Streda, 15. júl 2020
Meniny má Henrich | zajtra Drahomír

Spevácke hviezdy pomôžu Sabinke, tradičný rockový večer ponúkne skvelé hity

Siedmy ročník tradičného podujatia Rockový večer sa uskutoční 22. februára 2020, vstupné je dobrovoľné a celý výťažok bude venovaný dvojročnej Sabinke.

rockovy vecer Snina Archiv
rockovy vecer Snina Archiv

Finalistka Superstar 2018, víťaz Košického zlatého pokladu, ale aj stálica slovenskej hudobnej scény svojími vystúpeniami podporia benefičný koncert Rockový večer.

Už siedmy ročník tradičného charitatívneho podujatia sa uskutoční 22. 2. 2020 od 18.00 v Mestskom kultúrnom a osvetovom stredisku v Snine. Vstupné je dobrovoľné a celý výťažok bude venovaný dvojročnej Sabinke Popovičovej, ktorá trpí detskou mozgovou obrnou (DMO).

Headlinerom večera je skupina Gladiátor. „Sme radi že sme boli oslovení pomôcť svojou hudbou a tak podporiť myšlienku - ideu  pomoci ľuďom ktorí to potrebujú, “ hovorí Miko Hladký. Pre divákov si pripravili rockové vypaľovačky ako Hlavu maj hore, Nemôžem dýchať či Bonboniéra. Na východ Slovenska sa veľmi tešia a koncertom chcú poďakovať všetkým, ktorí pomohli, pomáhajú a budú pomáhať.

Na podujatí zaznie aj emotívna a úspešná skladba Anjel od talentovanej speváčky Karmen Pál-Baláž. „Tento ročník budem súčasťou benefičného koncertu v Snine aj ja, som rada, že som dostala pozvanie. Teším sa na podujatie, na stretnutie s muzikantmi, a verím, že príde veľa ľudí, aby sme spoločne pomohli, “ vraví finalistka Superstar 2018.

Skladby Lúč a Žena, známe aj z éterov rádií, zaspieva Tomáš Buranovský aka. Buranowski. „Ďakujem, že 22. februára budem môcť byť súčasťou koncertu a že všetci spolu podporíme krásnu vec, “ povedal sympatický spevák, ktorý sa v roku 2010 stal víťazom Košického zlatého pokladu a známy je aj účinkovaním v SuperStar či ďalšej šou Česko Slovensko má talent.

Rockový večer, ktorý organizuje Občianske združenie Miňo,   je spomienkou na bubeníka Milana „Miňa“ Kočana.

„Na nášho syna spomíname neustále. Nič nezacelí tu dieru v srdci, ktorú nám spôsobila jeho strata. Pomáha nám však v jeho mene šíriť dobro a pomáhať tak tým, ktorí to skutočne potrebujú, “ povedal otec mladíka Miňo Kočan st.

Poklonu rodičom za to, že po tom, čo sa stalo ich synovi, našli v sebe silu usporadúvať koncerty na pomoc iným, zložil aj Buranowski. „Dnes, keď vidíme, že sa do popredia spoločnosti, aj tej najvyššej, dostáva nenávisť a honba za majetkom niektorých ľudí zbavuje zábran, je veľmi dôležité odpovedať opačnou kartou. Snahou pomáhať a poukazovať na tie pravé, ľudské hodnoty, “ povedal.

Moderátorom večera, podobne ako tomu bolo aj počas predchádzajúcich šiestich ročníkov, bude Marek Lacko, ktorý vystúpi aj so svojou skupinou Fictive Marry. „Náš Miňko by mal obrovskú radosť, keby videl, že aj jeho vášňou - hudbou môžeme podporiť choré detičky, “ doplnila mamička Alenka Kočanová.
 
Video Gladiator: https://www.youtube.com/watch?v=jkRa4uIM1Fs
Video Buranowski: https://www.youtube.com/watch?v=B9h80hFbfuE
Video Karmen Pal Balaz: https://www.youtube.com/watch?v=H7djqi_A2Ss
Video Fictive Marry: https://www.youtube.com/watch?v=XYQxDom6aN4

banner 3000 sirka tlac

banner 3000 sirka tlac
FB BURANOWSKI

FB BURANOWSKI
FB KARMEN PAL BALAZ

FB KARMEN PAL BALAZ
FB KARMEN PAL BALAZ

FB KARMEN PAL BALAZ
FICTIVE MARRY archiv

FICTIVE MARRY archiv
GLADIATOR FB

GLADIATOR FB
Archív GLADIATOR

Archív GLADIATOR
FB BURANOWSKI

FB BURANOWSKI
Mohlo by Vás zaujímať
Letný večer s atmosférou ako vo vinici môžete zažiť aj v AUTOkine pod Hradom Šariš
AUTOkino pod Hradom Šariš je späť. Po minuloročnom úspechu organizátori opäť potešia nadšencov kinematografie, ktorí si obľúbili filmové zážitky pod holým nebom. Tento rok sa bude premietať dokonca dvakrát.
Festival Filmová noc na hrade (FNNH) bude mať toto leto pauzu, fanúšikov však čaká prekvapenie v podobe „Síkrit FNNH“
Unikátny festival plný filmových zážitkov pod holým nebom - Filmová noc na hrade (FNNH), bude mať tento rok neplánovanú pauzu. Organizátori presúvajú 9. ročník na rok 2021.
Galéria Caraffka dala priestor talentovaným umelcom
V mestskej galérii Caraffka sa uskutočnila výstava talentovaných umelcov, ktorí nie sú absolventmi vysokých škôl umeleckého smeru, no dokážu vytvoriť jedinečné umelecké diela.
Príďte s deťmi stráviť skvelý víkend do Jazdeckého areálu v Prešove
Mesto Prešov pozýva všetky deti a ich rodičov stráviť skvelý víkend plný zábavy v Jazdeckom areáli. Pripravený je program plný zábavy a nebude chýbať ani jazda na koni.
Komajota odohrá prvý po-korona koncert v Žiline
Prešovská skupina Komajota hlási návrat na koncertné pódiá. Už tento piatok 19.6. sa predstaví naživo v žilinskom klube Smer Klub 77. Po dvoch online koncertoch, ktoré absolvovala počas uplynulého obdobia, kedy boli kluby úplne zatvorené sa hudobníci tešia, že budú môcť opäť stretnúť svojich fanúšikov naživo. Koncert sa uskutoční za dodržania aktuálnych hygienicko-bezpečnostných pokynov Úradu verejného zdravotníctva.
Podajte ďalej knihu a nenechajte si ujsť letné handmade trhy
Už tento piatok 3.7.2020 môžete na Floriánovej ulici zažiť obľúbené podujatie Podaj ďalej knihu a letné handmade trhy. Deti sa môžu tešiť aj na interaktívne čítanie či kreslenie.
Po dvoch rokoch ožíva na Zelenej vode OpenJazzFest
Priaznivci nielen jazzovej hudby sa môžu tento rok tešiť na festival, ktorý absentoval posledné dva roky v kalendári open air podujatí. Už tradične sa bude konať na brehu jazera v prírodnom amfiteátri vo skvelej a takmer rodinnej atmosfére. „Snažíme sa navrátiť náš festival na Zelenú vodu napriek pandémii aj zlej ekonomickej atmosfére v spoločnosti. Bude to zrejme jediný jazzový letný festival na Slovensku, aj keď tentokrát v jednodňovej verzii. Veríme, že nás naši diváci neopustili a prídu nás podporiť„ konštatuje Tibor Zelenay , dramaturg a riaditeľ festivalu.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.