Streda, 15. júl 2020
Meniny má Henrich | zajtra Drahomír

Najlepšie armwrestlerky smerujú do Prešova!

Prvý krát v Prešove sa budú konať majstrovstvá Slovenska v pretláčaní rukou. Už 21.marca si v OC Epéria medzi sebou zmerajú sily najlepšie ženy na Slovensku. Neveríte? Príďte sa pozrieť!

"Veľmi zaujímavé budú práve ženské kategórie, pretože v každej kategórii sa predstaví nejaká medailistka z majstrostiev Európy, či zo sveta. Ide o zvučné mena ako Snezhana Babaieva z Ukrajiny, Lucia Debnárová zo Senca, Rebeka Martinkovičová z Kráľovej pri Senci, Barbora Bajčiová z Oravy, Martina Sojková z Trnavy, Kristína Bobovčáková z Prešova a ďalšie... . ."

"Po 5 ročnej pauze sa za súťažný stôl postaví Veronika Očipová za prešovský klub, v kategórii ženy do 65 kg, kde očakávame zaujímavý súboj s Luciou Debnárovou (10 násobnou majsterkou sveta!). V najťažšej kategórii žien, môže byť zaujímavý zápas, medzi Kristínou Bobovčákovou a Barborou Bajčiovou. Určite budeme svedkami mnohých zaujímavých zápasov. Len pre víťazov kategórii máme prichystané špeciálne pamätné tričká, s ktorými sa budú môcť popýšiť iba majstri Slovenska. Pripravujeme sadu medailí, ktoré sa len tak bežne nedávajú na súťažiach, a je to opäť niečo netradičné, čo by malo zvýšiť jedinečnosť tohto podujatia. Plánujeme, aby sa súťažilo na 4 armwrestlingových stoloch. Ide o veľkú súťaž, pretože spolu bude 27 kategórii na pravú aj ľavú ruku, čo je oproti iným súťažiam dvojnásobný počet. Domáci šampionát je nomináciou na májové majstrovstvá Európy, ktoré budú v Maďarsku na Balatóne.“ Povedal organizátor a tréner prešovských armwrestlerov, Gabriel Harčarik.

Foto: Veronika Očipová
Na fotke vľavo Veronika Očipová a Lucia Debnárová

Mohlo by Vás zaujímať
Mesto Prešov chce zachrániť mládežnícky futbal
Vedenie mesta Prešov a časť mestských poslancov na spoločnom stretnutí deklarovali zámer pomôcť mládežníckemu futbalu. Po rokovaní sa zhodli, že účinným riešením môže byť odkúpenie väčšinového podielu v obchodnej spoločnosti 1. FC TATRAN, a.s.
3b PHbL: Senzačným finalistom HOKEJBAL Prešov o.z. !
Prvým finalistom a zároveň zatiaľ najväčším prekvapením ligy sú domáci hráči HOKEJBAL Prešov o.z. , ktorí si aj v semifinále, už v čo najkratšom možnom čase, senzačne poradili s víťazom základnej časti HBC ASSASSINS Prešov a stali sa tak premiérovo prvým finalistom 3b Prešovskej Hokejbalovej ligy 2019/2020.
Úvod Play OFF s obrovským prekvapením!
Počas uplynulého víkendu pokračovala mestská 3b Prešovská Hokejbalová liga prvými zápasmi vyraďovacej časti, keď vo štvrťfinále Play OFF na seba narazilo osem najlepších tímov.
3b PHbL: Do semifinále len papierový favoriti
3b Prešovská Hokejbalová liga pokračovala ďalšími zápasmi vyraďovacej časti Play OFF, kde až na prvé zakopnutie HBC ASSASSINS, zatiaľ všetko pokračuje podľa predpokladov.
Nový ročník SHE začnú hádzanári Tatrana Prešov východniarskym derby proti nováčikovi z Košíc
Prvým súperom Tatrana Prešov v novom extraligovom ročníku bude košický tím HK Košice.
Na Važeckej sa športuje na novom multifunkčnom ihrisku
Na Važeckej ulici v Prešove môžu využívať malí aj veľkí športovci nové multifunkčné ihrisko. Zahrajú si tu rôzne druhy športov.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.