Utorok, 26. január 2021
Meniny má Tamara | zajtra Bohuš

Brány Šarišskej galérie v Prešove sú opäť otvorené

Šarišská galéria dnes prišla s oznamom, že opäť otvára svoje brány pre návštevníkov.

S úprimnou radosťou si Vám dovoľujeme oznámiť, že od dnešného dňa - t.j. od utorka 12.5.2020 sa brány Šarišskej galérie v Prešove opäť otvorili.

Samozrejme, v týchto neľahkých časoch vo vzťahu k ochoreniu COVID-19 aj my dbáme na to, čo je najdôležitejšie - teda na ľudské zdravie a bezpečnosť. Prijali sme všetky opatrenia a odporúčania, ktoré vydal Úrad hlavného hygienika SR, Krízový štáb SR a takisto náš zriaďovateľ - Úrad PSK.

Hygienické opatrenia v súčasnej mimoriadnej situácii v súvislosti s epidémiou COVID-19 pre návštevníkov Šarišskej galérie v Prešove:

1. Vstup a pobyt v priestoroch galérie je umožnený len návštevníkom s prekrytými hornými dýchacími cestami (rúško, šál, šatka). Táto povinnosť sa nevzťahuje na deti do dvoch rokov a osoby so závažnou poruchou autistického spektra.
2. Každý návštevník je povinný dezinfikovať si ruky pri vchode do galérie.
3. Všetci návštevníci sú povinní zachovávať vzájomne odstupy vo vzdialenosti 2 m.
4. Maximálny počet návštevníkov na 1 vstup: 35 osôb vrátane detí.

Veríme, že vďaka disciplinovanosti a dodržiavaniu všetkých opatrení - a to ako zo strany našich zamestnancov, tak aj zo strany návštevníkov galérie - dokážeme aspoň sčasti opäť priblížiť kultúru a výtvarné umenie našim divákom a návštevníkom.

Tešíme sa na Vás v Šarišskej galérii v Prešove.

Mohlo by Vás zaujímať
Serendipity od Viliama Kráľa je knihou o ceste človeka, ktorý vzal osud do vlastných rúk
Cestovanie a príbehy o cestovaní, cestovateľské kiná a kvízy, tipy a triky ako cestovať za lacno. Tieto koncepty sú na Slovensku dobre známym a vyhľadávaným formátom, ktorý za normálnych okolností nemá problém zaplniť kaviarne a sály divákmi dychtiacimi dozvedieť sa niečo o zážitkoch moderných dobrodruhov.
Štartuje fotosúťaž Národného týždňa manželstva 2021
V pondelok 25. januára 2021 bola spustená celokrajská fotosúťaž na tému Bezpečne v manželstve, ktorá je sprievodnou aktivitou Národného týždňa manželstva. Najlepšie fotografie získajú špeciálne ocenenia.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.