Pondelok, 13. júl 2020
Meniny má Margita | zajtra Kamil

Výzva pre verejnosť – dopravná nehoda dňa 16.01.2020 medzi obcami Malý Šariš a Veľký Šariš

Na ceste III. triedy č. 3430 medzi obcami Malý Šariš a Veľký Šariš došlo dňa 16.01.2020 v čase o 15.45 hodine k dopravnej nehode.

Doposiaľ nestotožnený vodič viedol vozidlo zn. Škoda Octavia, s prešovským evidenčným číslom, v smere od Malého Šariša na Veľký Šariš. Pred obcou Veľký Šariš po prejazde ľavotočivou zákrutou zišiel s vozidlom mimo vozovku vpravo. Tam ostalo vozidlo prevrátené na streche. Po príchode hliadky Obvodného oddelenia Policajného zboru Veľký Šariš na miesto dopravnej nehody, sa pri tomto vozidle nachádzali dve osoby (z ktorých doposiaľ nie je stanovené, kto bol vodičom uvedeného vozidla). Z výpovede svedka, ktorý uvedenú nehodu nahlásil vyplýva, že vodič uvedeného vozidla, mal byť mladšieho veku a špinavý od blata, po nehode z miesta odišiel do obce Malý Šariš a to tak, že ho z miesta nehody mal odviezť doposiaľ nezistený vodič vozidla zn. WV Sharan alebo Seat Alhambra (staršej výroby s nezisteným evidenčným číslom).

Z dôvodu objektívneho prešetrenia okolnosti tejto dopravnej nehody žiadame vodičov, ktorí v tom čase jazdili na uvedenom úseku (respektíve vodiča), ktorý z uvedeného miesta dopravnej nehody odviezol mladého zablateného vodiča vozidla zn. Škoda Octavia do obce Malý Šariš, ako aj občanov, ktorí sa v tom čase nachádzali v blízkosti miesta dopravnej nehody a mohli by poskytnúť informácie o nej aby sa prihlásili na tel. č. 0961 803514 alebo na tel. č. 158. Občania tak môžu urobiť aj osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo na našej facebokovej stránke Policajného zboru.

Mohlo by Vás zaujímať
Poškodených 73 poštových schránok
Správca bytového domu na Ul. Mirka Nešpora v Prešove včera (16.06.2020) osobne na polícii oznámil, že došlo k poškodeniu poštových schránok.
Podvodné konanie neznámych osôb
V poslednom období sa množia trestné oznámenia na podvodné konania neznámych osôb, ktoré za účelom vylákania finančných prostriedkov oslovia predovšetkým seniorov a to prostredníctvo telefónnej komunikácie zo zahraničia.
Vrátili ste sa z rizikovej krajiny? Chráňte seba aj ostatných
Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Prešove informuje občanov, ktorí sa vrátili z rizikových krajín, aby dodržiavali usmernenia Úradu verejného zdravotníctva SR. V prípade ich nerešpektovania hrozí sankcia.
Pátranie po nezvestnej osobe
Jaroslav SCHWARZBACHER, nar.10.11.1960, bytom Prešov, Vihorlatská 16.
Preventívna environmentálna akcia
Vzhľadom na nepriaznivú situáciu na úseku ochrany rastlín a živočíchov ako aj na časté porušovanie zákona o cestnej premávke, policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Prešove, Starej Ľubovni a Bardejove vykonali počas uplynulého víkendu v spolupráci s Hasičským a záchranným zborom Krajského riaditeľstva v Prešove, štátnou ochranou prírody a pracovníkmi Okresného úradu odboru lesného hospodárstva v Prešove, preventívno-bezpečnostnú akciu s krycím názvom „NATURA“.
Mestská polícia Prešov zastavila na Sekčove vodiča, ktorý šoféroval pod vplyvom alkoholu
Mestská polícia Prešov pri vykonávaní hliadkovej činnosti zastavila podozrivého vodiča. Dychová skúška uňho potvrdila prítomnosť alkoholu.
Zaistili sme 1,5 tony drog z Mexika! Záchyt, aký na Slovensku nemá obdobu
Úlovok drog, aký nemá v histórii Slovenska obdobu! Príslušníci finančnej správy z Colného úradu Nitra zabránili, aby sa na čierny trh dostalo 1,5 tony drog. Skrýšu drog dovážaných z Mexika objavili príslušníci finančnej správy aj za pomoci služobného psa finančnej správy vycvičeného na vyhľadávanie drog. Prípad z hľadiska vecnej príslušnosti postúpila finančná správa polícii.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.