Streda, 15. júl 2020
Meniny má Henrich | zajtra Drahomír

Národný týždeň manželstva v Prešove ponúkne bohatý program

V pondelok 10. februára 2020 sa začína Národný týždeň manželstva. Jubilejný 10. ročník opäť prinesie množstvo zaujímavých podujatí pre manželov aj zľavy vo vybraných prevádzkach.

NTM 2020 -plagát
NTM 2020 -plagát

Národný týždeň manželstva sa uskutoční už tradične vo valentínskom týždni od pondelka do nedele. Tento rok je to v termíne od 10. do 16.februára 2020.

Aj tento rok je pre Prešovčanov pripravený bohatý a zaujímavý program. Navštíviť môžu rôzne kultúrno-spoločenské, športové, prednáškové i duchovné aktivity.

V dňoch 10. - 16. februára v čase otváracích hodín Krajského múzea v Prešove bude v jeho priestoroch k dispozícii historický rám a fotorekvizity, čo je pre manželov príležitosť urobiť si zaujímavú a veselú spoločnú fotografiu.

V pondelok 10.2. môžu manželia stráviť skvelý Tanečný večer v PKO Čierny orol v Prešove a pod vedením skúseného tanečného lektora zlepšiť svoje tanečné umenie. V utorok 11.2. na nich čaká umelecký zážitok v Krajskom múzeu v Prešove na vernisáži fotografií v rámci celokrajskej Fotosúťaže Náš príbeh. V stredu 12.2. si manželia v Prešove môžu vyjsť za kultúrou do Divadla Alexandra Duchnoviča, kde je pre nich pripravené divadelné predstavenie pod názvom "V šere hľadiska." Hvezdáreň a planetárium v Prešove usporiada pre manželov Rande pod hviezdami vo štvrtok 13.2. V ten istý deň bude v Konkatedrále sv. Mikuláša celebrovať sv. omšu za manželov spojenú s obnovou manželských sľubov pomocný biskup košickej arcidiecézy Mons. Marek Forgáč. Na Valentína 14.2. môžu manželia zažiť rovno 3 podujatia - besedu, klavírny večer či divadelné predstavenie v príjemnej atmosfére čokoládovne.

V sobotu 15.2. si manželia môžu zmerať sily na bowlingovom turnaji a Národný týždeň manželstva ukončí Večer príbehov v nedeľu 16.2.

Počas celého Národného týždňa manželstva bude pre manželov v Prešove k dispozícii každý pracovný deň od 18.00 hod. do 20.00 hod. aj individuálne poradenstvo.

V rámci podpory Národného týždňa manželstva 2020 v Prešove bude v čase trvania akcie od 10. do 16. februára nasvietené priečelie budovy historickej radnice v Prešove a Vodárenskej veže na červeno.

Viac o podujatiach Národného týždňa manželstva nájdete na webovej stránke https://www.ntmpo.sk/program a o zľavách pre manželov v Prešove na adrese https://www.ntmpo.sk/zlavy/

Viac informácií o Národnom týždni manželstva nájdete na www.ntm.sk

Jubilejný 10.ročník Národného týždňa manželstva (NTM) si od svojho uvedenia pomerne rýchlo získal množstvo priaznivcov a medzi Slovákmi sa udomácnil. Dôležitým posolstvom Národného týždňa manželstva je myšlienka, že o manželstvo sa treba starať a súčasne vyzýva manželské dvojice využiť príležitosť posilniť, prehĺbiť, prípadne dať do poriadku svoj vzťah.

Aktuálny ročník kampane je takto predznamenaný heslom NÁŠ PRÍBEH. Každé manželstvo je jedinečné a každá dvojica si píše svoj vlastný príbeh. Téma 10-teho ročníka vytvára príležitosť zastaviť sa, pripomenúť si spoločnú históriu a motivuje k vďačnosti.

Mohlo by Vás zaujímať
AKTUALIZÁCIA: Mestský úrad v Prešove bude od 22. júna fungovať v štandardnom režime
Mestský úrad v Prešove sa opäť otvára pre verejnosť. Naďalej je však potrebné dodržiavať protiepidemiologické opatrenia.
Burza starožitností sa po pauze vracia na Hlavnú ulicu
V centre Prešova sa opäť uskutoční Burza starožitností a kuriozít. Zberateľské predmety si na Hlavnej ulici môžu občania pozrieť už tento piatok 19. júna 2020.
Mesto Prešov pokračuje v kosení verejnej zelene
V Prešove sa od začiatku mája kosí verejná zeleň. Pracovníci postupne kosia líniovú a parkovú zeleň vo vlastníctve mesta.
Počas leta čaká Prešovčanov v areáli kúpaliska Delňa množstvo noviniek
Obľúbené letné kúpalisko Delňa sa pripravuje na príchod prvých návštevníkov. Areál kúpaliska je otvorený už teraz. Prešovčania si tu môžu prísť oddýchnuť, alebo si zašportovať.
Prešovskí cyklisti môžu od júna naplno využívať všetky cykloprístrešky
So začínajúcou cyklistickou sezónou mesto Prešov rozbieha ostrú prevádzku cykloprístreškov, ktoré sú plne pripravené na používanie. Elektronické čipy k prístreškom si môžu užívatelia zapožičať na jeden deň, alebo na celý rok priamo na mestskom úrade.
Spoločnosť HSF System SK dokončila projekty v Prešove za 20 mil. eur
Hobby Park v Prešove sa rozrástol o obchodný dom ASKO – NÁBYTOK. Stavbu realizovala ako generálny dodávateľ slovenská stavebná spoločnosť HSF System SK. Je to pre ňu už tretí projekt v poradí v tejto obchodnej zóne. Všetky objekty tu vyrástli za necelé dva roky. Developerom je slovensko-rakúska spoločnosť Atrios.
Na Sekčove vodiči jazdia po vynovenej križovatke
Na križovatke Armádneho Generála Svobodu – Zemplínska bol vymenený rozpadnutý asfalt a poškodené vpusty dažďovej kanalizácie. Opravené sú už aj zálivy na neďalekej zastávke Martina Benku, ktoré slúžia pre vozidlá MHD.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.