Nedeľa, 05. apríl 2020
Meniny má Miroslava | zajtra Irena

K vynoveným prešovským škôlkam pribudla aj MŠ Sládkovičova

Mesto Prešov pokračuje v rekonštrukciách materských škôl. Obnovou už prešla aj MŠ Sládkovičova. Rekonštrukciu za takmer 140 tisíc eur mesto financovalo z vlastných zdrojov.

MŠ Sládkovičova
MŠ Sládkovičova

Deti zo škôlky na Sládkovičovej ulici sa už tešia z nových priestorov. Mesto zrealizovalo rekonštrukciu budovy z dôvodu rozširovania kapacity materskej školy. Realizácia pozostávala z rekonštrukcie funkčných častí interiéru Materskej školy, vďaka ktorej bol v budove zriadený sklad potravín, kancelária a denná miestnosti. Výstavbou sa podarilo získať aj ďalšie kapacity v kuchyni, jedálni a WC pre zamestnancov aj pre deti.

V budove škôlky boli osadené aj nové interiérové dvere vo vytypovaných miestnostiach, pribudli nové obklady a dlažby v hygienických zariadeniach, nové podlahové krytiny a nové omietky. Obnovou prešli aj zdravotechnika, vzduchotechnika, rozvody, ústredné vykurovanie a kanalizačná prípojka.

Celkové náklady na rekonštrukciu predstavujú 137 748,52 €. Všetky práce realizovalo mesto z vlastných zdrojov.

MŠ Sládkovičova je škôlka rodinného typu a je jedinou škôlkou v Prešove s vyučovacím jazykom ukrajinským.

Mohlo by Vás zaujímať
Aktualizácia: Finálové kolo súťaže Talent základných škôl regiónu Šariš sa ruší
Celoslovenská iniciatíva Rozumieme nadanými vyhlásila prostredníctvom projektu Nadané dieťa súťaž Talent základných škôl regiónu Šariš. Súťaž je určená pre žiakov 5. - 9.ročníka základných škôl. Záštitu nad súťažou talentovaných žiakov prevzala primátorka mesta Prešov Ing. Andrea Turčanová.
Prešovskí žiaci sa naplno učia aj keď musia byť doma
Prešovské základné školy sú zatvorené od 13. marca a žiaci si už odvtedy zvykli na nový režim. Učia sa priamo z domu, pričom novozavedený systém si pochvaľujú rodičia aj učitelia.
Iniciatíva Rozumieme nadaným zverejnila exkluzívne testy pre žiakov
Vzhľadom na aktuálnu mimoriadnu situáciu zverejnila iniciatíva Rozumieme nadaným po prvýkrát testy finálových kôl celoslovenskej súťaže Logická olympiáda. Zasúťažiť si tak teraz môžu všetky nadané deti.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.