Streda, 01. apríl 2020
Meniny má Hugo | zajtra Zita

Spevácke hviezdy pomôžu Sabinke, tradičný rockový večer ponúkne skvelé hity

Siedmy ročník tradičného podujatia Rockový večer sa uskutoční 22. februára 2020, vstupné je dobrovoľné a celý výťažok bude venovaný dvojročnej Sabinke.

rockovy vecer Snina Archiv
rockovy vecer Snina Archiv

Finalistka Superstar 2018, víťaz Košického zlatého pokladu, ale aj stálica slovenskej hudobnej scény svojími vystúpeniami podporia benefičný koncert Rockový večer.

Už siedmy ročník tradičného charitatívneho podujatia sa uskutoční 22. 2. 2020 od 18.00 v Mestskom kultúrnom a osvetovom stredisku v Snine. Vstupné je dobrovoľné a celý výťažok bude venovaný dvojročnej Sabinke Popovičovej, ktorá trpí detskou mozgovou obrnou (DMO).

Headlinerom večera je skupina Gladiátor. „Sme radi že sme boli oslovení pomôcť svojou hudbou a tak podporiť myšlienku - ideu  pomoci ľuďom ktorí to potrebujú, “ hovorí Miko Hladký. Pre divákov si pripravili rockové vypaľovačky ako Hlavu maj hore, Nemôžem dýchať či Bonboniéra. Na východ Slovenska sa veľmi tešia a koncertom chcú poďakovať všetkým, ktorí pomohli, pomáhajú a budú pomáhať.

Na podujatí zaznie aj emotívna a úspešná skladba Anjel od talentovanej speváčky Karmen Pál-Baláž. „Tento ročník budem súčasťou benefičného koncertu v Snine aj ja, som rada, že som dostala pozvanie. Teším sa na podujatie, na stretnutie s muzikantmi, a verím, že príde veľa ľudí, aby sme spoločne pomohli, “ vraví finalistka Superstar 2018.

Skladby Lúč a Žena, známe aj z éterov rádií, zaspieva Tomáš Buranovský aka. Buranowski. „Ďakujem, že 22. februára budem môcť byť súčasťou koncertu a že všetci spolu podporíme krásnu vec, “ povedal sympatický spevák, ktorý sa v roku 2010 stal víťazom Košického zlatého pokladu a známy je aj účinkovaním v SuperStar či ďalšej šou Česko Slovensko má talent.

Rockový večer, ktorý organizuje Občianske združenie Miňo,   je spomienkou na bubeníka Milana „Miňa“ Kočana.

„Na nášho syna spomíname neustále. Nič nezacelí tu dieru v srdci, ktorú nám spôsobila jeho strata. Pomáha nám však v jeho mene šíriť dobro a pomáhať tak tým, ktorí to skutočne potrebujú, “ povedal otec mladíka Miňo Kočan st.

Poklonu rodičom za to, že po tom, čo sa stalo ich synovi, našli v sebe silu usporadúvať koncerty na pomoc iným, zložil aj Buranowski. „Dnes, keď vidíme, že sa do popredia spoločnosti, aj tej najvyššej, dostáva nenávisť a honba za majetkom niektorých ľudí zbavuje zábran, je veľmi dôležité odpovedať opačnou kartou. Snahou pomáhať a poukazovať na tie pravé, ľudské hodnoty, “ povedal.

Moderátorom večera, podobne ako tomu bolo aj počas predchádzajúcich šiestich ročníkov, bude Marek Lacko, ktorý vystúpi aj so svojou skupinou Fictive Marry. „Náš Miňko by mal obrovskú radosť, keby videl, že aj jeho vášňou - hudbou môžeme podporiť choré detičky, “ doplnila mamička Alenka Kočanová.
 
Video Gladiator: https://www.youtube.com/watch?v=jkRa4uIM1Fs
Video Buranowski: https://www.youtube.com/watch?v=B9h80hFbfuE
Video Karmen Pal Balaz: https://www.youtube.com/watch?v=H7djqi_A2Ss
Video Fictive Marry: https://www.youtube.com/watch?v=XYQxDom6aN4

banner 3000 sirka tlac

banner 3000 sirka tlac
FB BURANOWSKI

FB BURANOWSKI
FB KARMEN PAL BALAZ

FB KARMEN PAL BALAZ
FB KARMEN PAL BALAZ

FB KARMEN PAL BALAZ
FICTIVE MARRY archiv

FICTIVE MARRY archiv
GLADIATOR FB

GLADIATOR FB
Archív GLADIATOR

Archív GLADIATOR
FB BURANOWSKI

FB BURANOWSKI
Mohlo by Vás zaujímať
V Prešove bude scénické čítanie Vagína Monológy
Keď sa ženy dostanú na pódium, dejú sa neuveriteľné veci, pretože ich témy a záležitosti, sú vyjadrené, vypočuté a konfrontované, aby ich všetci bez rozdielu videli a počuli.
Kostoly sú zatvorené, prešovskí veriaci môžu bohoslužby sledovať v médiách
Verejné bohoslužby sa na Slovensku nebudú sláviť až do konca marca. Rozhodla o tom Konferencia biskupov Slovenska. Prešovskí veriaci však môžu bohoslužby sledovať prostredníctvom médií.
Krajská knižnica P. O. Hviezdoslava v Prešove oslavuje v tomto roku 95. výročie svojho založenia
Výročie sa rozhodla osláviť celoročnou aktivitou 95 knižničných radostí.
Vernisáž v Caraffke nahradí slávnostná dernisáž
Mestská Galéria Caraffka od štvrtka 12. marca sprístupní výstavu Bienále maľby, kresby, grafiky a počítačovej grafiky. V súvislosti s nariadením Ústredného krízového štábu SR však ruší dnešnú vernisáž.
Jana Kirschner a Vojtěch Dyk zverejnili novú skladbu s názvom Na okamih. Autorom videoklipu je Juraj Johanides.
Jana Kirschner a Vojtěch Dyk vítajú jar videoklipom “Na okamih”. Dôležitým motívom videopríbehu je rozkvitnutá a vädnúca kytica, ktorá metaforicky zobrazuje vzťahy, boje a zmierenia.
Paci Pac zabávajú deti prostredníctvom online koncertov
Aj jedna z najúspešnejších slovenských formácií, ktorá už niekoľko rokov zabáva a vzdeláva malé deti prostredníctvom pesničiek, si uvedomuje spoločenskú zodpovednosť v týchto náročných časoch. Zatvorené školy a materské škôlky v dôsledku prevencie pred šíriacim sa vírusom COVID-19 doslova „uväznili“ deti doma, a práve preto sa Paci Pac rozhodli potešiť svojich malých fanúšikov v pohodlí ich detských izieb či obývačiek.
OneRepublic piesňou Better Days predpovedá lepšie časy. Okrem povzbudenia novým singlom aj pomáhajú!
Svetlo sveta uzrel nový singel kapely OneRepublic. Vznikol počas dobrovoľnej karantény členov skupiny. Pieseň Better Days je plná nádeje a vyzýva ľudí k optimizmu. Časť výnosu z predaja singla poputuje fondu COVID-19 Relief Fund nadácie MusiCares na pomoc umelcom, ktorých živobytie bolo ovplyvnené pandémiou.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.