Sobota, 23. január 2021
Meniny má Miloš | zajtra Timotej

Na križovatke pri OC Forum vymenia semafory

V dňoch od 13. do 27. mája 2020 nebude doprava na križovatke ulíc pri stavbe OC Forum v Prešove riadená semaformi, a to z dôvodu modernizácie a výmeny cestnej svetelnej signalizácie.

V dňoch od 13.05.2020 (streda) do 27.05.2020 (streda) nebude doprava na križovatke ulíc Štefánikova - Grešova - Masarykova - Hlavná v Prešove riadená svetelnou signalizáciou.

Dôvodom je modernizácia cestnej dopravnej signalizácie na uvedenej križovatke a s tým spojená výmena technológie, ktorú bude realizovať investor Obchodného centra Forum.

V rámci modernizácie sa bude demontovať pôvodná cestná dopravná signalizácia, zrealizujú sa zemné práce, osadia sa nové stožiare, namontujú sa nové návestidlá a technológia cestnej dopravnej signalizácie.

Prosíme vodičov a chodcov, aby pri prechádzaní uvedenou križovatkou dodržiavali všetky pravidlá cestnej premávky a venovali zvýšenú pozornosť dopravnému značeniu.

Mohlo by Vás zaujímať
Premávka MHD od 11.1.2021 pokračuje v prázdninovom režime
DPMP, a.s. oznamuje, že od pondelka 11. januára 2021 bude MHD jazdiť naďalej podľa cestovného poriadku PRACOVNÝ DEŇ - PRÁZDNINY.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.