Streda, 01. apríl 2020
Meniny má Hugo | zajtra Zita

Na križovatke Okružná - Požiarnická dočasne vypnú semafory

Mesto Prešov upozorňuje vodičov a všetkých účastníkov cestnej premávky na dočasné vypnutie cestnej svetelnej signalizácie na križovatke Okružná - Požiarnická.

Na križovatke ulíc Okružná - Požiarnická bude v utorok, dňa 25. februára 2020 v čase od 9:30 do 11:30 hod. , dočasne vypnutá cestná svetelná signalizácia.

Dôvodom je výmena stožiara cestnej svetelnej signalizácie poškodeného po dopravnej nehode.

V prípade obmedzenia plynulosti cestnej premávky bude križovatka riadená príslušníkom dopravnej polície.

Mohlo by Vás zaujímať
Všetko o MHD v Prešove počas mimoriadnej situácie
Od vyhlásenia mimoriadnej situácie na Slovensku sa začal počet cestujúcich v MHD nepravidelne meniť. Dopravný podnik mesta Prešov preto v týchto dňoch pozorne monitoruje obsadenosť jednotlivých vozidiel a operatívne dopĺňa mimoriadne spoje, prípadne nahrádza krátke autobusy dlhými kĺbovými vozidlami, v snahe minimalizovať riziko šírenia nákazy koronavírusu a zachovať dostupnosť spojov pre ľudí, ktorí dochádzajú do zamestnania.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.