Piatok, 10. júl 2020
Meniny má Amália | zajtra Milota

Na ul. Arm. gen. Svobodu budú platiť dočasné dopravné obmedzenia

Cestu na ulici Arm. gen. Svobodu na sídlisku Sekčov čaká oprava, s ktorou budú spojené aj dočasné dopravné obmedzenia. Opravovať sa budú aj zastávky MHD.

V dňoch od 8.5.2020 (piatok) do 17.5.2020 (nedeľa) bude ul. Arm. gen. Svobodu v Prešove čiastočne uzavretá. Dôvodom je odstraňovanie deformácií na povrchu vozovky.

Pravý jazdný pruh tak bude uzavretý v oboch smeroch jazdy, a to v úseku od zastávky MHD Martina Benku po úroveň OD Möbelix. Z tohto dôvodu na križovatke Arm. gen. Svobodu – Zemplínska – OC Kaufland nebude možné odbočiť na Zemplínsku ulicu a na parkovacie plochy priľahlých obchodných centier a obchodných jednotiek.

Dopravný prístup na Zemplínsku ulicu bude zabezpečený obojsmerne, a to z križovatky Arm. gen. Svobodu – Pavla Horova a následne okolo bytového domu Arm. gen. Svobodu č. 2, 4, 6 a supermarketu Karmen.

Dopravný prístup k parkovacím plochám priľahlých obchodných centier a obchodných jednotiek bude zabezpečený obojsmerne, a to: z križovatky Arm. gen. Svobodu – Martina Benku – účelová komunikácia k OC Kaufland, pravostranne z križovatky Arm. gen. Svobodu – účelová komunikácia k OD Möbelix.

Frézovanie vozovky bude prebiehať vo večerných a nočných hodinách z 08.05.2020 na 09.05.2020.

Zároveň bude v termíne od 08.05.2020 (piatok) do 10.5.2020 (nedeľa) prebiehať oprava kanalizačných vpustí a deformácií povrchu v priestore zastávok MHD Martina Benku, smer Solivar a smer Ľubotice. Vozidlá MHD budú zastavovať v uzatvorenom pravom jazdnom pruhu a cestujúci budú do vozidiel nastupovať z priestoru zastávky MHD.

Cestná dopravná signalizácia na predmetnej križovatke bude počas celého trvania čiastočnej uzávierky vypnutá.

Prosíme vodičov o trpezlivosť a ústretovosť počas trvania dočasných dopravných obmedzení a zároveň, aj o dodržiavanie všetkých pravidiel cestnej premávky a rešpektovanie dopravného značenia.

Mohlo by Vás zaujímať
Jarková ulica v Prešove bude počas víkendu úplne uzavretá
Rekonštrukcia Jarkovej ulice v centre mesta je v plnom prúde a na mieste sa realizujú rozsiahle stavebné práce. Pre práce na priečnych prekopávkach cesty a chodníka však bude Jarková ulica počas nadchádzajúceho víkendu úplne uzavretá.
Na niekoľko dní čiastočne uzavrieme križovatku Grešova – Masarykova - Hlavná
Križovatka pri Divadle J. Záborského bude od piatku 12.6.2020 do nedele 21.6.2020 čiastočne uzavretá. Dôvodom je výmena asfaltu na vozovke.
Mesto Prešov postupne modernizuje svetelné križovatky na Levočskej ulici
Mesto Prešov začína s výmenou hardvéru na svetelných križovatkách na Levočskej ulici. Modernizácia technického vybavenia semaforov je prvým krokom k zavedeniu preferencie mestskej hromadnej dopravy.
Na Štefánikovej a Hviezdoslavovej už čoskoro položia špeciálny protihlukový asfalt
Na prešovských cestách v centre mesta bude po prvýkrát použitá protihluková asfaltová zmes (VIAPHONE). Špeciálna asfaltová vrstva bude položená na vozovke v závere rekonštrukcie ulíc Hviezdoslavova a Štefánikova. Uzávierka ulíc sa však predĺži až do polovice augusta.
Linky prešovskej MHD premávajú počas leta podľa platného cestovného poriadku
Dopravný podnik mesta Prešov, a.s. informuje cestujúcich o prázdninovom režime dopravy. Naďalej zostáva v platnosti cestovný poriadok platný od 4. mája 2020.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.