroly v baroch, kaviarňach a zábavných podnikoch na území mesta Prešov. Zároveň upozorňuje občanov v skupinkách, pomáha pri vstupoch do nemocnice a kontroluje dianie v meste pomocou kamier. Riešila však už aj útok psov.
Opatrenia v súvislosti s mimoriadnou situáciou
V súvislosti s vyhlásenou mimoriadnou situáciou v našej krajine a opatreniami prijatými na zamedzenie šírenia koronavírusu budú
Dopravná nehoda medzi OMV a vlakom
Dňa 01.04.2020 v čase okolo 07:00 hod. došlo v katastrálnom území obce Bartošovce k dopravnej nehode medzi osobným motorového vozidlom zn. Dacia Sandero, ktoré viedol 47 ročný muž z obce Bartošovce a osobným vlakom smerujúcim z mesta Bardejov do mesta Prešov.
Výzva pre seniorov.
Policajti v niektorých okresoch zaznamenali v posledných týždňoch niekoľko pokusov podvodníkov vyťažiť z mimoriadnej situácie a „hyenisticky" sa priživiť na dôchodcoch. Podvodníci kontaktujú seniorov a chcú im napríklad merať teplotu, ponúkajú pochybné lieky, dezinfekcie či rúška.
Pátranie po nezvestnej osobe
Dominika Pužová, nar. 2005, trv. bytom Ul. Cintorínska 833/92, Čemerné, Vranov nad Topľou
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.