Pondelok, 18. január 2021
Meniny má Bohdana | zajtra Drahomíra, Mário

Relax-fit opäť víta svojich zákazníkov

Koronavírus zasiahol naše životy vo všetkých smeroch, od slobody pohybu, až po spôsob, akým pracujeme. Ľudia sa uzavreli do svojich domovov. Nie je žiadnym prekvapením, že máme strach o seba a svojich blízkych z rizika nakazenia sa, o budúcnosť a o svoju prácu.

Nakoľko prežívame ťažké a stresujúce obdobie, je dôležité myslieť aj na seba a svoje zdravie. V tejto uponáhľanej dobe je niekedy ťažké nájsť si čas na seba. Mnohí z nás sú ešte doma so svojimi rodinami. Matky nahradili deťom učiteľov, starajú sa o domácnosť a častokrát zabúdajú na seba. Nezabúdame aj na tých, ktorí aj počas tejto situácie stále pracovali a pracujú. Možno je ten správny čas troška vydýchnuť a prísť zrelaxovať.

Tešíme sa, že vláda uvoľnila opatrenia a my sme pre vás mohli znova otvoriť svoje dvere. Samozrejme v záujme vášho aj nášho zdravia a na základe povinných opatrení zabezpečujeme neustále dezinfekciu našich priestorov.

Náš kolektív zamestnancov je pripravení a teší sa na vaše návštevy. Momentálne sme mohli sprístupniť suché procedúry: rôzne masáže, kozmetika, lymfodrenáž, suchý uhličitý kúpeľ. Pre tých, ktorí majú radi opálenú pokožku a k moru sa tento rok možno nedostanú, máme pripravené naše solárium. Mokré procedúry zatiaľ nie sú povolené.

Je čas nájsť v tomto zlom období aj niečo dobré. Niečo, čo nám pomôže vypnúť z každodenných povinností. Sme tu pre vás a naše relaxačné centrum nájdete na Plzenskej ulici č. 2.

Objednať sa môžte na telefónnom čísle 051/772 10 11 v čase od 09:00 do 20:00 hodiny.

Viac informácií nájdete na: https://www.relaxfit.sk/

Mohlo by Vás zaujímať
Prehľad najdôležitejších zmien od 18.12.2020
Pri Konkatedrále sv. Mikuláša v Prešove sa rozžiarilo Betlehemské svetlo
Slovenskí skauti už po 31. krát priniesli do Prešova Betlehemské svetlo. Prešovčania si ho budú môcť odnášať do svojich domovov 23. a 24. decembra.
Prvým Prešovčanom roka 2021 je Riško
Vo Fakultnej nemocnici J. A. Reimana v Prešove sa 1. januára 2021 ráno narodil chlapček Denis. V druhý deň nového roka sa vypýtal na svet aj prvý Prešovčan Richard.
Nové pravidlá pre obchod s Veľkou Britániou
Od dnes začínajú platiť nové pravidlá pre preclievanie tovaru z a do Veľkej Británie. Dôvodom je skončenie prechodného obdobia po Brexit-e, počas ktorého platila vo Veľkej Británii legislatíva EÚ, vnútorného trhu a colnej únie. Nové pravidlá sa riadia „pobrexitovou“ dohodou, ktorú sa podarilo uzavrieť medzi Európskou úniou a Spojeným kráľovstvom. Finančná správa je na novú situáciu pripravená a svojim klientom pomôže.
Finančná správa zverejnila prvé formuláre daňových priznaní
Finančná správa zverejnila prvé elektronické formuláre daňových priznaní. Od 1.1.2021 sú pre klientov dostupné formuláre pre daňové priznanie k dani z príjmov fyzických osôb typu A aj B či daňové priznanie k dani z pridanej hodnoty. V ďalších dňoch pribudnú na portáli finančnej správy elektronické formuláre aj pre ďalšie dane a oznámenia.
V roku 2020 boli v Prešove najobľúbenejšími menami Mária a Jakub
Najrozšírenejším menám novorodencov v roku 2020 v Prešove kraľujú Mária a Jakub. Opäť pribudli aj bábätká s netradičnými menami.
Formuláre sú dostupné už aj pre právnické osoby
Elektronické formuláre daňových priznaní sú dostupné už aj pre právnické osoby. Finančná správa ich dnes zverejnila na svojom portáli. Zároveň zverejnili aj ďalšie formuláre a tlačivá.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.