Nedeľa, 05. apríl 2020
Meniny má Miroslava | zajtra Irena

Kaufland v Ľuboticiach pri Prešove otvára prvú predajňu so zelenou strechou

Dňa 27. februára bude v Ľuboticiach na Bardejovskej ulici otvorená už 70. prevádzka Kauflandu. Prináša široký výber potravín vrátane slovenských či regionálnych produktov za výhodné ceny, a to všetko pod zelenou strechou.

Kaufland v Ľuboticiach pri Prešove poskytne svojim zákazníkom príjemný zážitok z nakupovania. Návštevníkov privíta otvorený priestor, takzvaný open mall, s farebne odlíšenými oddeleniami a piktogramami, vďaka ktorým v predajni rýchlo nájdu všetko, čo potrebujú. Hneď pri vstupe sa nachádza oddelenie čerstvého ovocia a zeleniny, pre tých najuponáhľanejších je pripravený regál rýchleho občerstvenia a nechýbajú ani samoobslužné pokladne. V priestore novej prevádzky sa nachádza aj lekáreň, predajňa tabakových výrobkov a predajňa občerstvenia.

Kaufland okrem čerstvého tovaru ponúka svojim zákazníkom široký sortiment potravinových a nepotravinových privátnych značiek, výrobkov slovenského pôvodu a značkových produktov. Na svoje si prídu aj vegáni a vegetariáni, ako aj zákazníci, ktorých trápia problémy s intoleranciou gluténu alebo laktózy.

„V Ľuboticiach pri Prešove pribudla ďalšia naša prevádzka. Veríme, že k nám prídu aj noví zákazníci a jednoducho u nás nájdu všetko, čo potrebujú. Okrem toho sa pri našej predajni nachádza aj detské ihrisko, ktoré prinesie do života miestnych ďalšie možnosti. Zároveň bude slúžiť zákazníkom a ich ratolestiam pre nové oživenie ich pravidelných nákupov, “ uviedla Lucia Langová, hovorkyňa spoločnosti Kaufland.

V deň otvorenia, vo štvrtok 27. februára, môžu zákazníci priamo v predajni vyhrať zaujímavé ceny. Od 17:00 ich moderátor Marcel Forgáč prevedie súťažou v rýchlovarení.

Kaufland myslí okrem komfortného a jednoduchého nákupu zákazníkov aj na ekologickú zodpovednosť. „Nová prevádzka v Ľuboticiach je výnimočná tým, že ako naša prvá na Slovensku bude mať strechu pokrytú rastlinami, “ uvádza ďalej Lucia Langová. Takéto zelené strechy sú populárnou formou rozšírenia zelene v mestách a prispievajú k okysličovaniu mestského vzduchu.

Predajňa navyše využíva systém rekuperácie, ktorý výrazne šetrí spotrebu energie, a tak aj prírodné zdroje. V praxi to znamená, že na vykurovanie svojich prevádzok využíva Kaufland namiesto palív ako vykurovací olej, plyn alebo drevo takmer výlučne odpadové teplo z chladiacich regálov. Energetickú úsporu prináša aj používanie LED osvetlenia a pri predajni sa nachádza tiež elektronabíjačka pre autá.

Celková rozloha areálu predajne s veľkosťou takmer dvoch futbalových ihrísk (20 130 m2) poskytne štedrý priestor aj na parkovanie. Vďaka svojmu umiestneniu je výborne a rýchlo dostupná aj pre obyvateľov z priľahlých obcí.

Mohlo by Vás zaujímať
COVID-19: Najnovšie informácie v súvislosti so šírením koronavírusu na území SR
V nemocniciach pomáhajú aj zdravotníci z Prešovskej univerzity
Vyše tridsať študentov z Fakulty zdravotníckych odborov (FZO) Prešovskej univerzity v Prešove (PU) vypomáhajú ako dobrovoľníci v nemocniciach a zdravotníckych zariadeniach. Fakulta taktiež disponuje 3D tlačiarňou a pre zdravotníkov bezplatne vyrába PET-G štíty.
Kaufland dočasne plošne skracuje otváracie hodiny
Upravené otváracie hodiny pre predajne naprieč Slovenskom začínajú platiť od dnes 23. marca 2020 a platiť budú až do odvolania.
14 jednoduchých krokov ku spomaleniu šírenia nákazy COVID-19
Dodržaním súboru krokov efektívne znížime mieru prenosu vírusu z človeka na človeka do takej podoby infekcie, ktorej priebeh predstavuje zásadný faktor strachu v našom okolí. Zmierni sa aj priebeh ochorenia v prípade rizikových skupín. Čím viac ľudí bude opatrenia dodržiavať, tým rýchlejšie sa vírus oslabí, zníži sa počet prenášačov a hostiteľov a pandémia sa spomalí
Opatrenia v súvislosti s mimoriadnou situáciou
V súvislosti s vyhlásenou mimoriadnou situáciou v našej krajine a opatreniami prijatými na zamedzenie šírenia koronavírusu budú
Park kultúry a oddychu v Prešove ruší všetky podujatia
PKO v Prešove ruší od 10.3.2020 až do odvolania všetky kultúrno-spoločenské a verejné podujatia vo všetkých svojich zariadeniach.
Čo robiť s použitými rúškami a ostatnými odpadmi?
Ochranné rúška na tvár sa v priebehu niekoľkých dní stali každodennou súčasťou našich životov. Je však dôležité, aby použité rúška neohrozili ďalších ľudí.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.