Nedeľa, 05. apríl 2020
Meniny má Miroslava | zajtra Irena

PRESOV KARATE KIDS opäť úžasne bodovali na ťažkých súťažiach

Gerda, Gurková, Jack Huang, Pépichová, Bdžochová a Veverka - Nové prešovské super talenty.

PRESOV KARATE KIDS NA GP SLOVAKIA 2020
PRESOV KARATE KIDS NA GP SLOVAKIA 2020

Prvou ťažkou skúškou mladých športovcov z Junioru Prešov bol MEMORIÁL Michala Bozogáňa, konaný v Košiciach dňa 11.01.2020 (0-2-7=9 medailí Junior Prešov ). Po vianočných sviatkoch plných voľna, jedla a zábavy nás ako každoročne čakala v Košiciach ťažká medzinárodná previerka našej výkonnosti. Detičky po sviatkoch nesklamali, oproti 3 kovom z minulého roka strojnásobili zbierku úspechov v ťažkej konkurencii. Ďakujeme za organizáciu tejto skvelej súťaže pre mladých karatistov Peťovi Bozogáňovi, ktorý každoročne pripraví super podujatie pre deti nielen z nášho klubu.

VÝSLEDKY PRESOV KARATE KIDS: https://www.sutazekarate.sk/sutaze_klubvysl.php?klub=79&sutaz=260

Ďalšou previerkou pre Prešovčanov bol ORAVA CUP 2020, dňa 01.02.2020 (1-0-6=7 medailí pre PRESOV KARATE KIDS !!) Slnečný víkend a PRESOV KARATE KIDS v akcii, na súťaži s medzinárodnou účasťou preverila naše prešovčatá dostatočne. Tie opätovne nesklamali a viaceré dosiahli na cenné kovy. Pred hlavnou časťou sezóny detí do 11 rokov, potešili trénerov najmä výkony najmenších PRESOV KARATE KIDS. Len tak ďalej a jar bude v znamení PREŠOVČAT.

Výsledky PRESOV KARATE KIDS na ORAVA CUP 2020: https://www.sutazekarate.sk/sutaze_klubvysl.php?klub=79&sutaz=303

Finálnou súťažou pre Prešovčanov v mesiaci február bolo 1. kolo SR Pohár detí, konané v Trenčíne, dňa 16.02.2020. KK JUNIOR PREŠOV obsadil celkové 9. miesto z 54 klubov z celého Slovenska v bodovacej štatistike a zisk 16-ich medailí (1-8-7)! Začiatok sezóny zastihol najmenšie PRESOV KARATE KIDS v ideálnej forme. Ziskom 16 medailí, potom čo nám viacerí ostali doma kvôli chrípke, detičky potešili výkonmi trénerov. Viacerí z nováčikov prelomili čakanie na medailu na vrcholových súťažiach, viacerí bodovali úplne prvýkrát, prvýkrát v Juniore kata v medailách dobieha kumite a všetci išli tak, že sme na nich boli hrdí. Ďakujeme rodičom, že sa nebojíte Vaše deti konfrontovať na súťažnej úrovni, ďakujeme že nám veríte. Potešili najmä Gerda, Gurková, Jack Huang, Pépichová, Bdžochová a Veverka, ktorí dosiahli svoje prvé cenné kovy na vrcholovej slovenskej karate scéne. V Prešove rastú ďalšie obrovské talenty.

Výsledky PRESOV KARATE KIDS: https://www.sutazekarate.sk/sutaze_klubvysl.php?klub=79&sutaz=327

Poslednou previerkou bolo GRAND PRIX SLOVAKIA 2020 v Bratislave, konané v dni 23.02 až 24.02.2020. Súťažilo 214 klubov, 32 krajín, 2118 entries a JUNIOR PREŠOV zaznamenal 2x bronz! Ťažký víkend plný bojov, super športový zážitok a perfektné skúsenosti. Také bolo GRAND PRIX SLOVAKIA 2020 v Bratislave, kde prešovčatá potvrdili náš správne nastavený smer. Ziskom bronzu potešili Kryštof Balucha a Veronika Jalowiczorová, avšak aj ostatní zápasníci nesklamali. Vyrovnané súboje a menej šťastia v rozhodujúcich chvíľach neznamená, že sú slabí. Naopak veríme, že im ich výkony dodajú chuť ďalej na sebe makať a čoskoro aj oni dosiahnu medailové odmeny na najťažších súťažiach.

SAMUEL VEVERKA STRIEBORNÝ NA 1. KOLE SR POHÁRA

SAMUEL VEVERKA STRIEBORNÝ NA 1. KOLE SR POHÁRA
SOŇA BDŽOCHOVÁ BOJUJE NA MMB 2020

SOŇA BDŽOCHOVÁ BOJUJE NA MMB 2020
TOBIAS GERDA ZÍSKAL STRIEBRO NA 1. KOLE SR POHÁRA

TOBIAS GERDA ZÍSKAL STRIEBRO NA 1. KOLE SR POHÁRA
VERONIKA JALOWICZOROVÁ NA GP SLOVAKIA 2020

VERONIKA JALOWICZOROVÁ NA GP SLOVAKIA 2020
PRESOV KARATE KIDS

PRESOV KARATE KIDS
PRESOV KARATE LADIES NA MMB 2020

PRESOV KARATE LADIES NA MMB 2020
DÁVID DANKOVIČ NA ORAVA CUP 2020
GRÉTA GURKOVÁ ZASAHUJE SÚPERKU NA 1. KOLE SR POHÁRA

GRÉTA GURKOVÁ ZASAHUJE SÚPERKU NA 1. KOLE SR POHÁRA
KRYŠTOF BALUCHA NA GP SLOVAKIA 2020

KRYŠTOF BALUCHA NA GP SLOVAKIA 2020
PRESOV KARATE KIDS NA 1. KOLE SR POHÁRA

PRESOV KARATE KIDS NA 1. KOLE SR POHÁRA
Mohlo by Vás zaujímať
Najlepšie armwrestlerky smerujú do Prešova!
Prvý krát v Prešove sa budú konať majstrovstvá Slovenska v pretláčaní rukou. Už 21.marca si v OC Epéria medzi sebou zmerajú sily najlepšie ženy na Slovensku. Neveríte? Príďte sa pozrieť!
3b PHbL: Posledný zdolal prvého a vírus žiaľ, porazil všetkých!
Tretím jarným (poz. 8.3.2020) a možno posledným kolom tejto sezóny pokračovala 3b Prešovská Hokejbalová liga zápasmi, v ktorých sme boli svedkami aj zatiaľ najväčšieho prekvapenia, keď „Dávid zdolal Goliáša“, z čoho môžu mať nakoniec najväčšiu radosť v Trebišove.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.