Utorok, 18. február 2020
Meniny má Jaromír | zajtra Vlasta

Výzva pre verejnosť – dopravná nehoda dňa 16.01.2020 medzi obcami Malý Šariš a Veľký Šariš

Na ceste III. triedy č. 3430 medzi obcami Malý Šariš a Veľký Šariš došlo dňa 16.01.2020 v čase o 15.45 hodine k dopravnej nehode.

Doposiaľ nestotožnený vodič viedol vozidlo zn. Škoda Octavia, s prešovským evidenčným číslom, v smere od Malého Šariša na Veľký Šariš. Pred obcou Veľký Šariš po prejazde ľavotočivou zákrutou zišiel s vozidlom mimo vozovku vpravo. Tam ostalo vozidlo prevrátené na streche. Po príchode hliadky Obvodného oddelenia Policajného zboru Veľký Šariš na miesto dopravnej nehody, sa pri tomto vozidle nachádzali dve osoby (z ktorých doposiaľ nie je stanovené, kto bol vodičom uvedeného vozidla). Z výpovede svedka, ktorý uvedenú nehodu nahlásil vyplýva, že vodič uvedeného vozidla, mal byť mladšieho veku a špinavý od blata, po nehode z miesta odišiel do obce Malý Šariš a to tak, že ho z miesta nehody mal odviezť doposiaľ nezistený vodič vozidla zn. WV Sharan alebo Seat Alhambra (staršej výroby s nezisteným evidenčným číslom).

Z dôvodu objektívneho prešetrenia okolnosti tejto dopravnej nehody žiadame vodičov, ktorí v tom čase jazdili na uvedenom úseku (respektíve vodiča), ktorý z uvedeného miesta dopravnej nehody odviezol mladého zablateného vodiča vozidla zn. Škoda Octavia do obce Malý Šariš, ako aj občanov, ktorí sa v tom čase nachádzali v blízkosti miesta dopravnej nehody a mohli by poskytnúť informácie o nej aby sa prihlásili na tel. č. 0961 803514 alebo na tel. č. 158. Občania tak môžu urobiť aj osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo na našej facebokovej stránke Policajného zboru.

Mohlo by Vás zaujímať
Obvinený z trestného činu neposkytnutia pomoci
V piatok 24.01.2020 podvečer došlo v Prešove na Ul. Budovateľskej k smrteľnej dopravnej nehode, pri ktorej vyhasol život 73 ročnej Prešovčanky.
Výtržnosť v trolejbuse
Vodič MHD v utorok (04.02.2020) popoludní oznámil na linku 158, že vo vozidle má výtržníka. Na miesto udalosti bola okamžite vyslaná policajná hliadka.
Pátranie po hľadanej osobe
Peter KLEIN, nar. 29.11.1994, bytom Svit, Kpt. Nálepku č. 941
Vicepremiér ocenil náčelníka prešovskej mestskej polície
Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Richard Raši dnes osobne ocenil náčelníka Mestskej polície v Prešove Jána Andrejka, za jeho dlhoročnú iniciatívu v oblasti sociálneho zabezpečenia mestských policajtov.
Pátranie po hľadanej osobe
Štefan NOVÁK, nar. 26.12.1974, bytom Prešov
Opatrnosti nikdy nie je dosť!
Na linku 158 včera (05.02.2020) podvečer telefonicky oznámil 49 ročný Pezinčan krádež čašníckej peňaženky z nákladného motorového vozidla.
Pátranie po hľadanej osobe
Kristián DELEMAN, nar. 23. 08. 1999, bytom Poprad
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.