Nedeľa, 05. apríl 2020
Meniny má Miroslava | zajtra Irena

Najlepšie armwrestlerky smerujú do Prešova!

Prvý krát v Prešove sa budú konať majstrovstvá Slovenska v pretláčaní rukou. Už 21.marca si v OC Epéria medzi sebou zmerajú sily najlepšie ženy na Slovensku. Neveríte? Príďte sa pozrieť!

"Veľmi zaujímavé budú práve ženské kategórie, pretože v každej kategórii sa predstaví nejaká medailistka z majstrostiev Európy, či zo sveta. Ide o zvučné mena ako Snezhana Babaieva z Ukrajiny, Lucia Debnárová zo Senca, Rebeka Martinkovičová z Kráľovej pri Senci, Barbora Bajčiová z Oravy, Martina Sojková z Trnavy, Kristína Bobovčáková z Prešova a ďalšie... . ."

"Po 5 ročnej pauze sa za súťažný stôl postaví Veronika Očipová za prešovský klub, v kategórii ženy do 65 kg, kde očakávame zaujímavý súboj s Luciou Debnárovou (10 násobnou majsterkou sveta!). V najťažšej kategórii žien, môže byť zaujímavý zápas, medzi Kristínou Bobovčákovou a Barborou Bajčiovou. Určite budeme svedkami mnohých zaujímavých zápasov. Len pre víťazov kategórii máme prichystané špeciálne pamätné tričká, s ktorými sa budú môcť popýšiť iba majstri Slovenska. Pripravujeme sadu medailí, ktoré sa len tak bežne nedávajú na súťažiach, a je to opäť niečo netradičné, čo by malo zvýšiť jedinečnosť tohto podujatia. Plánujeme, aby sa súťažilo na 4 armwrestlingových stoloch. Ide o veľkú súťaž, pretože spolu bude 27 kategórii na pravú aj ľavú ruku, čo je oproti iným súťažiam dvojnásobný počet. Domáci šampionát je nomináciou na májové majstrovstvá Európy, ktoré budú v Maďarsku na Balatóne.“ Povedal organizátor a tréner prešovských armwrestlerov, Gabriel Harčarik.

Foto: Veronika Očipová
Na fotke vľavo Veronika Očipová a Lucia Debnárová

Mohlo by Vás zaujímať
3b PHbL: Posledný zdolal prvého a vírus žiaľ, porazil všetkých!
Tretím jarným (poz. 8.3.2020) a možno posledným kolom tejto sezóny pokračovala 3b Prešovská Hokejbalová liga zápasmi, v ktorých sme boli svedkami aj zatiaľ najväčšieho prekvapenia, keď „Dávid zdolal Goliáša“, z čoho môžu mať nakoniec najväčšiu radosť v Trebišove.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.