Streda, 03. jún 2020
Meniny má Karolína | zajtra Lenka

Dopravné obmedzenie na moste Škultétyho

Na Škultétyho ulici platí od štvrtka 9. apríla 2020 zákaz vjazdu pre nákladné vozidlá. Nákladná doprava je odklonená po obchádzkovej trase cez Masarykovu alebo cez Kuzmányho ulicu.

Z dôvodu nepriaznivého technického stavu mosta nad železničnou traťou na Škultétyho ulici dochádza k obmedzeniu premávky na Škultétyho ulici. Obmedzenie sa týka nákladných vozidiel nad 3,5 tony, ktoré majú zakázaný prejazd cez miestnu komunikáciu v úseku od križovatky s ulicami Masarykova a Kuzmányho po križovatku s Budovateľskou ulicou.

V smere od Masarykovej ulice (od centra mesta) je obchádzková trasa vedená po uliciach Masarykova (smer železničná stanica), Košická, Pražská a Budovateľská. V smere od Masarykovej ulice (od železničnej stanice) je obchádzková trasa vedená po uliciach Kuzmányho, Východná a ďalej ako po obchádzkovej trase v smere z centra mesta. V smere od Budovateľskej ulice je obchádzková trasa vedená po uliciach Pražská, Košická a Východná, respektíve Masarykova.

Zákaz vjazdu a smer obchádzky sú vyznačené zvislým dopravným zančením.

Prílohy
situácia DZ
pdf
528.1 kB
Mohlo by Vás zaujímať
AKTUALIZÁCIA: V širšom centre mesta pribudne nový kruhový objazd, dočasne uzavrieme tri ulice
V rámci rekonštrukcie komunikácií v okolí OC Forum dôjde od 1.6.2020 do 12.6.2020 k obmedzeniu prístupu k bytovému domu Štefánikova č. 2 - 4 a k rodinnému domu Štefánikova č. 6. Počas realizácie konštrukčných vrstiev vozovky bude prístup k uvedeným nehnuteľnostiam povolený cez stavenisko. Obyvatelia uvedených nehnuteľností budú o konkrétnom rozsahu obmedzení informovaní 24 hodín vopred priamo zhotoviteľom prostredníctvom SMS správ.
Na križovatke pri OC Forum vymenia semafory
V dňoch od 13. do 27. mája 2020 nebude doprava na križovatke ulíc pri stavbe OC Forum v Prešove riadená semaformi, a to z dôvodu modernizácie a výmeny cestnej svetelnej signalizácie.
DPMP, a.s. informuje cestujúcich o zmenách v cestovných poriadkoch
V súvislosti s postupným uvoľňovaním opatrení zavedených na Slovensku, sa od pondelka 4. mája 2020 menia aj cestovné poriadky MHD v Prešove.
Slovenská správa ciest rekonštruuje cestu Prešov - Lipníky, platia tu dopravné obmedzenia
Dnes začala Slovenská správa ciest s rekonštrukciou cesty I/18 Prešov - Lipníky. Mesto Prešov sa občanom v tejto súvislosti ospravedlňuje za vzniknuté komplikácie na ulici Družstevná.
Na ul. Arm. gen. Svobodu budú platiť dočasné dopravné obmedzenia
Cestu na ulici Arm. gen. Svobodu na sídlisku Sekčov čaká oprava, s ktorou budú spojené aj dočasné dopravné obmedzenia. Opravovať sa budú aj zastávky MHD.
Sázavského ulica bude do piatku úplne uzavretá
Sázavského ulica v Prešove je od 20.5.2020 úplne uzavretá z dôvodu realizácie inžinierskych sietí. Dopravné obmedzenia potrvajú do piatku 22.5.2020.
DPMP, a.s. obnovuje zastávky na znamenie
Dopravný podnik mesta Prešov, a.s. informuje cestujúcich, že od 12. mája 2020 opätovne zavádza zastávky na znamenie označené v cestovných poriadkoch hviezdičkou. Ak chce cestujúci na takejto zastávke vystúpiť, musí stlačiť signalizačné tlačidlo.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.