Nedeľa, 05. apríl 2020
Meniny má Miroslava | zajtra Irena

3b PHbL: Posledný zdolal prvého a vírus žiaľ, porazil všetkých!

Tretím jarným (poz. 8.3.2020) a možno posledným kolom tejto sezóny pokračovala 3b Prešovská Hokejbalová liga zápasmi, v ktorých sme boli svedkami aj zatiaľ najväčšieho prekvapenia, keď „Dávid zdolal Goliáša“, z čoho môžu mať nakoniec najväčšiu radosť v Trebišove.

Výsledky:

HBC EAGLES - HOKEJBAL Prešov o.z. 3:6 (1:2, 2:0, 0:4)
Góly: Liba, Ant. Imrich, Mar. Hudák - Hopkovič 2, Staš 2, Kuchár, Kochan
Brankári: Amrich - Maruščák
Vylúčenia: 2:0
Bez využitia
Rozhodcovia: V. Fabian, J. Sokol
Priebeh: 0:2, 3:2, 3:6
Už predzápasové prognózy naznačovali, že tabuľka je síce jedno, no realita v aktuálnej forme mužstva a na ihrisku, je úplne niečo iné.
Milan Kuchár (HP o.z.): „Pred zápasom sme boli upozornení na top trio súpera (Imrich, Liba, Hudák) a ich spôsob hry, no aj tak sme k tomu pristúpili dosť laxne, tak po druhej tretine prišlo aj na tvrdšie slová... ... a vyplatilo sa!“

WARRIORS Košice - HBK SENATORS Trebišov 1:6 (0:2, 1:4, 0:0)
Góly: Pomietlo - Habovčík 2, Mat. Džupina, D. Antal, J. Havrilčák, Grega
Brankári: Kudľak - Kosál
Vylúčenia: 7:3
Využitá pr.hra: 0:1
Gól v oslabení: 0:1
Rozhodcovia: Šimbera, Jakubčová
Ihrisko: Trebišov
Diváci: 50
Po prvý krát sa predstavila 3b Prešovská Hokejbalová liga v Trebišove a s prípravami to hostitelia vzali naozaj vážne, za čo im patrí náš obdiv. Samotný zápas mal dosť jednoznačný priebeh a po zaváhaní dovtedy vedúceho mužstva ligovej tabuľky, tu máme po dlhšej dobe nového lídra. Ďalšou super novinkou bola premiéra prvej dámy, rozhodkyne, ktorou bola Evka Jakubčová z Kežmarku.

HBC SPARTANS - HMHK bauska. VRANOV 0:5 (0:3, 0:1, 0:1)
Góly: Šiňanský 2, Kundrát 2, Raschman
Brankári: S. Hudák - Cmar
Vylúčenia: 2:2
Bez využitia
Rozhodcovia: Kochan, A. Krivda
Roman Timočko (SPA): „Tak takýto odovzdaný výkon sme nepredviedli a ani som ešte nevidel od nášho vstupu do ligy. Som strašne naštvaný. Ešte dobre, že čo to pochytal Hudák v bránke, lebo sme si to mohli odniesť ďalším debaklom.“

HBC AVION Košice - HBC ASSASSINS 4:3 (0:1, 3:2, 1:0)
Góly: R. Jenčuš 2, Kekeš, Turčiansky - P. Gulik 2, Pivarník
Brankári: Žigmundi - Farbár
Vylúčenia: 1:2
Využitá pr.hra: 0:1
Rozhodcovia: M. Sála, A. Krivda
Výborná taktika, či nebodaj podcenenie súpera? No hlavne strata líderskej pozície HBC ASSASSINS, ktorá môže časom mrzieť.
Richard JENČUŠ (AVI): „Tak zápas nebol jednoduchý. Bolo to veľmi ťažké hrať proti takému silnému a skúsenému súperovi . Zápas bol zo začiatku celkom vyrovnaný a hneď, ako sme strelili vyrovnávací gól na 1:1, nezmyselne sme poľavili. No povedali sme si, že musíme hrať zodpovedne ako sme hrali od začiatku. Čerešničkou na torte potom už boli len góly v bráne súpera. Výborný zápas!“

Mohlo by Vás zaujímať
Najlepšie armwrestlerky smerujú do Prešova!
Prvý krát v Prešove sa budú konať majstrovstvá Slovenska v pretláčaní rukou. Už 21.marca si v OC Epéria medzi sebou zmerajú sily najlepšie ženy na Slovensku. Neveríte? Príďte sa pozrieť!
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK
Pri zobrazovaní stránky používate aktívny script na blokovanie prídavných modulov (adBlocker). Pre správne zobrazenie všetkých sekcií ho deaktivujte.